Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff törzskönyvet kinek...

Amstaff törzskönyvet kinek kell lekérni?

Figyelt kérdés
most vettem egy kutyust amstaff-ot,4.5hetesen oda adták,a szülök törzskönyvesek,azt mondta a faxi hogy kérhetek hozzá törzskönyvet de azt neki kell lekérnie?

2013. márc. 31. 20:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/217 A kérdező kommentje:
még azt se tudod hogy hivnak,akkor meg mit ugrálsz?
2013. ápr. 1. 17:31
 62/217 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond,hogy szereted és meg akarod tartani.A baj az,hogy amíg vevő van,az ilyen tetűládák szaporítani fognak.Tenyésztőnél vagy fajtamentőknél lévő kölykök ugyanilyen szépek és aranyosak.
2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/217 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted meddig tart kinyomozni ki vagy? A szaporítót már feldobtad, nála kopogtatnak először a rendőrök. ;)
2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/217 Quadral ***** válasza:
100%
Nyugodtan szaporítsd a kutyáidat. Aztán majd pislogsz körbe, mint ez a mocskos szaporító. Kösz az infot.
2013. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/217 A kérdező kommentje:
figyi én láttam egy hirdetését és felhivtam és elmentem a kutyusért,ö mondta hogy lekéri a törzskönyvét és hogy adjam meg neki az állatorvosom nevét és oda fog jönni.Nekem azt mondta hogy tenyésztö,akkor láttam életembe elöször.
2013. ápr. 1. 17:34
 66/217 anonim ***** válasza:
100%

De normális tenyésztő se,és a fajtamentők se adnának neki kölyköt.Így marad az olcsó kutya,akire majd a gatyáját elkölti,mert sajnos nagy rá az esély,hogy minden baja lesz.De ha mégse,akkor majd a szocializáció hiánya miatt fogja az életét leélni egy disznóólban vagy pincében,mert "vad".


[link]


Tessék,expressz első oldala,gyönyörű kutya nem?

Ezek is amstaffnak vannak hirdetve szaros húszezerét..

2013. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/217 anonim ***** válasza:
100%

A szaporítót az általad leírtak alapján igen könnyű lesz megtalálni.Leírtad,hogy 35 ezerért vettél számla nélkül egy olyan kiskutyát,akit a törvény szerint el sem lehetett volna hozni.

Ő fogja megszívni elég durván,és biztosan hálás lesz neked,hogy miattad bukott le.

Az Adóhivatalt is érdekelni fogja,mert nyilvánvalóan nem adózik az eladások után,számlát,szerződést nem ad.

Felesleges törölnöd már a kérdést,MINDEN el van mentve.

2013. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/217 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy akarom szaporitani ,csak annyit hogy veszek mellé egy társat,még a nemét se mondtam.meg aznap eladott kb 7kutyát,na igy nyomozd ki.
2013. ápr. 1. 17:36
 69/217 anonim ***** válasza:
100%
fent van facebookon.a neve is megvan.nagyon bonyolult így kinyomozni....és fb-n is hirdeti a keverék kutyáit,szóval nagyon könnyű dolga van az embernek.
2013. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/217 A kérdező kommentje:
kép alapján nagyon szép kutyái vannak és nem kevertek szerintem.Látni rajtuk hogy fajtiszták.
2013. ápr. 1. 17:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!