Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell bántani egy szerenc...

Miért kell bántani egy szerencsétlen kutyás lányt, akinek csak annyi a bűne, hogy van egy érzékenyebb időszaka?

Figyelt kérdés
Van itt egy lány, és ma nagyon leszúrták itt ebben a kategóriában, pedig segítséget szeretett volna kérni. Én tudom, hogy ő nagyon is ért a kutyaneveléshez, elméletben és gyakorlatban is. Viszont a kutyája elpusztult, és itt többen még erre ráadáskánt belészúrtak és mindennek elhordták. Nem is értem, mi járhat az ilyen emberek fejében? Én ismerem őt, és visszagondolva hogyan bánik az állatokkal, csak biztatom, hogy ha szeretné szerezzen be egyet. Ráadásul a kutya halálát nem is ő okozta, mégis megtorolták miatta, és valaki azt mondta neki, hogy ilyen körülmények között ne legyen kutyája! Mégis milyen körülmény? Ahol van autó? Ahol van tüskebokor? Mégis milyen "tökéletességi szintnek" kell megfelelni ahol lehet egy kutya? Ugyanis véletlen balesetek mindig is lesznek, ezt nem lehet kiküszöbölni! És sokan lefogyatékosoztak, agybetegeztek stb egy depressziós, javában gyászoló fiatalt! Fogalmatok sincs róla miken ment keresztül egész életében. És sajnálatos, hogy egyesek világképében nem szerepel az a lehetőség, hogy egy kutya rohamosan pozitív irányba terelheti egy ember lelkét. Valóban azt gondoljátok, hogy egy kutya nem képes annyit adni, hogy a labilis lányból magabiztos, a depressziós fiatalból motivált, életigenlő fiatal legyen?
2013. júl. 1. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
jah és bocsánat. a 19es válasz is bizonyítja hogy az általam említett válasz létezett. vagy szerinted ha most visszanézed akkor az a válasza azt bizonyítja hogy ő elmebeteg? mert amúgy nem. mindehol máshol normálisan ír viszonylag egyedül a törölt válasza volt undorító. és miután a 74%os azonnal gyanítani kezdte hogy egy bizonyos személy lehet akkor azonnal visszavett a stílusából a kérdező. mellesleg nem lennék meglepődve ha ő lenne. szerintem a legutolsó incidensnél őt kitiltották vagy törölték/ignorálták, tudomisén. és most nem akart hogy megint ugyanez legyen. mellesleg a teljes emberi jelleme is nagyon hasonlít az említett elmebetegre. csak jóval visszafogottabb formában. de azon sem lepődnék meg ha az említett kérdés és a jelenlegi tulajdonosa egy és ugyanaz a személy lenne. ugyanis a te jellemed is nagyon hasonlít a kérdezőére. illetve eleve a több személyiség eljátszása pedig abszolút az említett elmebetegére.
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

Áh, megint kezded? Megint kezded felvenni azt a stílust, most épen min akadtál fenn?

A lány nem kezdett el anyázni, ezt most megmondom. Szóba került anyád halála, mint egy kérdés. Mindezt azután, hogy már elkezdett borzolni a kedélyeket. Ha tényleg volt törölt válasz, amiben a kérdező tényleg olyan polgárpukkasztó volt, akkor nyilvánvalóan nem ő kezdte a vitát, és már nagyon idegesítettétek.

És jobb lenne, ha vissza fognál a stílusodból.

2013. júl. 2. 20:25
 43/76 anonim ***** válasza:

hidd el hogy a törölt verzió nem ilyen szépen volt megfogalmazva. mellesleg szerintem azt te tudod nagyon jól mert mostmár tuti hogy te vagy ugyanaz a személy és saját magadról írsz itt.



a sokat emlegetett nagy kutyás tapasztalatra szeretnénk még mindig rájönni amit nem tudtál bizonyítani. ellenben annál jobban bizonyítottad hogy egy depis motiválatlan ember vagy és képtelen volnál így egy kutyát felnevelni. sajnos ezt addíg amíg valódi tudásod nem lesz nem fogod megérteni. már ígyis ötmillió féleképpen leírtam miért ne akarj kutyát. vagy megérted vagy nem.


én azt gondolom sikeresen bebizonyítottam hogy sajnos semmiben sem volt igazad. ha akarsz puffogj magadban hogy mennyi bunkó ember létezik, de javaslom máskor alaposan fontold meg ha külön kérdést gyártasz az önsajnáltatásod érdekében mert -ahogyan most sem - nem fogom hagyni hogy alaptalanul vádolj és rágalmazz hogy én milyen szemét voltam és bunkó veled, holott te írtál egy olyan szöveget amit a moderátorok töröltek. akkor szerinted én hazudok és mindez valóban szépen meg volt fogalmazva?

