Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom jo helyen kerdezek-e...

Dizso kérdése:

Nemtudom jo helyen kerdezek-e de nagyon fontos. Van a falunkba egy no akinek 7-8 kutyaja van hozza teszem az ovoda mellett na most minekunk minden nap az o kapuja elott kell elmennunk ma reggel 5 nagy testu kutya rontott a keritesnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:25
 51/101 A kérdező kommentje:
Nem a sajat lanya nemtudja elviselni a korulmenyeket amik ott vannak most komolyan beviszi az osszes kutyat a hazba es van olyan nap h egyet se latunk lehet nyar vagy tel! Nem hiaba kertem h segitsetek h javitsunk a helyzeten! Mert ok h van kutya de egyreszt a tartasukkal baj van es az utcanka lakokra a fraszt hozzak! Es itt a gazdi a hibas mert egyreszt ha nem szarazkenyerrel etetne oket es azt a sok kutyat nem zarna be egy 2 szoba konyhaba talan nem lennenek ennyire vadak kint. Mert azer az durva mikor kint egy szaraz kenyer csucsin kapnak szorbe a kutyak....szoval en ezt szeretnem megoldanide gyorsan mielott tenyleg nem tortenik semmi mer tenyleg szinte minden ket hetbe uj kutyat hoz es ez mar durva es az udvara se akkora h ennyi kutya elferjen es egeszseges korulmenyek kozott eljen. Es ehez csak plusz az utcankba elo emberek napi felelme
2013. máj. 17. 00:34
 52/101 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg en normalis hangvetelben kerdeztem mindekit aki irt ide h segitsen erre voltunk mi gyerekeket nevelo anyak sarkanyok akiknek minden baj meg mi akik szultunk megbolondulunk hisztizunk voltam buta falusi (hozza teszem ha az lennek nem itt kernek segitseget hanem ugy ahogy a gyopos paraszt intezi megmergeztem volna a kutyusokat de ezzel nem nem lenne vege mer ket het ujabb kutyak kerulnenek ide) probalom ugy megoldani h kutyaknak ne essen baja hiszen ok is elolenyek csak ahogy megkaptam igen elni es elni hagyni!!!! Most jo pelda amit a dohanyosokkal csinalnak akik dohanyoznak azok ne szivjanak cigit mar szinte sehol most a boltokba is megszunik a cigi arusitas h vasarlo ne talalkozzon olyan emberrel aki cigit vasarol kerdezem en miben mas egy nem dohanyzo ember?? Es a kerdes h nekunk a jardan kozlejedo embernek mert nincs joga ahoz nyugodtan haladjon el egy kapu elott anelkul h a kutyak szettepnek a keritest vagy h mert a gyerekkel elhaladonak vagy epp egy idos embernek keljen kerulo utat tenni egy boltig vagy egy buszmegalloba mikor lenne mod arra es helye is lenne ahova nem bezarni mert szabadba lenennek de megis a kaputol tavolabb tartani a kutyakat? En ettol h ezt megmerem kerdezni mert lettem kevesebb ember?
2013. máj. 17. 06:36
 53/101 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kaptal eleg valaszt ezen a hat oldalon.

Lehet hogy elsiklott a szemed amikor kb. 20an irtuk mar le hogy semmi koze az egesz falunak hogy a no a sajat telken mit csinal a kutyaival!

Ha tenyleg a "vadallatok" az oviba jarkalnalnanak at es az egesz hivatal nem csinalna semmit,akkor a felelossegteljes szulok el sem vinnek az oviba...

Senki nem mondta hogy lenezzuk a falusiakat csak azt hogy nem ertunk azzal egyet amit mondassz.ha a bacsika meg fel akkor kerulje ki o is.ha grizlimedvek csapkodnak a keritest es a gyerek bogne akkor is ott hordanad oviba mert anyu nek hunyaszkodik meg senki elott?

azt csinal a no a hatso udvarral is amit akar.ha odamennek es azt mondanam nem tetszik a kutyad viselkedese es matol tartsd a pincebe ott tartanad?

