Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom jo helyen kerdezek-e...

Dizso kérdése:

Nemtudom jo helyen kerdezek-e de nagyon fontos. Van a falunkba egy no akinek 7-8 kutyaja van hozza teszem az ovoda mellett na most minekunk minden nap az o kapuja elott kell elmennunk ma reggel 5 nagy testu kutya rontott a keritesnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 12:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
74%

Zárja be a halál! Tudod mikor fogom bezárni más miatt a kutyámat? SOHA :D


Tacskó van kennelben? Ezt akartad mondani? Hát hadd gratuláljak, nagyon jó gazda vagy...Kár, h máris örökítetted ezeket a géneket, nem kellett volna...

2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
100%
Minket az egyik szomszéd fenyegetett meg és azt a javaslatot tette, hogy húzzak fel mégegy kerítést bentebb, hogy a kutya ne tudjon odamenni az utcafronthoz és ne tudja ugatni őt. Mert ő amúgy azt csinálta, hogy mielőttünk visíttatta az unokáját, leállt ordibálni a kutyámmal kerítésen keresztül, a gyerek anyja meg bottal csapkodta a kerítést. És közben mérgelődnek, hogy ugat a kutya, ahelyett, hogy 10 másodperc alatt elhaladnának előttünk.
2013. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk az ilyet én simán kifigyeltem volna, majd amikor nekiáll csapkodni a kerítést, "véletlenül" én is megcsapkodnám őt...


És egyesek tényleg nem értik, h miért szeretem jobban az állatokoat az embereknél...

2013. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
70%

Na jó aki szül az megbolondul..Attól,hogy 3 kisgyerekkel mész még nem a tiéd a világ és semmi,de semmi közöd hozzá,hogy más kertjébe,hogy ugatnak a kutyák.

Egyébként érdekes ez a téma,mert megnézném,hogy a gyerekek mit művelnek mikor elhaladnak egy kutyás kerítés mellett...


Nehogy már te menj az út túloldalára?Hát kérlek nehogy már miattad zárja hátra szegény ember a házőrzőit vagy kösse meg.

Ez a világ megbolondult,mért nem tudjátok élni és élni hagyni egymást?


Volt rá példa,hogy bull típusú kutya szaladt ki a kapunk és nekem rontott mert kutyával voltam,majd beszartam,de nem voltam ilyen ellenséges mint te,éd hozzáteszem nem önvédelmi kutyám van..Előfurdul az ilyen,nem csak mással velünk i megeshet.Ameddig nem tép szét vagy nem harap meg vagy nem ugrik ki azon a kerítésen addig mi a problémád?Szedjétek ott gyorsabban a lábatokat vagy a túlolalra menjetek.ennyi.

2013. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nekem, mint kutya tartónak van módom bezárni a kutyáimat a kennelbe. Be is zárom. A kennel 700 nm, van rajta egy kutyaház, egy emberház és egy garázs, fák, virágok, ilyesmi. Arról nem tehetek, hogy a kennelünk előtt egy utca van.
2013. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
87%

Én lassan ott tartok hogy nyitva tartom a kaput akkor legalább elkerülik...


Mi az hogy a békesség kedvéért hátrazárom a kutyát ? :D A békesség kedvéért van a KERÍTÉS... az hogy a gyereket meg zavarja az ugatás az ő dolga. Majd megszokja... Tényleg nem hiszem el az ilyet... a kutya pisit meg mossam le minden fűszálról mert a hülyegyerek megeszi? vagy a pisis havat is szedjem össze ugyan ezen okból?...

2013. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
47%

Az óvoda vezetője nem tud beszélni először a gazdával, aztán az önkormányzattal?

Videó felvétellel kellene bejelentést tenni.

?

2013. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
78%

el ne hidd hogy bemennek az óvodába.. Az már a híradóba is lett volna :D


Nah meg ha már haraptak meg embert akkor az óvódásokat mért nem irtották ki egytől egyig?? biztos gyerekszerető vad kutyák...

2013. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 nagytestű kutyám van, és 1 Tacskó. A mi szomszédunkban is 3 gyerek van, összesen 10en vannak, nagyszülők mindenki. Na most, a kedves gyerekek csak előttünk tudnak játszani, csapkodnak a kerítés felé a kutyának, de csak az egyik ugat, a másik rájött a 6 éve alatt, hogy felesleges. De csak őket ugatják a kutyák, ugyanis az erkélyről dobálják őket, madzagon lufit, szaloncukrot dobálnak át, amit a kedves szülők nem látnak. Húsvétkor komplett nyulakat dobáltak át, én mondjuk örültem a becsomagolt Milka csokiknak. xD 2 házzal arrébb is van kisgyerek, őt soha nem ugatják, még csak rá se néznek. A szomszéd kölyköknek a hangját hallva elborulnak.

Mostmár olyankor sétáltatom a kutyákat, amikor kint vannak, hogy ne zavarjuk őket!!!!! Amiért feljelentettek, hogy ki merek vinni az utcára 3 kutyát, hozzáteszem szájkosár+póráz. A gondjuk az volt, h nem bírom őket megfogni, ha kell, mert kicsi vagyok.:D Nem tehetek róla, hogy ekkorára nőttem csak xD, de soha nem volt még rá alkalom, h húztak volna, vagy akármi.

Bocs, h hosszúra sikeredtem, de ez kikívánkozott belőlem...

2013. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 A kérdező kommentje:
Mi hasznom szarmazna szerinted h azt mondjam h haraptak meg embert ha nem???en sem akarom h a kutyaknak baja essen nekem is van es szeretem is az allatokat!!Ha megfeleloen vannak tartva!!itt mnden haznal van kutya de egyik se viselkedik igy !! Ezen gondolkodtam h felveszem es feltoltom netre mit muvelnek!! Egyebkent akarmit is irtok latni kell oket es a gazdajat is.. Beviszi ezt a halom kutyat a hazba bent ellenek stb szival nem csodalkozom h ilyenek. Azt sem hazudnam h bemennek az ovi teruletere mer mer mondjam ha nem igaz! Nem vagyok gyerek aki kitalal ilyesmit. Mert nincs jobb dolga. Nem minden esetben mi gyerekes anyak vagy epp a kapu elott elhalado emberek vagyunk a hibasok szerintem
2013. máj. 16. 14:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!