2013. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
ez meg a másik fele. már megint kezdem azt a stílust... de milyet? én csak normálisan válaszolok miközben te próbálod beállítani hogy ok nélkül lettél elmebetegnek nyílvánítva. bárki aki elolvassa ezek után a kérdést simán felfedezi hogy pontosan az általam említett válaszok között volt ahogyan azt is hogy nem volt szép stílusban megírva hiszen a 74%osnál azonnal kicsapta a biztosítékot. meg lehet nézni visszafele a 19es választól az egészet senki nem írt neki semmi olyat amire úgy kellett volna válaszolnia hogy az moderátorok által törölve legyen. de megintcsak kérdem én: ha az enyémek olyan durvák, miért nem töröltette senki sem? miért csak a te idegbeteg válaszod lett törölve? ez téged minősít és nem minket. mellesleg nem lepődnék meg ha most is kiakadnál és szerekeztenél egy olyan csodás választ. de az tuti hogy azonnal prtsc-elni fogom!!
2013. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

Én olvastam azt a kérdést tegnap, és nem anyázott. És kész.

Egyszerűen megkérdezte, hogy neked milyen lenne, amire te egyből anyázással vádoltad az említett kérdésben és, de ő leírta ugyanazt mint most én.

És ne túlozz légyszíves, senki nem írt "nagy kutyás tapasztalatról", csak arról, hogy a lánynak van kutyás tapasztalata, elolvasott rengeteg könyvet a témában, és elég ügyesen csinálta a dolgát. Nem mellesleg, még mindig én voltam ott, nem te, ergo csak jobban tudom miről beszélek.


Én nem vagyok depis és motiválatlan, és arról pedig már írtam, hogy milyen sorsfordító tud lenni egy kutya, de látom hirtelen elfelejtetted és bekattantál.

Más embereknek meg legyél szíves ne mondogasd, hogy ne akarjanak kutyát, mert ez egy ítélet amihez neked semmi jogod nincs.

Bizonyítani pedig eddig nem bizonyítottál számomra semmit.

"Vádolj és rágalmazz" Mond, őt hányszor vádoltátok meg ezzel azzal? Nem kell rá válaszolnod, elég ha én tudok olvasni...

2013. júl. 2. 20:41
 46/76 A kérdező kommentje:
Ha annyira durva volt az a válasz, hogy-hogy nem emlékszel rá? Nyugodtan leírhatod ide, ha annyira megmaradt benned. Vagy elküldheted privát üzenetben. Mert ez már engem is érdekel.
2013. júl. 2. 20:47
 47/76 anonim ***** válasza:
Azért 4 hónapnyi kutyázásra nem mondanám, hogy ért a kutyákhoz. Az előző válaszai alapján legalábbis nem. Úgyhogy ne gyere ezzel. Amúgy nem értem, miért kell még mindig azon a kérdésen hisztizni. A 76%-osnak pedig igaza van, nagyon hasonlítasz egy segítségre szoruló emberre( hogy elkerüljem az elmebeteg kifejezést). Több kérdést tett már fel, a kérdések végefelé előkerültek olyan válaszai, mint hogy büntessük, erőszakoljuk meg, ő nem érdemli meg az életet, stb. A kérdésben szereplő bizonyos törölt választ már én sem láttam, de el tudom képzelni, hogy hasonló stílusú volt. Talán ezért nem voltunk annyira kedvesek, mert annyiszor írt már ebbe a kategóriába, hogy ennél a kérdésnél is azt hittük( én még mindig így gondolom), hogy ő az(vagyis te). Amúgy meg saját magadra cáfolsz azzal, hogy te nem tűröd a bunkó, szemét hozzászólásokat, most meg megvédted a kérdezőt(saját magadat), hogy biztos azért írt olyat(amit töröltek!! vagyis eléggé durva lehetett), mert fel húzták. Akkor hogy is van ez?? Neki szabad, de nekünk nem? Eddig én is próbáltam kedvesen megfogalmazni a véleményemet, de látom, hogy csak szítani akarod a feszültséget azzal, hogy még mindig ezen lovagolsz, és arra kéred a 76%-ost, hogy írja meg, mit írt a kérdező.
2013. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

te ezt ugye nem gondolod komolyan? neked nem elég az hogy a moderátorokkal töröltetve lett? biztosan szépen megfogalmazott válasz volt ha azonnal törölték. ezt pedig már többször leírtam hogy az anyám elméleti halálával jött. ezt igazolja a 22es válasza ahol már szebben foglamazza ezt meg. mellesleg szerinted akkor a 74%osnál miért verte ki annyira a biztosítékot ha azt gondolod hogy semmi rosszat nem írt? erre adjál akkor választ. nem fogsz tudni mert elsőre még le is akartad tagadni hogy az a válasz létezett. mivel pedig nem emlékszem rá szóról szóra ezért nem áll módomban idézgetni saját kútfőből. sokkal hitelesebb lett volna ha be tudtam volna idézni, de mivel törölték sajnos erre nincsen lehetőségem. persze vigasztal a tény hogy önmagában az hogy törölték engem igazol és nem téged hogy milyen szépen beszéltél.



