Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff törzskönyvet kinek...

Amstaff törzskönyvet kinek kell lekérni?

Figyelt kérdés
most vettem egy kutyust amstaff-ot,4.5hetesen oda adták,a szülök törzskönyvesek,azt mondta a faxi hogy kérhetek hozzá törzskönyvet de azt neki kell lekérnie?

2013. márc. 31. 20:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/217 A kérdező kommentje:
megnéztem képeken fajtiszta amstaff-okat és ugyanugy nézz ki az enyém is és a jellemzöi szerint minden stimmel.
2013. ápr. 1. 17:16
 52/217 anonim ***** válasza:
100%
Még csak az kellene, hogy még egy kutya hozzád kerüljön. Ne vegyél több kutyát!
2013. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/217 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosan tudni akarod,hogy staff,és van 100 ezred jó kennelből venni,talán azzal kellett volna kezdened.

Miért szeretnél mellé társat?Csak nem szaporítani akarod?

Egyébként 35 ezer tényleg sok.Egy papírok nélküli,kétes fajtatisztaságú szaporított kutyáért.

Egy normális tenyészetből származó törzskönyvezett,szűrt szülőktől származó kutyáért nevetségesen olcsó lenne.

Ezt a kérdést az összes válasszal elmentettem,és továbbítom az állatvédőknek.

2013. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/217 A kérdező kommentje:
majd én azt tudom minek,és fogok mellé venni egy társat,ez az én dolgom és ehhez senkinek semmi köze.
2013. ápr. 1. 17:23
 55/217 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt,4,5 hetesen majdnem minden kölyök ugyanúgy néz ki.Majd ha elkezd növekedni,látod meg az alap standard hibákat.Amúgy a tk-s kutyák sem egyformák.Sőt,olyan kutya sincs,akire teljesen illik a standard.A kiállítások lényege is az,hogy egy-egy adott kutyafajta példánya,mennyire közelíti meg a fajta standardjét. Nincs olyan,hogy 100%-osan sablonkutya.


Amúgy,ha a gyerekeid mellé akarsz kutyát,akkor miért vettél ilyen embertől?

Nem látod,hogy hogy tartja a kutyáit?

A tk nem azt jelenti,hogy nevelés nélkül is tökéletes kutya lesz.

Egy tk nélküli kutya is lehet nagyon jó,és egy tk-s is lehet borzalmas.


Nem győzzük hangsúlyozni,hogy a szocializációs felzárkóztatás a legfontosabb!Kutyaiskola,és helyes nevelés.Ha ez nincs,akkor bárhonnan vehetsz kutyát,nem lesz jó.


Amúgy,most h-h nem számít a pénz?Eddig még a 35 ezer is sok volt...

2013. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/217 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya FAJtiszta,még a keverék is,hiszen kutya és kutya párosodásából született.Faj pl.a kutya,ló,oroszlán stb.

Amire gondolsz,az a FAJTAtiszta.De a te kutyád nem az,hiába anyáztál ugyanezért más oldalon.A törvény szerint fajtatisztának csak a törzskönyvezett kutya számít.A szülőknek hiába van,ha az utódnak nincs,nem minősül fajtatisztának.Ez van.

2013. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/217 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az nem értem, hogy miért adtál a tk nélküli kutyáért 35 ezret? Hiszen még az a mocskos szaporító még tápot sem adott a kölyöknek, ezért is passzolta el ilyen korán. Oltást se kapott a kicsi, meg még chipet sem. Az a kölyök neki fillérjébe nem került. Te meg fogtad és fizettél neki, nem kis összeget!
2013. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/217 A kérdező kommentje:
én annyit mondtam hogy nem volt olcsó de én megtehetem hogy még sokkal drágábban is vegyek kutyát.
2013. ápr. 1. 17:27
 59/217 anonim ***** válasza:
80%

"majd én azt tudom minek,és fogok mellé venni egy társat,ez az én dolgom és ehhez senkinek semmi köze."


Már hogy ne lenne? Egyrészt törvényt sértettél, másrészt a társadalomra is rászabadítasz egy kezeletlen amstaffot. Sőt, most már 2-t is. Azt hiszem meg fogom tenni a megfelelő lépéseket.

2013. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/217 A kérdező kommentje:
meg ha már elutaztam a kutyáért több mint 100km-ert akkor és tetszett is,ezért megvettem és függetlenül attol hogy fajtiszta vagy nem attol még szeretem és meg is akarom tartani.
2013. ápr. 1. 17:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!