Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 71/91 A kérdező kommentje:
hát nagyon tévedsz,mert kapcsolatba állok a tenyésztövel és fontos a kutyám egészsége,de nem fogom ivartalitani,mert az állatkínzás.A tiedböl kéne egy darabot kivágni,aztán megnézzném a kutyáddal is meg e csinálnád.Aki szereti a kutyáját az nem teszi ki ilyennek.
2013. máj. 5. 17:41
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van aki szereti a kutyáját, az kiteszi évente 2x az ellés veszélyeinek, annak, hogy akár bele is halhat. Ez a feltétlen szeretet...a kutya ösztönből szül, és párosodik, neki ez nem hiányzik. Ha az életben nem párosodhat, és nem szülhet sem fog letargiába esni, csak annyit érhetsz el vele, hogy nem lesz beteg a kutyád. De neked úgyis hiába beszél bárki. Nekem is neves kennelből való kutyám van, orosz vérvonalból, és ivartalanítva lett, mert álvemhes volt, és nem akartuk, hogy méhgyulladása legyen, mert belepusztulhatott volna. Kicsit gondolkodj, mielőtt állatkínzásról hadoválsz!
2013. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 A kérdező kommentje:
nekem kanom van,és az nehezen ellene.Meg nemis akarom szaporitani.Én nem azért vettem,de már most sokan akarnak majd fedeztetni vele.A szuka a barátomé lesz és nemis nálam fog lakni,hanem nála,ö akarja annyira.
2013. máj. 5. 17:56
 74/91 anonim ***** válasza:
70-es vagyok, képzeld jövő hét pénteken lesz az ivartalanító műtét. Nem teszem ki annak hogy esetleg prosztata gyulladása, esetleg here rákja legyen. Meg annak sem hogy minden tüzelési periódusban kinlódjon mert nem fedeztetek vele.
2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:

Mert a füléből levágni egy darabot nem állatkínzás?Aminek mellesleg semmi köze az egészségéhez,csak épp valakinek úgy tetszik.Az ivartalanítás meg állatkínzás,mert nem akarja a FELELŐS gazda hogy:

1)feleslegesen szaporodjon

2)megbetegedjen (az említett ÉLETVESZÉLYES betegségek)

3)kanok esetében esetleg elszökjön tüzelési időszakban,mert nem bír magával és ezért elüsse egy autó pl.,vagy valaki befogja és soha nem látod viszont...


Komolyan annyira okos ember lehetsz.8 általánossal nem is értem,hogy kaphattál kutyát.Mondjuk az a kennel mindent elárul magáról,ha TE onnan hozhattál kutyát.

És még mielőtt közlöd,hogy micsoda irigy tuskó vagyok,elárulom,hogy nekem mentett kutyám és törzskönyves (megsúgom,drágább volt mint a tied,ha már neked ez számít;))IVARTALANÍTOTT és szűrt kutyám van.És ugyanúgy szeretem mind a kettőt ;)

2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
lehet hogy neked 8osztályod van,de nekem nem,nekem van szakmám,vállalkozásom és mind öneröböl,nem anyuci rakta alám.És ki mondta hogy vágott fülü kutyám van????????
2013. máj. 6. 05:31
 77/91 zozonrg ***** válasza:
Te nem látod mit írtál le a kérdésedben?Van egy kölyök kutyád amit a majd ha felnő a saját "lányával"akarsz pároztatni.TISZTA?Felelős kutyatartónak mondod magad amikor annyit nem tudsz a kutyákról,hogy mikor éri el az ivarérettséget.Persze az ivarérettség még nem azt jelenti,hogy pároztatni is lehet.Feltöltöd az oltási könyv képét,hogy abból a kennelből van.Írok én neked 20 oltási könyvet mindet más kennelnévvel!400-at keresel?Egy szűrésekkel rendelkező Amstaff annyiba kerül!
2013. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 A kérdező kommentje:
én nem akarom a lányával pároztatni,ilyet én nem írtam,azt írtam hogy a kölykéböl egy kölyköt szeretnék és az amugy is a barátomnál lenne és nem nálam.Én 200ezerbe vettem a kuyust.
2013. máj. 6. 08:34
 79/91 anonim ***** válasza:
200 ezerÉRT! Szerintem így írjuk helyesen.
2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 zozonrg ***** válasza:
A kölykéből egy kölyköt.De nem vagy szaporító!Ez olyan mintha egy ember a saját unokájával létesítene szexuális kapcsolatot.Neked először tudást kellet volna venni,nem kutyát.Általános iskola,biológia óra,öröklésmenet.Nézz utánna és ha megvan szólj!
2013. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!