Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan amstaff mikor tud fedezni...

Kan amstaff mikor tud fedezni elöször?

Figyelt kérdés
van egy kölyök amstaffom és az lenne a kérdésem hogy hány honapos korba tud fedezni?mert gondoltunk rá hogy egy szuka kutyával fedeztetnénk és egy kölyköt kérnénk neki és lenne akkor egy társa.

#kan #fedezés #amstaff.szuka
2013. máj. 3. 09:05
 21/91 anonim ***** válasza:

én pont tudok neked kan amstaffot. 8 hónapos. tök ingyen, de csak jó helyre.

Vagy szuka amstaffot, 1 éves, ivartalanítási kötelezettséggel.

Vagy még vagy 100 staffot és pittet, mind harcoltatva volt...

Soroljam még?

2013. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 A kérdező kommentje:
mindenképpen szuka kéne.törzskönyves amit tudsz?
2013. máj. 3. 12:25
 23/91 anonim ***** válasza:
100%
A tenyészemle ára kb 5000ft, és nincs mindíg. Először is belépsz a magyarországi amstaff klubba aminek a díja klubbon ként változó lehet, kb 10 000ft az éves tagdíj, onnan kapod az infókat, hogy hol és mikor lesz tenyészszemle vagy klubb kiállítás és nevezel egyre ez eddig 15 ezer + utiköltség, ha többen mégytek akkor a többieknek belépő jegy.
2013. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 A kérdező kommentje:
csak a barátommal mennénk ketten a kutyussal,de a pénz nem számit mert böven van rá keretem,azért is vállaltam be a kutya tartását,mert szerintem felelöség egy állat tartása és aki ezt anyagilag nem tudja fedezni az ne vállalja.
2013. máj. 3. 13:57
 25/91 anonim ***** válasza:
56%

Látom az ivartalanítási kötelezettség és a harcoltatás elkerülte a szemedet. Az egyikkel cseszheted magad, a másik meg odamegy a pitedhez és nemes egyszerűséggel leöli.

Amúgy tőlem várhatsz segítséget, állatmentő vagyok, pont az ilyen idióták után "takarítok".

2013. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
Én nem ivartalanitanám a kutyám,mert az állatkinzás a szemembe,és mivel szeretem a kutyámat nem teszem ki ilyennek.
2013. máj. 3. 14:14
 27/91 anonim ***** válasza:
100%

Àllatkinzás, gratulálok! Ez majd akkor is juson eszedbe amikor esetleg here rákban haldoklik.

[link]

Na ez az állatkinzás!

2013. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:
hát álaltkinzás is mondhatsz akármit és aki szereti a kutyáját nem teszi ki ilyennek,a tiedet kéne kivágni aztán megtudnád!!!
2013. máj. 3. 14:25
 29/91 anonim ***** válasza:
100%
te tudnád meg hogy milyen úgy egész életedben kanosnak lenni, hogy sosem dughatsz, és a kutyák magukat se tudják lerendezni, ahogy az emberek. az sokkal inkább kínzás nekik!
2013. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
de én akarok mellé egy szukát,hogy legyen egy társa.
2013. máj. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!