Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerültél már veszekedésbe,...

Kerültél már veszekedésbe, konfliktusba a kutyád miatt sétáltatás közben úgy, hogy nem is voltál hibás?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy jó nagydarab bullmasztiffja. Minden este együtt visszük sétálni a kutyáinkat. Egy nagy rétre szoktuk kivinni őket, ahol nem zavarunk senkit és a kutyákat is elengedhetjük. De ehhez sokat kell gyalogolni, főúton menni, házak előtt elmenni, emberekkel találkozunk közben. Nem sok alkalmat tudok felsorolni, hogy ne szólnának be neki a kutyája miatt. Nekem golden retrieverem van, talán ezért sem kapok megjegyzéseket. Ma pl egy idős öregasszony kezdett el sipákolni, hogy nehogy el merjünk menni a háza előtt azzal a gusztustalan döggel. Majd amikor elhagytuk a házát, azt kiabálta utánunk, hogy ez az ördög kutyája. :) Mi nevetünk ezen, de elég durva, hogy az emberek az összes ilyen kinézetű kutyára rámondják, hogy harci kutya, tehát tuti harap...Nektek volt hasonló tapasztalatotok?

2012. dec. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Javítva:és boldogan,megkönnyebbülve
2012. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Ez történt 17éve.

2012. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt (én nem voltam ott szerencsére, de mesélték a környékbeli kutyások), hogy egy füves területen, ami a szomszéd lakóház mögött van, többen is sétáltatták a kutyáikat, és persze el is engedték őket, hogy szaladgáljanak. Egyszer csak a semmiből közterület felügyelők jelentek meg és meg is bírságolták őket. Kiderült, hogy a házban lakó idős néni hívtak rájuk őket, mert vmi oknál fogva zavarták a kutyák. Azóta megépült egy kutyafuttató, szerencsére már nem pattog a néni...
2012. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Értem. :) A bullmacikra visszatérve, sokan meglepődnének, hogy ezek az úgynevezett "ördög kutyái" mekkora szeretetbombák. Én elhiszem és meg is értem, hogy az emberek félnek a kutyáktól, de azért van egy határ, amit nem kellene túllépni, ha az ember normálisan, pórázon sétáltatja a kutyáját. Bezzeg amikor a kis Fifikéket sétáltatják a mamikák 5 méteres flexin, és a kutya ugrál rám, és torkaszakadtából ugat, az nem baj...
2012. dec. 14. 19:39
 15/67 A kérdező kommentje:

ma 19:38


Tipikus unatkozó nyugdíjas esete. :)

2012. dec. 14. 19:40
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

ÖRegekkel mindig csak a gond van..


nekem kistestű kutyám van,vmelyik nap az egyik lépcsőház előtti füves részen pisilt!!! Erre az öreg néni az ablakból üvölt,hogy ne ide sz.rassam ,meg szedjem össze, mert ha nem rám hívja a rendőrséget és elfogják venni a kutyámat, mondtam hogy csak pisilt tessék megnézni,a pisit nem tudom felszedni,utána még üvöltözött még ,de mentem onnan..nem az első eset :/

2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámat sétáltattam (kangal-kaukázusi keverék),vittem volna le a tóhoz,ahol a kutyákat lehet fürdetni,mikor egy vén banya szomszédom elkezdett replikázni hogy mi ez az állat?Mondom ez egy kutya...és ott lökte a szlogenjét hogy egy ekkora kutya mennyi gondal van,mega hogy nem szabadna nyílt utcán sétáltatni.Mondom neki :Magát meg nem szabadna ki engedni még csak az udvarra se,mert megtámadja a mókusokat!A vén nyanya ott kapott agybajt,hogy nem vittem vissza a kutyát,meg hogy be szóltam neki......még a kutyám is hülyének nézte :D
2012. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Én a belvárosban sétáltam a vizslámmal mikor egy nyanya beszólt, hogy ekkora kutyát nem is szabadna városba tartani
2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
Nos, nekem cicám van. Lejárunk vele sétálni. Imádja a kutyákat, volt olyan, hogy berongyolt egy "kutyagyűlés" közepébe és nekitörleszkedett a legközelebbinek :) Nagy- testűeket pl. jobban bírja, mert a kicsik visonganak, ugrálnak, rohangásznak. Óvatosan összeismertettük már egy bullmasztiffal, rendszeresen találkozunk velük. A környék kutyái és gazdái már ismernek bennünket, több olyan is volt, aki elképedve konstatálta, hogy az ő "macskaevő" kutyája szépen körbenyalta a cicám fejét. Ja, az eredeti témához: még a macska miatt is kaptam beszólást idős hölgyektől, hogy ne hordjam az ő ablaka alá xarni. Hiába modntam, hogy nem amiatt viszem le, de ő látta. Szóval, aki kötözködni akar, megtalálja a témát.
2012. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nem egyszer kerültünk ilyen helyzetbe, pedig nekünk csak egy kis Bichon Havanese-ünk van.


Egy borzasztó kedves teremtmény, ha tehetné, mindenkihez odamenne ismerkedni. Nevetséges, amikor odamegy egy mamikához, hogy megszagolgassa, az meg húzza el a csomagjait meg hatalmas ívben kikerüli szegénykémet, utána meg fintorog, hogy mit meg nem engedünk a kutyának.


A másik meg, amikor az 5-6 éves kisgyerekek szó szerint rettegnek tőle. Sétál a kutya, elmegyünk a család mellett, a gyerek már nyavalyog, hogy "Jaj, anya, egy kutya!". Nem hiszem el, hogy minden kisgyerek túl van már egy kutyaharapáson, hogy félnie kéne tőlük...


A legdurvább az volt, mikor a kutyafóbiás öregasszony a házban elkezdett k*rvaanyázni nekem az utcán, hogy ha még egyszer meglátja ezt a dögöt, felakasztja (csak mert odament hozzá üdvözölni)

2012. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!