Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják hogy egy kölyök...

Miért mondják hogy egy kölyök kutya felnevelése 150. 000ft? Mi kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

A mi kutyánk kis korától nálunk van de nem hiszem hogy a 4 év alatt rá lett költve 150.000ft, nemhogy pár hónap alatt.

Nem éhezik.

Igaz hogy nem veszünk havi 30-40 ezerért tápot hanem a maradék kaját, főtt kaját eszi amit egyébként kidobnánk ha nem lenne a kutya aki megegye.. Az oltást megkapja minden évben.

Ez nem fajtiszta.

Egy fajtiszta kutyába ugyan mi kerül 100.000be? Amúgy láttam 35-ért is, ez már barátibb ár, de nem emlékszek hogy volt e törzskönyve.

Ismerősöm ingyen kapta, ha 150.000be került volna a felnevelése akkor nem kapta volna meg hiába rokonáé a kutya


2012. dec. 4. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
84%
Te aztán egy nagy remete lehetsz azok alapján amiket írsz, elég szomorú ha így is gondolod. Amúgy pedig én is azért ivartalanitattam a mostani kutyámat első tüzelés előtt, mert az előző kutyán 7 évesen gennyes méhgyulladást kapott és alig élte túl (a te agyaddal gondolkozva is van érv: ivartalanítás 20K, gennyes méhgyulladás 40K+)
2012. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
83%
Na, végre elkotródik innen!!! :D Ilyen ötösöm lenne a lottón, tudtam, hogy az ivartalanítás ellen is lobbizik. Ember, nem amiatt kell ivartalanítani a kutyádat, hogy ne csinálják fel! Hallottál már méhgyulladásról, emlődaganatról, hererákról, prosztatarákról? Na, ezek mind előfordulnak a kutyáknál, és nagyobb eséllyel alakul ki ivaros kutyáknál. 19 éves létedre ennyire bután...Istenem. Komolyan kezdelek már sajnálni.
2012. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás tényleg nagyon fontos. Nekem is pusztult el kutyám 8 évesen emlőrákban. Meg lett műtve, de továbbterjedt a belső szerveire. Akkor sajnos ne tudtam, milyen hasznos az ivartalanítás, ma már tudom. Akkoriban internet sem nagyon volt, most viszont már mindenki hozzájuthat ezekhez az információkhoz és sok más dologhoz is.
2012. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!