Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minél jobban szeretem a...

Minél jobban szeretem a kutyám, annál jobban véd engem. Más is így veszi észre?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagytestű kutyulim, kb 50 kiló, alapesetben nagyon jámbor, aranyos, kedves, de tegnap este valakik álltak a kapunk előtt, és ki akart menni a kutya, és hatalmas őrjöngéssel vetette rá magát a kerítésre...hát ilyennek még sosem láttam, de az állatorvos is fél tőle, azt mondja, kiszámíthatatlan, nem meri beadni neki az injekciót. Én bármit megtehetek vele, mindenre csak a farkát csóválja, meg megnyal.

2013. szept. 3. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 Akiteki ***** válasza:
76%

Ezen igen jól szórakoztam. Már megérte bekapcsolni ma a gépet.

Az egész történet olyan volt, mintha a Hófehérke mostohájával találkoznék: "Tükröm-tükröm, mondd meg nékem, ki a legszebb a világon. Hogy nem én vagyok, hanem a Hófehérke? A k..vaanyját neki! Azonnal lője le a vadász, vágja ki a szívét, egyen mérgezett almát és csináljanak lókolbászt a királyfi fehér lovából, a tükröt pedig törjék ripityára, de akkor is én vagyok a legszebb"

2013. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
80%
Fene, pedig pont most akartam csinálni egy adag popcornt...
2013. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 zsuzsabazsa ***** válasza:
73%

Atya ég vírust kapott a gépem olvasás közben.

Szerencsére letisztítottam.

2013. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 zsuzsabazsa ***** válasza:
13%

Azt írod, hogy a kutyád 9 éves. Akkor eléggé sok időnek kellett eltelnie ahhoz,hogy felfedezd azt hogy a kutyád képes lenne megvédeni téged.

Mellesleg minden kutya ezt tette volna éjnek idején ha idegenek megállnak a kapu előtt. Megfigyelhető sok kutyánál, hogy az este beálltával éberebbek és harciasabbak mint nappal. Főképp a kertben tartott kutyák.

Attól, hogy minél jobban szereted annál jobban nem fog védeni. Egyszerűen csak védeni fog akkor, ha azt ő is úgy érzi, mivel erre külön képzést nem kapott.

Nem hinném, hogy kiszámíthatatlan lenne, ugyanis ez az eset csak a kilencedik évében történt meg. "egyszer"?

2013. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell azért lepontozni, mert azt írtam hogy jól szórakoztam és sokat tanultam. Nem vittem át az értelmet.

Melyik tábor értett félre vajon? :D

2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Fejlemények, akik éjjel álltak a kapu előtt, úgy tűnik jogosan őrjöngte le a kutyám, tegnap előtt 4 helyre törtek be az éjszaka...

Ennyit erről.

2013. szept. 5. 06:26
 77/81 A kérdező kommentje:

lehet, jó kutyakiképzők vannak itt, de hogy emberileg kb annyit is érnek, az is biztos...

Aki meg idejárt szórakozni, üzenem neki, az anyukájával, piros bugyiban, hátulról, jó sokszor.

2013. szept. 5. 06:28
 78/81 anonim ***** válasza:

"este valakik álltak a kapunk előtt" <===> "éjjel álltak a kapu előtt"


Tudod kivel szórakozz! Ha meg nem tudsz magyarul értelmesen fogalmazni, akkor ne csodálkozz, ha nem megfelelő válaszokat kapsz!

2013. szept. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h reggel felébredt a kutyád. Attól, h ugat, még ugyanúgy lemérgezik.
2013. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Isten jo felelmetes kutyad van.. aki hihetetlen erzekekkel van megaldva.. de ez minket nem igazan erdekel. En az enyemeket azert beviszem estere.. biztos ami biztos. Ha meg betornek.. a hazban mar senkinek nem lesz ideje mergezni. Jelezni meg bentrol is tudnak.
2013. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!