Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 31/91 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az állatkínzásos sztorit mondd ennek a kutyának:

[link]


Meg ennek:

[link]


Meg nekik:

[link]

2013. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:
hát elég szomorú,sajnálom szegény kutyusokat,de én akkor se akarom ivartalanitani.
2013. máj. 3. 14:44
 33/91 anonim ***** válasza:
100%
Te egyszerűen csak szaporítani akarsz és nem foglakozol a következményekkel! Úgy gondolod hogy egy kutya is azt érzi amit egy ember, ha elveszti az ivarszerveit? Hát nem, egyszerűen csak meg szűnik az évenkénti fajfentartási ösztön és kész. De neked ezt hiába is magyarázzuk mert nem fogod fel. Majd szerzel egy szukát és össze-vissza pározatod őket. Ismét csak gratulálni tudok neked. Ja egyébként nő vagyok, tehát a golyóimat nem lehet levágni. De ha azzal megmenekűlnék a méhrák rémétől hogy kiveszik a méhemet ám legyen.
2013. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:
na ide figyelj nem is ismersz akkor meg ne vádolj ilyenekkel mert eszembe se jutott a szaporitás,nekem a kutya nem csak egy kutya,a barátom,a társam ,a családom.
2013. máj. 3. 14:51
 35/91 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jutott? Oldalakon keresztül zenged, h akarsz egy kölyköt a tidétől, a többi nem érdekel. Tényleg, ez nem szaporítás, mi?
2013. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:
mert egy kölyköt akarok abba mi a szaporitás?csak egyet szeretnék.
2013. máj. 3. 14:55
 37/91 A kérdező kommentje:
de lehet hogy inkább veszek mégegyet,és akkor arra már enm mondhatni hogy szaporitás.
2013. máj. 3. 14:56
 38/91 anonim ***** válasza:

Csak tudod épp nem egy születik. Hanem átlagban 6. És ha egy kicsit is értenél ehhez, akkor tudnád, h a kicsi marhára nem az apjára vagy az anyjára fog ütni, hanem átlag 6 generációig visszafelé bármi lehet belőle....


És miért is kell pont a te kutyádtól egy? Miben olyan kiemelkedő, h mindenképp tovább kéne vinni ezt a vérvonalat?


És erről a tervedről a tenyésztővel is beszéltél amúgy?

2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:
az enyémnek jo vérvonala van és tudom hogy több kölyök is születik,de csak egyet kértem volna a többi meg a szuka gazdijáé maradhatott volna.
2013. máj. 3. 15:06
 40/91 anonim ***** válasza:

És kenje a hajára...

Értem én h jó vérvonal (szerinted), de mitől jó? Miben kiemelkedő a kutyád?

2013. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!