Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám valószínűleg hőgutát...

Kutyám valószínűleg hőgutát kapott meglehet menteni?

Figyelt kérdés
Mai nap reggel vittük kutya suliba, mert eléggé rosszul viselkedik a többi kutyával. Haza értünk vele nem akart kimászni a szállító dobozából úgy kellett kivenni. El kezdtük hűteni azonnal hívtam az orvost azt mondta 15-20 percig hűtsük lábától felfelé haladva ha ezen időn belül nem lesz jobban akkor azonnal vigyük be a rendelőbe én biztosabbnak láttam azt, hogy a dokit kihívjam és ő vigye be már 1 órája benn van a kicsim de a doki azt mondta, hogy a következő két nap kritikus lesz számára. De ugye azért megtudják menteni és nem lesz komolyabb baja ? Az a baj, hogy délután 4-re kell érte mennem és addig meghülyülök itthon az aggodalomtól. :S Akinek volt hasonlóban része az kérem ha tud nyugtasson meg ha pozitív választ tud adni. Előre is köszönöm

2014. jún. 7. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 Hovarju ***** válasza:

Sajnálom a kutyust :-(


Elolvastam a hozzászólásokat és kíváncsi lennék rá milyen suli az, ahol az oktató elviszi valahová a kutyát. Nem te oktatod az oktató segítségével?

2014. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Azért nem lehettem ott mert akkor wilson csak rám figyelt volna és nem ment volna a gyakorlat neki szerinte
2014. jún. 9. 00:32
 53/66 Hovarju ***** válasza:
Ez sajna nagyon drága "tanulópénz" volt. Ha lesz másik kutyusod figyelj a melegre és mindig legyen nálad ivóvíz, hogy le tudd hűteni. És rendes kutyaiskolába vidd, ahol főleg téged tanítanak és veled együtt a kutyát. Hisz nem az oktatónak kell szót fogadnia, hanem neked. Én ehhez az emberhez nem mennék többet.
2014. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
53%

Szomorú, nagyon sajnálom ......

Én biztos nem tudnék ilyen hamar másik kutyán gondolkodni ..... :(

2014. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Mi is csak azért gondolkodunk másik kutyuson, hogy addig se a hiányára figyeljünk. Hidd el nem jó kedvünkből gondolkozunk rajta. Nagyon rossz amúgy otthon a lakásban, mert egyszerűen semmit nem tudunk csinálni amiben nem lett volna része neki is. Ha fürödtünk benn csücsült a fürdőszobában volt rá példa, hogy beugrott mellénk XD Ettünk ott ült a lábunknál. Aludtunk nagyon sokszor köztünk vagy a lábunknál szundizott. Tv-t néztük ott feküdt az ágy végében és nézte a TV-t vagy épp életcélul tűzte ki maga elé, hogy fényesre nyalja a fülemet. Ha a gép előtt voltam valami miatt akkor beugrott mellém a fotelba és csöppet sem érdekelte, hogy már nem 2-3 hónapos amikor még lazán kényelmesen elfértünk egymás mellett és még sorolhatnám azon tevékenységek listáját amiben része volt az életünknek. Szóval ha az új kutyus tervezgetésével nem kötnénk le a figyelmünket akkor igen csak nehezen viselnénk el azt, hogy nincs már köztünk :(
2014. jún. 11. 22:44
 56/66 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy van még a házban (gondolom kertes) 2 másik kutya is, ők se terelik el figyelmeteket?


Egyébként én értem, amit írsz!!! Nekem is szörnyű volt az a pár nap, amikor nem volt velem kutya... A kis barátomat sajnos el kellett altatni, aznap még tartottam magam, de másnaptól kezdve folyamatosan bőgtem, mindenhol őt láttam, a konyhaasztalnál, az előszobában, az ágyam mellett, stb és mindenhol az utcán kutyákba botlottam, hááát nem volt kellemes. Ráadásul minden ismerős kérdezte, mi bajom van... Úgyhogy ja, átérzem, amit írsz.

Én 3 vagy 4 napig bírtam (illetve nem bírtam :D), aztán elmentem a helyi sintértelepre és elhoztam egy kis dögöt, ritka idétlen kinézete van és néha kikészít, de hát kutyás ember kutya nélkül nem bír élni :)

2014. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Ez egy társasház mind a két kutyus lakásban van tartva akkor találkozunk velük ha épp akkor megyünk el valahova amikor viszik őket sétálni a gazdik. A ház kertje meg nem alkalmas arra, hogy kutya kinn legyen tartva.
2014. jún. 12. 06:48
 58/66 A kérdező kommentje:
Amit még kifelejtettem, hogy még az lesz szép kör amikor újra találkozunk a 2 másik gazdival és kérdezik majd, hogy mi van Wilsonkával :( Amióta elment nem futottunk össze velük szóval még minimum 1 bőgésre lesz esély :S
2014. jún. 12. 06:51
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Aki kutyás, sajnos az évek múlásával jó néhányszor szembesül a kedvence elvesztésével. Semmivel sem könnyebb tizenév után .Aki kutyás, annak üres a ház kutya nélkül. Érthető, ha pár nap után már vágyik egy másikra. És igen...nehéz dolog még hónapokkal később is olyannal találkozni, aki netán nem tudta , mi történt. Mindig fájdalmas lesz emlékezni, még évek múlva is.

A következő kiskutyáddal pedig olyan iskolába menjél, ahol veled együtt tanul. Ha ragaszkodsz a fajtához, keress akár neten olyanokat, akiknek szintén az a fajta van. Nagyon sok jótanácsot lehet tőlük kapni.

2014. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Hát most a rendelőben ahol wilsont próbálták megmenteni az asszisztens csaj tenyészt francia bullikat csak ő versenyekre szóval nem kevés összeget kér el egy kutyusért de tanácsért mindenképp tudunk majd hozzá fordulni
2014. jún. 12. 14:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!