Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 81/91 zozonrg ***** válasza:
"Kan amstaff mikor tud fedezni először?Ez volt a kérdésed.Egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa."A társ szó ez én olvasatom szerint párt jelent,de szerintem még pár millióan vagyunk ezzel így.
2013. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:
mármint úgy társat akivel játszhat meg ilyenek,nem párt.
2013. máj. 6. 09:58
 83/91 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyiket sem akarod ivartalanítani akkor szerinted nem fogja a kan befedezni?

Vagy majd elmagyarázod neki,hogy ő csak a barátod,nem potenciális partner?

Vagy a tüzelés idejére inkább szenvedteted bezárva mind a kettőt?

Persze ezzel kiteszed mind2 kutyát a a betegségeknek,amikor törzskönyvtől és szűréstől függetlenül kialakulhatnak,mivel ivarosak.


Tehát továbbra is tartom az állításom.H*lye vagy.

2013. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
Rád se, te szaporítós szerencsecsomag.
2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
akkor meg minek irkálsz ide?Én nem vagyok szaporitos,az én kutyám még nemis fedezett,és elárulom a barátomnak már sok kutyája volt,roti,dándog,dobberman,pit,jack russel terrier,németjuhász,kaukázusi és egyiket se ivartalanitotta és egyik se volt szaporitos kutya és érdekes de egyiknek se volt semmi baja.
2013. máj. 6. 15:21
 86/91 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem fedezett mert még kölyök. De ha rajtad múlik akkor az derűlt ki hogy fog.
2013. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 A kérdező kommentje:
Én nem leszek szaporitos és nem fedeztettek a kutyámmal.Bár a tenyésztö szeretne még az én kutyámmal fedezni meg pár ismeröse is.
2013. máj. 6. 15:32
 88/91 anonim ***** válasza:

Egész jól megy az adok-kapok...

Kedves kérdező!

Ha valóban megfelel a kutyád minden kritériumnak majd felnőtt korában ahhoz, hogy fedezhessen, Talán lesz szuka tulajdonos, akinek pont a te kanod lesz az ideális a szukájához. Akkor, ott te írhatsz szerződést, hogy a fedezésért egy első választású kölyköt akarsz. Így lesz a barátodnak is kutyája.Ehhez az kell, legyen felnőtt a kutyád. Legyenek meg a fajta által előírtak ahhoz, hogy tenyészthető legyen.

2013. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 A kérdező kommentje:
milyen korba lehet elvinni tenyész szemlére?
2013. máj. 8. 20:47
 90/91 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem akarsz szaporítani kell a tenyészszemle. Kérdezd meg a tenyésztődet.
2013. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!