Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 11/91 A kérdező kommentje:
milyen keverék kutyárol beszélsz?az enyém fajtatiszta,törzskönyves kutya.
2013. máj. 3. 10:44
 12/91 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:15

Egy kölyök mitől lenne "kiszűrve a betegségek alól"?

A szülők , azok igen, lehetnek, de a kölyöknek meg kell csinálni, amikor már belépett a felnőtt korba.Egy kölyök nem csak az apja-anyja. Sok kutya génjei vannak benne a rokonoktól.

Ha te 1 db kiskutyát akarsz a sajátodtól, messze nem biztos, rá fog hasonlítani akár formában. akár természetben.

2013. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
100%
1 kutya "kell" és csináltatsz egy egész almot. miért nem veszel inkább még egyet onnan, ahonnan a mostani van?
2013. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:
mert csak nagyobb kutyái vannak.tudna vki ajánlani amstaff kennel-t ahol még árba elfogadható?mert csakis tenyésztötöl veszek,szaporitótól biztos nem.
2013. máj. 3. 11:11
 15/91 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöm hozzá, de miért akarsz rögtön egy másik kölyköt? A tied mennyi idős? Mert szerintem csak akkor vegyél másikat, ha ez a kutya

"kész" van, vagyis befejezted a nevelését, és csak szinten kell tartanod. Két nevelésre szoruló kölyökkel iszonyat nehéz dolgod lesz.

2013. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 A kérdező kommentje:
ö most 5honapos.A barátom szeretne annyira mellé egy szukát és ö nevelné a szukát.
2013. máj. 3. 11:22
 17/91 anonim ***** válasza:

Értem:-)

Szerintem itt nézzetek körűl, meg a jövőhet kiállításra is nézzetek ki. Szerintem fogtok szimpatikus tenyésztőt találni.

[link]

2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
és ez a kiállitásos dolog hogy van?csak oda kell menni?
2013. máj. 3. 11:45
 19/91 anonim ***** válasza:
Belépőjegyes a dolog, de nem tudom mennyibe kerűl. Kutyát csak befejezett oltási programmal vihetsz be.
2013. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
Már megkapta az összes oltását.
2013. máj. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!