"És ne túlozz légyszíves, senki nem írt "nagy kutyás tapasztalatról", csak arról, hogy a lánynak van kutyás tapasztalata, elolvasott rengeteg könyvet a témában, és elég ügyesen csinálta a dolgát. Nem mellesleg, még mindig én voltam ott, nem te, ergo csak jobban tudom miről beszélek. "


te magad írtad nagy hangzatosan hogy kutyákkal foglalkozott és nevelte őket holott valódi szaktudást nem tudsz felmutatni csak annyit hogy a labilis lány egy kölyökkutyát milyen csuda jól megnevelt és mások kutyáit sétáltatta x hónapig. holott a meglévőeket még arra sem képes megtanítani hogy hívásra menjenek oda. hidd el ha valóban tudnál valamit is a kutyanevelésről tökéletesen tudnád miért emlegetem mindig ezt fel.

ezzel még mindig nem lett bizonyítva hogy a labilis idegrendszerű lány hogyan bírna el egy kamasz kutyával, vagy egy parancsot megtagadó kutyával. ahogyan az sem mennyire lenne képes következetesen büntetni egy már felnőtt esetleg másokra agresszív kutyát. ugyanis egy ilyen labilis lány mellett jó felnőtt kutya nem lesz az is tuti. de ha valóban annyival okosabb lennél nálam ezt is tökéletesen tudnád miért írom. persze az már lényegtelen hogy oldalakon keresztül amúgy is felvázoltam már.


"Én nem vagyok depis és motiválatlan, és arról pedig már írtam, hogy milyen sorsfordító tud lenni egy kutya, de látom hirtelen elfelejtetted és bekattantál.

Más embereknek meg legyél szíves ne mondogasd, hogy ne akarjanak kutyát, mert ez egy ítélet amihez neked semmi jogod nincs. "


ha képes vagy egy kérdést szerkeszteni csak az önsajnálatért hát ne haragudj de nálad sem lehet sok minden rendben pontosabban írtam már hogy egész biztos te vagy az említett labilis lány mert biztos én meg hülye vagyok hogy a másik kérdéshez odanyomtál egy köszönömöt miközben ide meg nem ír a barinőd hogy ketten szálljatok szembe velem a bunkó szívtelennel, nevetséges vagy!


egy nyilvános kérdésnél pedig azt gondolom olyan véleményt írok amilyet én jónak gondolok, ha neked ez nem tetszik akkor szerkessz még egy kérdést amiben áttémázhatod kinek mihez van joga itt a gyik-on. én még mindig tartom magam hozzá hogy ne legyen kutyád. ezt vagy megfogadod vagy nem ennél többet a leendő kutya érdekében tenni sajnos nem tudok. a sorsfordító kutya elméletdere pedig már hosszasan leírtam a választ mindenhol tehát nem felejtettem ezt el, de úgy látszik neked a szűk kis agyadig nem jutott el mindaz amit írtam. "de látom hirtelen elfelejtetted és bekattantál. " saját magadat járatod le megint csak. de ha előveszem a szebbik stílusomat amit már régen megérdemelnél akkor aztán ne itt sírj oldalakon keresztül hogy itt mindenki milyen bunkó veled.

2013. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

76: Ne haragudj, de én most már nem olvasom el a kis fogalmazásaidat, már álmos vagyok olyan tömör szövegeket az agyamba szippantani, mint amiket te produkálsz. Viszont gondolom, hogy tudod hogy mit írt a kérdező, ha ennyire mondod, szóval nyugodtan leírhatnád nekem, már csak az igazad bizonyítása végett.


Nem hinném, hogy ő az akiről beszéltek, és mivel bizonyítani nem sikerül, ezért talán jobban tennétek, ha nem tényként írnátok a durva viselkedéséről (és így jogosnak beállítva az ott szereplő bunkóságot vele szemben). 85%-os te elképzelhetsz bármit, csak ne hasonlítgasd másik személyekhez, amik meg nem győződtél az igazadról.

2013. júl. 2. 21:37
 50/76 anonim ***** válasza:
akkor te meg ne írd azt, hogy nem tűröd az ilyen-olyan stílusú hozzászólást, ha utána már teljesen elfogadhatónak tartod, csak a kérdezőtől, természetesen.
2013. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!