Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 51/91 A kérdező kommentje:
akármit is mondanak rá a szakértök nem cserélném le,majd kiderül.Ha meg nem jó tenyésztésre az se baj,én attol ugyanugy fogom szeretni.
2013. máj. 3. 16:04
 52/91 anonim ***** válasza:
100%

Ez tiszta. Arra akarok rávilágítani, h szép meg jó az az elképzelés, h akarsz egy kölyköt, csak ez nem így működik. Az is lehet, h az ük-ük nagyanyjára fog ütni, akár jellemben is, és köze se lesz a te kutyádhoz se külsőre, se máshogy.


Illetve a maradák x darab kutya nem tudhatod hová kerül, lehet h szaporítós kutyaként végzik.

2013. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 A kérdező kommentje:
az én kutyám soha nem lesz szaporitos kutya,nem azért vettem,hanem azért mert nagyon megtetszett.
2013. máj. 3. 16:21
 54/91 anonim ***** válasza:
Értem, de az alom többi tagját honnan tudod h hová kerül????
2013. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
100%

Az apja díja véletlenül nem a Spirit of Storm "Woody" kan alól másoltad ki?


Egyre többen mondják,hogy innen van kutyájuk...Biztos felelős a tenyésztő,ha odaadja minden jöttmentnek...


Már ne haragudj kedves kérdező,de fogalmad sincs a tenyésztésről sem az állatkínzásról,mégis veszekszel,ahelyett,hogy egy icipicit is utánaolvasnál.

Mindenáron szukát akartok.Minek?

Folyton elletni szerencsétlen állatot?

A szuka kutyák méhgyulladására,emlődaganatára tudod mekkora esély van??(Persze,csak ha nem ivartalanítod,de ugye szerinted az állatkínzás)


Én állatorvosi rendelőben dolgozom,RENDSZERESEN nézem végig,ahogy a genny szivárog az agyon elletett szukák nemiszervéből és iszonyatos fájdalmak közepette pihegnek az asztalon a "gazdi" meg sopánkodik,hogy ő nem is tudta....HA VALAKI EGY ÁLLAT ÉLETÉÉRT FELELŐSSÉGET VÁLLAL,AKKOR OLVASSON UTÁNA A BETEGSÉGEKNEK IS ÉS TEGYEN MEG MINDENT A MEGELŐZÉSÉÉRT!!!


Mellesleg tudod mennyibe kerül bármilyen betegség kezelése??

Sokszorosa az ivartalanítás árának,és iszonyatos fájdalmakat él át az állat.A ivartalanítás rutin műtét,az esetek 99%-ban az állat 12 óra elteltével tökéletesen mozog,és minden rendben van vele.Olyan,mint a műtét előtt.


Akkor mi is az állatkínzás?

2013. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
de én onnan is vettem és jo helyre került a kutya,én mindent megadok neki,én havi 400at keresek.
2013. máj. 3. 16:40
 57/91 anonim ***** válasza:
100%
Ezze a spirit of storm kennellel én is egyre töbet találkozok. Szét kéne már nézni a háza táján....
2013. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:
[link] na tessék,nekem onnan van nem csak mondom
2013. máj. 3. 16:44
 59/91 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy a kutyának nem pénzre van szüksége,hanem egy felelősen gondolkodó gazdára,nevelésre fegyelemre és szeretetre.Ezekhez többnyire nem kell sok pénz,csak egy kis hozzáértés és utánaolvasás.

Mellesleg,akkor a menhelyek,fajtamentők és minden olyan ember aki ivartalanítja a kutyáját,az állatkínzó?

Sőt,az állatorvosok törvényesen kínozhatják az állatokat az ivartalanítással?

Vagy mégis hogy gondolod?

Egy nőstény kutya szenvedése a gennyes méhgyulladástól nem állatkínzás?

Vagy ha egy kan kutya prosztatája folyton begyullad?Nem tud vizelni,csíp és égeti az a pár csepp vizelet is,amit kiprésel magából...az nem állatkínzás?

Vagy maga a hererák?


Gondolkozz már!

2013. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:
tölem meg is kap mindent a kutya
2013. máj. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!