Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám valószínűleg hőgutát...

Kutyám valószínűleg hőgutát kapott meglehet menteni?

Figyelt kérdés
Mai nap reggel vittük kutya suliba, mert eléggé rosszul viselkedik a többi kutyával. Haza értünk vele nem akart kimászni a szállító dobozából úgy kellett kivenni. El kezdtük hűteni azonnal hívtam az orvost azt mondta 15-20 percig hűtsük lábától felfelé haladva ha ezen időn belül nem lesz jobban akkor azonnal vigyük be a rendelőbe én biztosabbnak láttam azt, hogy a dokit kihívjam és ő vigye be már 1 órája benn van a kicsim de a doki azt mondta, hogy a következő két nap kritikus lesz számára. De ugye azért megtudják menteni és nem lesz komolyabb baja ? Az a baj, hogy délután 4-re kell érte mennem és addig meghülyülök itthon az aggodalomtól. :S Akinek volt hasonlóban része az kérem ha tud nyugtasson meg ha pozitív választ tud adni. Előre is köszönöm

2014. jún. 7. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
:-D Reméljük, minden rendben lesz. Szorítok nagyon! És nagyon aranyosan írtál róla! :-D
2014. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:

A kiképzésen lényegében a többi kutyához való viselkedésén próbálunk változtatni, mert egyszerűen szenvedés vele sétálni menni, mert ha más kutyát lát rögtön nekik akar menni és támadja őket aztán ez nagyon leterheli az oktatásnál, mert persze ő húzz meg menne és erőlködik nem igazán izgatja, hogy a nyakörv húzza a torkát még akkor sem amikor fojtó nyakörv volt rajta az se zavarta és ez a mentalitás ami betett szegénykémnek :(


Hát a kis drágát család tagnak tekintjük párom is szüleim is én is annyira szeretem, mint anyám apám és párom nagyon sokszor velem alszik az ágyban vagy velünk attól függ otthon vagyunk e mind a ketten. Ha én épp a gép előtt ülök akkor befészkeli magát a fotelbe mellém mit se törődve azzal, hogy már nem 2-3-4 hónapos amikor még kényelmesen elfért mellettem el megyek akár csak 10 percre otthonról boltba vagy szemetet leviszem akármi rögtön rohan ki a teraszra ha párom otthon van és addig be nem jön amíg haza nem érek. Én meg ahogy haza érek rögtön vele foglalkozom simogatás játék séta (ha az idő olyan). Már bánom, hogy reggel elvittem az oktatásra :( De gondoltam 45 perc csak nem lesz annyira kimerítő neki, mert még annyira nem volt 9 kor sem meleg de a mellékelt ábra szerint sok volt még ez a kis meleg is neki :( :( Komolyan ha meggyógyul és felépül vagy nem viszem többet iskolába és nem érdekel az az összeg amit előre kifizettünk vagy csak úgy h reggel 6 kor kezdés vagy késő este 7-8 óra magasságában. De ha ez nem meg oldható akkor inkább legyen kicsit szenvedés vele a séta de maradjon életben és egészségesen a kis drága :(

Orvos mondta, hogy epilepsziás tüneteket is kezdett már mutatni benn a rendelőben nagyon félek, hogy súlyosan károsodott szegénykém agya :( Bár a dokinőt amikor kérdeztem, hogy ugye van remény a felépülésére akkor ő félre értette a kérdésem lényegét és azt mondta ne adjuk fel a reményt hagyjunk neki időt a küzdésre és ne altassuk el. Mondom neki nem is azért kérdeztem hanem azért, hogy kicsit megnyugodjak :( Reggel 6 óta nem ettem semmit nem megy le semmi a torkomon cigiket egymás után szívom annyira aggódom miatta :( :( Meg már fel tankoltam 3 liter energia itallal, hogy az éjjel fenn tudjak maradni és figyelni rá, hogy ne legyen baj.

2014. jún. 7. 17:47
 23/66 A kérdező kommentje:
Itt van egy kép róla ha valakit érdekel a kis drágám. [link]
2014. jún. 7. 17:50
 24/66 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes. Biztosan rendbe fog jönni!
2014. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem :(Bármit megtennék azért, hogy rendbe jöjjön tényleg bármit nagyon sokat jelent nekem is meg a családtagjaimnak is és mindenkinek nagyon hiányozna a kis piszok :(
2014. jún. 7. 18:35
 26/66 A kérdező kommentje:
Nekem meg első kutyusom ő előtte nem lehetett mert itt Érden szomszéd baszik megcsinálni a kerítést meg sokszor volt, hogy el kellett hosszabb időre menni és nem lett volna aki gondozza így hát csak akkor tudtam saját kutyust szerezni amikor párommal össze költöztün
2014. jún. 7. 18:36
 27/66 anonim ***** válasza:

Ha idegeskedsz, azzal nem segítesz neki!! Maradj nyugodt és így figyelj majd rá éjjel, ettől ő is megnyugszik majd :)


Szerintem most érthető, hogy pocsékul van/lesz pár napig, de mivel hamar dokihoz vitted azért jók az esélyei :)

2014. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Most már itthon van a kutyusom de a dokinő mondta h már jobban van és ha reggelre felélénkül kicsit akkor nagyon jók az esélyei amennyiben reggelre is ilyen kóma lesz akkor nem sok remény van a felépülésére :( De hát ez kis kutya egy tank mindent kibírt eddig is remélem ezt is át vészeli
2014. jún. 7. 20:05
 29/66 A kérdező kommentje:
Eddiog tartott a jobban van rész megint epilepsziás görcsei vannak az ügyeletes állatorvost nem lehet elérni a másik doki meg no comment.... :(
2014. jún. 7. 20:45
 30/66 anonim ***** válasza:
Sajna ez a fajta nem bírja a meleget.Nálunk az ilyen kutyát az oktató folyamatosan hütötte és ha kezdett melegedni már nem dolgoztatta tovább.
2014. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!