Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff törzskönyvet kinek...

Amstaff törzskönyvet kinek kell lekérni?

Figyelt kérdés
most vettem egy kutyust amstaff-ot,4.5hetesen oda adták,a szülök törzskönyvesek,azt mondta a faxi hogy kérhetek hozzá törzskönyvet de azt neki kell lekérnie?

2013. márc. 31. 20:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/217 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy szerinted szépek meg FAJTAtiszták,semmit sem jelent.

Mivel nem vagy fajtához értő küllembíró vagy tenyésztő.

2013. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/217 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj,de egy tricolor kutya,hogyan lehetne amstaff???????

Biztos fajTAtiszta...


FAJ: KUTYA,ló,elefánt,pók

FAJTA: Amstaff,Border Collie,Skót juhász,Cane Corso....

2013. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/217 anonim ***** válasza:
100%
Van tricolor amstaff, de ezen ne vesszünk össze. A kiskutya nem lesz soha törzskönyves, és nem is fogd tudni behajtani rajta mert nem fogod utolérni sehol. A törzskönyvet meg a kutyával együtt kellett volna az elhozatalkor megkapni. Remélem valaki felnyomja, mert megérdemli. Amúgy ha a gyerekek miatt akartál TK-s kutyát akkor normális helyről kellett volna venned, mert így kaptál egy valszeg ideggyenge keveréket.
2013. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/217 A kérdező kommentje:
annak a linkjét külld már át mert nem látom.
2013. ápr. 1. 17:55
 75/217 A kérdező kommentje:
te talán tenyésztö vagy hogy azt mondod nem fajtiszták?
2013. ápr. 1. 17:56
 76/217 anonim ***** válasza:
100%

Szépek, de nem tudod semmivel sem bizonyítani, hogy a kiskutyád is fajtAtiszta, mert nincs a kezedben a törzskönyve. És nem is lesz, legalábbis eredeti tk-ja tuti nem lesz.

Így csak fajta jellegű keverék, ami hidd el semmi rosszat nem jelent, mert attól még ugyanúgy kiváló kutya lehet belőle, ha gondosan neveled, azok után, hogy felelőtlenül 4 hetesen elhoztad az anyjától. Az én kutyámnak sincs törzskönyve, egyiknek sem, de kiváló kutya mindegyik.

És azt próbáld meg megérteni, hogy ez az egyén, hogy 4 hetesen kiadta neked a kiskutyát, csak a kutyának ártott, no meg neked, mert legombolt rólad egy rakás pénzt.

2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/217 anonim ***** válasza:
100%
Arról már ne is beszéljünk, hogy a Mamba nevű szuka nem amstaff hanem pit, mivel rednose amstaff nincs! Tehát ott tuti keverék kutyák lettek. Gratulálok.
2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/217 anonim ***** válasza:
80%
FAJTA, te tapló, ennyire nem lehet gyenge a felfogásod.
2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/217 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom tenyésztő, és több tenyésztővel is jóban vagyok, elég sok kiállításon voltam, és nekem is TK-s amstaffom van. Sokszor én intéztem törzskönyveket velük, és segítettem kutyázni, nevelni cumiztatni, sztem több amstaffot láttam mint te eddig életedben, és hidd el meg tudom mondani melyik fajtatiszta. Az amelyiknek a kezedben van a törzskönyve. Papír nélkül nem az, mivel azt jelenti hogy fajtatiszta hogy rendelkezik törzskönyvvel.
2013. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/217 A kérdező kommentje:
azt honann veszed hogy Mamba pit?A Pit ugyanugy néz ki.
2013. ápr. 1. 18:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!