Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi...

Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy Labradorom, és úgy tűnik h vemhes lett. Mi lenne a legjobb döntés?? Beadni neki egy vagyis kettő 15-20 000 ft-os inekciót amitöl megszakad a vemhessége, vagy megvárni amíg ellik. Egy állatpatikus azt mondta, hogy ha meg ellik akkor max. kettő kiskutyát tartsunk meg (anyámék aztán elajándékoznák de ha még is ez a variáció lenne és ragaszkodnék nagyon hozzájuk) és a többit altassuk el... TÉNYLEG NEMTUDOM MELYIK LENNE A HELYES DÖNTÉS... SEGÍTSETEK LÉGYSZÍÍÍ!!!!



.egy kétségbe esett 13 éves lány.


2010. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáimmal helyett: Kutyáikkal
2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 Winner of Royal Hill ***** válasza:
87%

Miért kellene azoknak a kicsiknek megszületni?

Az állatdokinak csak gratulálni tudok.

Aki nem tud vigyázni a szukájára az ivartalaníttassa!

Én tudok rájuk vigyázni(mellesleg tenyészkutyák),még a hobby TK nélküli németjuhászomra is,aki azonnal ivartalanítva lesz amint lesz felesleges 15-20ezer forintom.

Az ivartalanítás lenne a legjobb nektek is meg a kutyának is!

Üdv: Egy tenyésztő

2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én mondtam anyáméknak h neten tudok sok helyet ahol el lehetne adni őket. A kutyusok nem "lesznek" fajtiszták. Amugy meg IGEN odafigyelünk a kutyánkra csak ez a "baleset" pár héttel ez elött volt és azért mondtam h "valószínű" h vemhes, mert még semmi nem látszik rajta (csak egy állat-patikus mondta h nagyon valószínű) //ők attól félnek hogy rossz helyre kerülnek a picik// !ha sokan lesznek pár kölyköt mindenképpen elkell majd altatni, mert nem bírná mindet szoptatni az anya kutyus!
2010. febr. 15. 16:30
 14/79 anonim ***** válasza:
88%
sürgösen irány a doki..
2010. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
menhelyre semmiképp nem adnánk be őket!
2010. febr. 15. 16:33
 16/79 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben ivartalaníttatnám még vemhesen.
2010. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
86%

A sok sötét embernek,aki azt mondja,hagyni kel megszületni a kicsiket:egyáltalán nem biztos,hogy fajtatiszta kicsik lesznek,keverék kölykökkel meg dugig vannak a sintértelepek,most pl.2-3 hónapos kölyköket altatnak,mert nem kellenek senkinek.

A labrador fajtamentők is fullon vannak.

Komoly tenyésztők nem fedeztetik a győztes kutyáikat,mert nincs biztosítva a kölykök sorsa.

Gondolkozzatok már!

Állatvédők kihoznak sintértelepekről vemhes,sokszor utolsó idős kutyákat és ivartalanítják őket,a kutyának semmi baja nem lesz.

Jó esetben jelentkeznek gazdijelöltek,de ki tudja,náluk mi lesz a kicsik sorsa?Ígérnek szépet-jót,közben meg az ellenkezője van.

Ha 2 kutyát hagytok meg és a többit megölitek,nem gyilkosság?

2010. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
9%
egy tenyésztő írja hogy ivartalanítsák...röhejes, már csak azért mert van így is elég árva kutya és még tenyésztenek is mellé ...de újat nem mondtam ezzel gondolom .
2010. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
100%

16.05-ösnek:tök jó,hogy buta emberek,akik semmit nem tesznek a kutyákért,menhelyekre irányítják a másnál felelőtlenségből megszületett kölyköket.Ez a legegyszerűbb:tanácsolod,hogy vigye nem altató menhelyre,közben semmit nem tudsz.

Közlöm veled,hogy a nem altató menhelyek is FULLON VANNAK várólista van,pont az ilyen szenvelgő széplelkek miatt.

Köteleznélek,hogy nézz végig egy helyhiány miatti altatást egy gyepin,hátha gondolkodnál utána.

2010. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
70%

Miért mit gondoltál kedves utolsó ??

Én is tenyésztő vagyok mégis van ivartalanított kutyám , ugyan is 6 éves kor után nem szoktak elleni ... !

Nem röhelyes hanem te vagy túl SÖTÉT !

2010. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!