Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám valószínűleg hőgutát...

Kutyám valószínűleg hőgutát kapott meglehet menteni?

Figyelt kérdés
Mai nap reggel vittük kutya suliba, mert eléggé rosszul viselkedik a többi kutyával. Haza értünk vele nem akart kimászni a szállító dobozából úgy kellett kivenni. El kezdtük hűteni azonnal hívtam az orvost azt mondta 15-20 percig hűtsük lábától felfelé haladva ha ezen időn belül nem lesz jobban akkor azonnal vigyük be a rendelőbe én biztosabbnak láttam azt, hogy a dokit kihívjam és ő vigye be már 1 órája benn van a kicsim de a doki azt mondta, hogy a következő két nap kritikus lesz számára. De ugye azért megtudják menteni és nem lesz komolyabb baja ? Az a baj, hogy délután 4-re kell érte mennem és addig meghülyülök itthon az aggodalomtól. :S Akinek volt hasonlóban része az kérem ha tud nyugtasson meg ha pozitív választ tud adni. Előre is köszönöm

2014. jún. 7. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Milyen kutyád van? Azért nincs még 38 fok. Hol volt a kutya, amíg várakoztál? Levegőn, árnyékban nem akkora a veszély.
2014. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Most újra beszéltem a doktornővel azt mondta h az állapota még mindig nem javult és már izom görcsök is jelentkeztek nála Seduxent kellett kapnia és nem akar biztatni de 5 óra felé hívjam fel megint.
2014. jún. 7. 14:37
 13/66 A kérdező kommentje:
Francia Bulldog. Árnyékban álltam vele amíg jött az oktató hölgy utána volt végig 3/4 órát a napon meg még egy 10-15 percet volt a kocsiban amíg haza értünk de tökig letekert ablakok mellett.
2014. jún. 7. 14:38
 14/66 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön felépülnie !!!

Árnyékban, de boxban volt? A te kutyád rövid orrú. Nagyon nehezen bírják ezek a fajták a meleget sajnos. A box hiába van árnyékban, ha nem járja át a levegő.

Remélem, felépül a kiskutyád. Ha lehet, csak este menjél vele majd iskolába. Vagy kora reggel.

2014. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ennyitől szegény hőgutát kaphatott ... Reméljük nem lesz semmi baja.
2014. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy a melegtől van? Annyira még azért nincsen meleg, pláne, hogy nem a tűző napon álltatok.
2014. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Amikor vártuk az oktató hölgyet akkor ki volt véve már a dobozból ahogy megérkeztünk vettem ki nem érdekelt, hogy mondja a magáét a többi kutyának. Eleve reggelre volt beszélve 8 órára de a csaj 9 re esett be akkor azonnal belehuppant a medencébe de a vége előtt már nem tudtam lehüteni a kocsiba rakás előtt, mert az összes kutya ott tronolt aztán a kis majmom neki akar még mindig menni a többi kutyának :S Hát remélem jobban lesz de a doktornő se tudott semmi biztatott mondani előbb a telefonban remélem 5 kor amikor újra érdeklődhetek felőle már tud valami biztosat mondani :S
2014. jún. 7. 14:59
 18/66 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a melegtől, mert a kutya suliban nagyon keményen megdolgoztatta az oktató csaj és mivel Francia Bulli orra az semmi és neki ebben a melegben való munka nem kellett volna vagy csak úgy h folyamatosan hűtve van amire nem volt mód vagyis lett volna csak a csaj is el vitte a rét másik felére aztán egy 20-25 perc után hozta vissza és mondta h kicsit menjek ki vele, hogy pihenhessen aztán utána derült ki, hogy mehetünk mi haza de akkor meg már nem tudtam bevinni a többi kutya miatt a medencébe :S
2014. jún. 7. 15:02
 19/66 A kérdező kommentje:
Na helyzet jelentés én úgy látom, hogy némileg nem sokat de némileg javult az állapota legalábbis jobb állapotban van ahhoz képest amikor az orvos el vitte. Már rendesen nyitva a szeme szó szó rendesen veszi a levegőt is de még mindig nagyon meg van zuhanva :S Meg simogattam de semmi reakció rá csak feküdt. Doktornő is azt mondja, hogy kritikus az állapota de van remény arra, hogy felépül. Fél 8 kor viszont haza kell hoznunk mert a rendelő csak 8 ig van nyitva és nem akarják egyedül benn hagyni nehogy valami baj legyen de ha itthon gond lesz akkor csak 1 telefon és be megy a doki a rendelőbe és vihetjük a kutyát. Aztán holnap reggel 8ra vissza kell vigyük az orvoshoz. Hát nagyon remélem, hogy jobban lesz. Most melegítő párnán fekszik be van takarva, mert vissza kell állítani a hőháztartását. Köszönöm mindenkinek még egyszer a biztatást és a jó kívánságokat remélem tényleg igazatok lesz. Nagyon hiányozna a kis buta feje ha el menne :'( Tény, hogy sokszor az agyunkra megy, mert megugatja a nagy semmit és ezért nem tudunk aludni. Meg rombol és balhézik minden kutyával de a két kezem össze teszem és mindent odaadok csak javuljon meg :'( Tény még csak 2,5 éve van nálunk 2 hónapos kora óta de ez idő alatt is nagyon a szívünkhöz nőtt a sok butasága ellenére is.
2014. jún. 7. 16:57
 20/66 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod, hogy ennyitől hőgutát kaphat :O ! mit csináltatok ti a kiképzésen?
2014. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!