Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy sok kutyás...

Normális hogy sok kutyás lemond a családtól/barátokról a kutyája miatt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5893285-kihaj..


Nekem pofám leszakadna egy rokonnak, barátnak azt mondani, hogy vagy megszokod a CSALÁDTAGOMAT(kutyám) vagy takarodj haza!


A kutya majd akkor is ápol, ha beteg leszel, és segítség kellene? Mert egy testvér/rokon nagyobb százalékkal hozza majd be a húslevest az ágyba ha felkelni sem tudsz mint a kutya...

De Ők nem értik ezt meg?



"Én akkor se tudnám elzárni a kutyákat, ha megkérnél rá. Nincsen hova. Aki hozzánk jön vendégségbe az tudja mire számíthat. Lehet, hogy ez is az oka, hogy kevesen látogatnak meg minket, de ez inkább pozitívum számomra. :)

-



Ha gril patyt tartok sosem zárom el a kutyám akármilyen ismerős jön hozzánk.A kutya is családtag ha nem fogadják el, el lehet menni.


-

Aki jön hozzánk, az tökéletesen tisztában van vele, hogy vannak kutyák, és nem fogom őket elzárni. Ha ezzel gondja van, nem jön. De úgy tűnik szerencsések vagyunk, nekem inkább azzal szokott gondom lenni, hogy ugyan ne tömjék már a kutyámat dugiban az asztal alatt... Azt természetesen nem hagyom, hogy a kutyák pofátlanok legyenek."


Komolyan beszélnek ezek?



2014. júl. 18. 09:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Tököm kivan a sok ájtatos kutyástól komolyan. Olyan szintre emelkedett már ez a dolog, bakker világvallás lett a kutya. Ugyanolyan elvakultak már mint a szekták tagjai.
2020. febr. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem a rokonságban a neveletlen gyerekesekkel van gondom... Ha megyünk hozzájuk, nem lehet 1 értelmes mondatot beszélni, folyton üvöltenek a gyerekek, nem hagynak beszélgetni, állandóan rájuk kell figyelni, alig lehet másról beszélni, csak a gyerekről... Ha hozzánk jönnek, a kutyával játszanak kicsit a gyerekek, aztán a kutya elmenekül az üvöltöző követelőző hisztis hangos kölyköktől... Az én gyerekkoromban a felnőttek ha beszéltek kivártuk hogy szóhoz juthassunk, nem szabotáltunk minden társas érintkezést... És több családban is tapasztalom ezt, nagyon sokszor már nem a kutyásokkal van a gond, hanem a gyerekesekkel... Az én kutyám sajnos szeret két lábra állva pacsizni, felugrálni szeretetből, de van rokon aki ezt nem szereti, természetesen ilyenkor rászólok a kutyára, megértem hogy nem akarja összekoszoltatni magát a kutyámmal. Mindenkinek alkalmazkodnia kell. Alapból igazat adok annak, aki otthon van, és hozzá jön valaki, alkalmazkodjon a vendég, de a vendéglátó is ügyeljen a kutyájára/gyerekére, lehessen már normálisan társalogni....
2020. szept. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!