Szerintem nem....

Amugy eleg sok olyan gazda van aki beengedi a hazba a kutyajat..

Tobb oldalrol sanda mar ez a sztori..

2013. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tacskok vagy pulikutyak ugralank hanem nagyobb testu orzo vedok.ami nem egy oleb..

Segiteni akarsz...akkor leraksz a neninek minden heten egy zsak kutyatapot mert akkor nem lesznek ugatosak??

Vagy elviteted es mivel kb. nulla az eselye hogy a termeszete miatt uj csaladhoz kerulhet biztos az elaltatas.mar az elmondasos szerint hogy mennyire agresszivak...

2013. máj. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
100%

Én már megint elvesztem.Nincs lehetetlen kedves kérdező csak tehetetlen.Jössz itt a faluval..én is falun élek és nem problémáznak az emberek a kerítésnek ugró kutyák miatt.Én már a történeted felét se hiszem el.Az írásaidból nekem tini maminak tűnsz.Nincs gondod kreálsz magadnak.

Mindenesetre ha írásban nyújtasz be panaszt akkor vegyél kézbe egy helyesírás könyvet és fogalmazz érthetően ,mert ott is süket fülekre fogsz találni.

2013. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 A kérdező kommentje:
Azert sanda mert nem kezdtem ecsetelni h milyen korulmenyek kozott tartja a gazdi a kutyusokat? H szaraz kenyeret esznek meg a h van h napokig bezarja oket a lakasaba stb.. Ezzel nekem nincs bajom azt csinal amit akar azt se banom ha a not eszik meg mer megunjak a szaraz kenyeret de ha mar ehez van szive h igy eteti oket meg bezarja a hazba akkor ha szepen kerjuk tegyen arrol is h naponta ketszer ket orara meg mindenki elviszi a gyereket a buszhoz vagy oviba vagy epp megejti a reggel bevasarlast addig ne engedje rank a kutyakat ennyi lenne csakes vissza terve nem mindenki teheti meg azt h a varosba irassa be a gyereket oviba mert sok szulo mar hajnalba megy dolgozni es nagyszulok rokonok nagyobb tesok viszik a piciket oviba mert tudod dolgozni kell mert penzbol elunk!! De ez is sandit mer nalunk mindenki milliomos es csak az a dolgunk h egy szerencsetlen kutyatarto not piszkaljunk !!! Es most akkor lehet irni h akkor mer szultel!!
2013. máj. 17. 07:31
 57/101 A kérdező kommentje:
Nem tacskok meg pulik hanem nemetjuhasz keverek es kitudja meg miknek a keverekeik.
2013. máj. 17. 07:39
 58/101 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini mami 27 eves vagyok! Es elnezest h olyan oldalon kerdeztem ra a problemara ami elmeletileg ezert jott letre ha valami kerdesed van kerdezhetsz. Lehet h nem megfeleoen kerdeztem de talan azert mert soha nem kenyszerultem meg ilyen vagy ehez hasonlo temaba kerdest feltenni ha az elejen leirom h a kutyak tartasa sem ugy tortenik ahogy az egy elolenynek jo es h netan azert ilyen ellensegesek az utcan elhaldo emberekkel talan jobb lett volna.
2013. máj. 17. 07:51
 59/101 anonim ***** válasza:
69%

Ratok engedi a kutyakat???

Az elejen meg a kerites mogul ugattak...

Mar te sem tudod igazan szerintem hogy mi van...

Meg sem hallgatod a kommentelot csak nekitamadsz az embernek.

Inkabb valaszolhatnal.te sem zarnad a pincebe a kutyat ha azt mondanam...nincs alapja a koveteleseidnek.

2013. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
52%

Ki beszel itt arrol hogy mit egyen a kutya meg hogy ki vigye.melyik busszal a gyereket oviba.

A kerdesed az elzarassal volt kapcsolatos.hogy hogy setalj vegig 7 nemetjuhasz keverek elott minden reggel a harom gyerekkel a jardan mert te mashol aztan nem mesz..

2013. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!