Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám valószínűleg hőgutát...

Kutyám valószínűleg hőgutát kapott meglehet menteni?

Figyelt kérdés
Mai nap reggel vittük kutya suliba, mert eléggé rosszul viselkedik a többi kutyával. Haza értünk vele nem akart kimászni a szállító dobozából úgy kellett kivenni. El kezdtük hűteni azonnal hívtam az orvost azt mondta 15-20 percig hűtsük lábától felfelé haladva ha ezen időn belül nem lesz jobban akkor azonnal vigyük be a rendelőbe én biztosabbnak láttam azt, hogy a dokit kihívjam és ő vigye be már 1 órája benn van a kicsim de a doki azt mondta, hogy a következő két nap kritikus lesz számára. De ugye azért megtudják menteni és nem lesz komolyabb baja ? Az a baj, hogy délután 4-re kell érte mennem és addig meghülyülök itthon az aggodalomtól. :S Akinek volt hasonlóban része az kérem ha tud nyugtasson meg ha pozitív választ tud adni. Előre is köszönöm

2014. jún. 7. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Sikerült az orvost elérni?
2014. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Szoritok a kiskutyadnak nagyon!!!
2014. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Ülj vele autóba és hozd le Székesfehérvárra az állatkórházba! Nem tudom hol laksz de max 3 óra az út!Van ügyelet! Jobbulást! Vagy hívd fel őket telefonon segítenek!

Alpha-Vet Állatkórház

8000 Székesfehérvár,

Homoksor 7.

+36 22 330 754

+36 22 516 420

+36 30 400 2117

2014. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Az orvost sikerült elérni azonnal indult a rendelőbe mi is raktuk be a kis drágám az autóba minden szabályt leszarva nyomtam neki a pedált, hogy mi hamarabb odaérjek vele. Persze úgy, hogy őt ne terhelje meg édesanyám simogatta és vigyázott rá hátul. Sajnos ahogy megálltam az orvosi rendelő előtt még kettőt rúgott a hátsó lábaival és eltávozott :'( :'( :'(


El lett temetve szegénykém még most az este holnap csinálok neki egy keresztet és ültetek pár virágot ami egész évben virágzik a sírjára :'(


Élt: 2012.01.06-2014.06.07.


Nyugodj békében drágám :'( Te maradsz mindig az én egyetlen kis kutyám :'( Nehéz lesz valaha is betölteni azt az űrt amit hagytál magad után :'(

2014. jún. 7. 23:38
 35/66 A kérdező kommentje:
Szívem szerint meg barátnőm is ezen a véleményen van feljelentenénk az oktatót...Mert nem figyelt oda a drágámra :( Főleg úgy, hogy elmondása szerint neki is van 1 francia bulldogja....
2014. jún. 7. 23:43
 36/66 A kérdező kommentje:
És még egyszer köszönöm mindenkinek a biztatást és a jó kívánságokat nagyon jól esett azért, hogy tök ismeretlenül is ennyire aggódtatok a kis drágaságomért. Ti tartottátok bennem a lelket egész nap. Még egyszer nagyon hálás vagyok ezért nektek.
2014. jún. 7. 23:44
 37/66 anonim ***** válasza:

Uramisten! Részvétem! Nekem még nem volt dolgom olyan kutyával, aki ennyire nem bírja a meleget, szóval nagyon meglep, ami történt! Próbálj meg erős maradni! Tudom, hogy nehéz! Ha úgy jobb szerezz be másik kiskutyát, hátha eltereli a figyelmed! Nekem pl ez segített. (másnap persze nem)

Törzskönyves kutya volt egyébként? Vagy szaporított? mert a túltenyésztés miatt lehetnek ilyen problémák.

2014. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Nem volt törzs könyve neki. Hát majd tervezünk másik kutyust helyette. Pont a rendelőben ahova vittük szegénykémet az asszisztens nő tenyészt francia bulldogokat és majd vele beszélek egy pár hónap múlva kis bulldogról, hogy mennyiért adja és társai. Hát próbálok erős maradni de nem egyszerű főleg amikor látom a helyeket ahol sokat volt vagy a cuccait. És még pesten a lakásban is össze kell szedjem a holmijait és haza hoznom őket szüleimhez, hogy ők elrakják addig amíg nem lesz másik kutyus
2014. jún. 8. 10:25
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom. Szerintem tuti nem volt egeszseges, kizartnak tartom, hogy ennyitol meghal egy francia bulldog. Siman lehetett szivbeteg/leguti problemas.
2014. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor tuti, hogy nem az oktato hibaja. Nem szabad torzskonyv nelkuli fr bullt venni, igazabol kb 80%, hogy ez lesz a vege. Sajnalom.
2014. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!