Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 41/91 A kérdező kommentje:

az ükkszölökig vissza menöleg dijnyertes volt mind,meg kiállitásos kutyák.Az apja több országba is nyertes.ezek csak az apa érdemei: Eredmények: Hungária Champion,

Román Champion,

Szerb Champion,

Horvát Junior Champion,

2xHPJ, 4xPRM, 3xJunior Fajtagyőztes,

13xCAC, 3xRes.CAC, 4xCACIB, 2xres.CACIB,

Derby győztes, 4xBOB, BOG3

2013. máj. 3. 15:15
 42/91 anonim ***** válasza:
100%
már csak azt mondd meg, hogy ha veszel mellé egy szukát, nem ivartalaníttatod őket és nem is pároztatod őket, akkor miért lesz jó nekik, hogy van társuk, de nem szaporodhatnak, mert tüzelés idején külön zárod őket?
2013. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:

És a te kutyád mit tud felmutatni?


Ismerek olyan vizslát, aki díjnyertes felmenőkkel rendelkezik, mégse nőtt ki a P1-es foga, még foggyökér sincs....

2013. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 A kérdező kommentje:
az én kutyám még csak kölyök,de fogom vinni kiállitásokra
2013. máj. 3. 15:26
 45/91 anonim ***** válasza:
Tehát még semmilye sincs, lehet h nem is lesz mert nem jó kutya, te meg máris párkeresősdibe fogsz...
2013. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:
de jó kutya,szép is okos is és a tenyésztö mondta hogy mehetek majd vele kiállitásokra.
2013. máj. 3. 15:31
 47/91 anonim ***** válasza:
nem akarsz mutatni egy képet erről az előre láthatólag díjnyertes kutyáról? ha már ennyi oldalon át írnak neked...
2013. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
100%

A jó kutya tág fogalom.

A szép szubjektív (főleg, h mint mondtam, 6 generációig bármi kiüthet)

Az okos megint.


Tehát mi olyan van, amiről SZAKÉRTŐK mondták el h érdemes lenne tovább vinni? Egyelőre semmi. Amúgy nyugi, ha kiállításon jó kan lesz, akkor nem kell keresned a szukát, majd ők keresnek téged.

2013. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
ha nemis lenne jó tenyésztésre nekem akkor is ö lenne a legszebb.És mindenki mondja hogy nagyon szép.
2013. máj. 3. 15:42
 50/91 anonim ***** válasza:
Az én kutyámra is mindenki azt mondja h szép és nekem is ő a leggyönyörűbb. Attól ez nem azt jelenti, h szakértők szerint is az....
2013. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!