Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom jo helyen kerdezek-e...

Dizso kérdése:

Nemtudom jo helyen kerdezek-e de nagyon fontos. Van a falunkba egy no akinek 7-8 kutyaja van hozza teszem az ovoda mellett na most minekunk minden nap az o kapuja elott kell elmennunk ma reggel 5 nagy testu kutya rontott a keritesnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sarkany ez nem minde mert a kutyak nem egyszer kiszoktek es bementek az ovodaba aki ilyet ir az nemtudja h mit tehet egy kutya egy gyerekkel!!!!es nem egy embert haraptak mar meg!! Nemszoktam cirkuszolni de ami sok az sok raadasul ma vegignezte a kutyak gazdaja a torturankat a 3 -om gyerekbol a legidosebb 5 eves a kegkusebb 3-om lesz...nemtudunk a masik oldal menni mer fouton lakunk es melkettunk egybol ugye az ut van a masik fele h jo h nem en kell azer kerulot tegyek h gyerekeket esetleg megne harapja a kutya!!!
2013. máj. 16. 13:02
 12/101 anonim ***** válasza:
70%

Ó ,az ugatós kutyákból hirtelen vérengző fenevadak lettek. HA tényleg haraptak volna már meg embert, akkor rég folyamatban lenne az eljárás, erről ennyit.


Amúgy fenét se érdekel, h ki ijed meg meg ki nem a kutyaugatástól. HA lenne csöppniy gógyid, akkor elmagyaráznád a gyerekeknek, h a kutyák így viselkednek az esetek túlnyomó többségében, ha idegen megy el a kapu előtt. Amúgy meg ha olyan ember jön hozzánk, én se állítom le a kutyát, ugassa csak nyugodtan.

2013. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 sameths ***** válasza:
89%

Ha a kutyák az óvodában garázdálkodnának, már lennének következményei.

Az meg, hogy nekiront a kutya a kerítésnek, nem bűn.

2013. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 sameths ***** válasza:
77%

Hja, és a "nehogymár én menjek át a másik oldalra" a gazdi szempontjából: "nehogymár megkössem a kutyáimat a saját kertemben".

Tolerancia, emberek, tolerancia.

2013. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 A kérdező kommentje:
En akkor se ugy irtam h ugatnak hanem nekirontanak a keritesnek van hogyim kepzeld es nem egy felszolitast kapott mar a no!!! Neked egyebkent van gyereked vagy aki ide ir es engem nez hulyenek annak van gyereke? Nekem is van kutyam de ugy tartom ahogy kell es igen az a dolga h ugasson de ne ugy h szedi szet a keritest!! Gyere ide es allj a kapu ele szerintem megvaltozok a velemenyed!!!
2013. máj. 16. 13:16
 16/101 sameths ***** válasza:
69%
Úgy tartom, ahogy kell = kertben, esetleg láncon, maradék kaján, soha nem sétáltatva?
2013. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
68%

Áruld már el neked személy szeirnt mi károd van abbaól, h a kutya nekiront a kerítésnek? Egy erősen területvédő kutya ezt teszi.


Ha zavar, akkor lehet menni az út másik oldalán, kerülővel, füldugóval, stb...Tényleg irigyellek, h ez a legnagyobb problémád...

2013. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
82%

Nah akkor elmondom az én szempontomat.


Az én kutyáim is nekirontanak a kerítésnek.. komoly területvédő ösztönnel vannak megáldva a drágák.


Mit látok én? A nagyon okos anyuka hozza a poronytyokat 3-4et meg 2nem elég... jó esetben a kölkök mögötte vannak bár ez ritka. Elég sokszor találkozom úgy velük is (meg másokkal akiknek valamiért az az idióta ötletük támadt hogy ha állok ki a kocsival akkor az autót nem lehet megkerülni... Nyitott kapunál az én kutyáim nem jönnek ki de ugatnak. A múltkor még én volt a szemét kcsög mert hogy ki merek állni a kapun..


Már úgy állok ki, hogy véletlen se férjen el senki közöttem és a kapu között (elektromos egyébként) erre mit csinál a nagyon okos anyuka? simán besétál a kertbe és úgy kerüli ki az autót... NORMÁLIS? nem! el lehet magyarázni hogy idióta? NEM.


Ugatnak a kutyák? igen.. miért? mert ez a dolguk ha 7van akkor 7 ha 40 akkor 40 neked semmi közöd hozzá. Ha neki rontanak a kapunak akkor ez van. Amíg nem jönnek ki addig nem tehetsz semmit. Amíg a kerítés állapota jó addig nem szólhatsz senkinek.


Amióta komolyabban foglalkozom kutyákkal azóta egyre jobban idegesítenek a gyerekes szülők..


Heti vicces sztori:

Megyek át a LIDL-höz megállok a zebránál. Kutya melletem póráz nélkül magától leül. Melletem anyuka a gyerekkel(kb 3-4éves) PÓRÁZON a gyerek húz mint a barom mert a túl oldalon a fagyizó... anyuka nem kicsit érezte kellemetlenül magát^^

2013. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 A kérdező kommentje:
Nem kepzeld vadasz kutya boxba van nagy helyel(tacsko) es tapot kap!!! Es chippelve es oltva van!!! Igen 3-om kiskoru gyerekkel en menjek at az uton mikor a kutyait hatra is zarhatna a hatso udvarba!!! Kepzeld igen ez nekem nagy problema!! Mer anya vagyok es feltem a gyereket mert egy gyerek fontosabb szerintem!!
2013. máj. 16. 13:32
 20/101 A kérdező kommentje:
Igen vannak ilyenek is de mi pl ugy kozlekedunk h en megyek a kerites mellett egyebkent nekem 2 kislanyom van nekem eleg ketto a 3-ik az ocsem o a legidosebb.szerintem azer ha egy kutya tartonak van ra modja h bezarja akkor zarja be a kutyajat a bekesseg kedveert....
2013. máj. 16. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!