Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom jo helyen kerdezek-e...

Dizso kérdése:

Nemtudom jo helyen kerdezek-e de nagyon fontos. Van a falunkba egy no akinek 7-8 kutyaja van hozza teszem az ovoda mellett na most minekunk minden nap az o kapuja elott kell elmennunk ma reggel 5 nagy testu kutya rontott a keritesnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:25
 61/101 anonim ***** válasza:
egyébként a másik oldalról is tök jogos lenne a kérés hogy máshol menjél ha idegesít :)
2013. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:
Mert ezerszer leirtam h nem pincebe kell zarni hanem a hatso udvarba de te se hallgatod meg az en bajom csak azt irod h nen kotelezo ide hordanu a gyereket oviba menjek at a tulso utcaba ennyit tudsz csak kigyurni!!a masik meg h azert irtam h szarazkebyeret esznek a kutyak mert talan a helytelen allattartas miatt ilyenek! a rankengedi szo kepletes!!
2013. máj. 17. 09:10
 63/101 A kérdező kommentje:
Nem idegesit hanem megiesztenek a viselkedesukkel minket!!
2013. máj. 17. 09:12
 64/101 anonim ***** válasza:
53%

DE MIÉRT ZÁRJA A HÁTSÓ UDVARBA????

MErt téged zavar? És ki vagy te? Az atyaúristen, vagy mi? A kutyák bent vannak, azt csinálnak amit akarnak.


Esküszöm, ha itt laknál és odamenne a kutyám a kerítéshez amikor erre jössz, még uszítanám is és röhögnék. Legalább minden reggel vidáman kezdődne... :)

2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 A kérdező kommentje:
En is csak egy ember vagyok es ha a szodedo lennek nem hiszem gondom lenne egy kutyad van a keritesnel en vagyok belul nem a gyerekek es a kutyadat nem bantana es piszkalna fel senki mert itt az oviig is minden haznal van kutya szabadon keritesen belul es nem ugatnak meg minket ilyen egyszeru!
2013. máj. 17. 09:32
 66/101 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának az a dolga,hogy ugasson és a házat őrizze.

Főállású anyuka vagy aki rohadtul ráér.

Engem zavar,hogy reggelente kiülve a teraszra hallom a szomszédot wcni..Szerinted kérjem meg,hogy ne csinálja?

2013. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:

Te tenyleg 27 vagy?

megkerdezem harmadjara is jo?

Akkor ha EN odamennek HOZZAD es azt mondanam nem tetszik a TE KUTYAD viselkedese es zard el a pincebe vagy a lomosba amig az osszes gyerek elmegy oviba meg mindenki megjarja a boltot.TE azt csinalnad amit mondok???

Szerintem nem...


Mostmar en is azt tennem a no helyebe amit az elottem szolo irt...

2013. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 A kérdező kommentje:
Igen kepzeld ha valaki ide jonne h problemaja van a kutyammal mert megieszti akkor gondoskodnek rola meg mielott a jegyzo a szazadik levelet kuldi h elzarjam! A mi oreg kutyank is szokos azota elpusztult 13 evig volt velunk de mikor jott a tuzeles orokke megszokott mindig talalt maganak kijaratot es akkor csinaltunk kennelt egyreszt h veletlenul se harapjon meg senkit masreszrol h a vadaszok ne lojek le a hatarba!
2013. máj. 17. 11:13
 69/101 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nem egy kutyat lonek igy le a mostani tacskonk is igy kerult hozzank elcsatangolt hajtas kozben a parom megtalalta felhivta az orven levo szamot es minden zokszo nelkul lemondott a kutyarol mostmar mi tartozunk felelosseggel erte 2 eve es mivel elkoborgott az akkori gazdaja mellol nemvolt kerdes h kennelbe lesz tartva de mindig megy vadaszni a parommal es az udvaron a mi felugyeletunk alatt szaladgalhat! Mert felelosek vagyunk erte es nem ugy h ahogy esik ugy puffan es a sajat hibankbol meg raadasul meg elvaduljanak ha valakinek kutya kell az tegyen meg erte mindent mert egy allat olyan mint egy gyerek mi alakitsuk es formazzuk es tanitsuk!!
2013. máj. 17. 11:42
 70/101 anonim ***** válasza:
100%

de ilyen nincs hogy megijeszti.... fogd már fel. nekem itt van két ambulom ugatnak a kerítésnél nem kicsit ez a dolguk, hogy jelezzék hogy ha elmegy valaki a kerítés előtt. Van hogy durvábban van hogy lightosabban.


És ha valaki szólna hogy megijesztette a kutya akkor elmagyaráznám neki hogy ott az út túl oldala ha nem tetszik... sőt meg lehet kerülni a tömböt és ott is van egy út ott kerüljön ha nagyon zavarja.. nem fogom azért elzárni a kutyáimat mert 1-2 ideggyenge ember megijed legyen az gyerek vagy felnőtt...


Esetleg van egy másik megoldás. ha neked semmi se jó. A ház előtt szólj a gyerekeknek hogy itt lesznek az ugatós kutyák.. ha így is megijednek akkor fogják be a fülüket jobbat nem tudok már tényleg................

2013. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!