Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi...

Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy Labradorom, és úgy tűnik h vemhes lett. Mi lenne a legjobb döntés?? Beadni neki egy vagyis kettő 15-20 000 ft-os inekciót amitöl megszakad a vemhessége, vagy megvárni amíg ellik. Egy állatpatikus azt mondta, hogy ha meg ellik akkor max. kettő kiskutyát tartsunk meg (anyámék aztán elajándékoznák de ha még is ez a variáció lenne és ragaszkodnék nagyon hozzájuk) és a többit altassuk el... TÉNYLEG NEMTUDOM MELYIK LENNE A HELYES DÖNTÉS... SEGÍTSETEK LÉGYSZÍÍÍ!!!!



.egy kétségbe esett 13 éves lány.


2010. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

Most pl.a Lelenc Egyesület:

[link]

2010. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%

"Az elmúlt jópár évben mintegy 6700 keverék kiskutyát ajándékoztunk el, és a gazdik rendszeresen jönnek vizsgálatra, így meg tudom állapítani, hogy egyikük sem adott túl az állato(ko)n."

Hát persze , ez mind szép , de valyon igaz-e??

6700 kutya és mindnek olyan gazdája volt akik nem adtak "túl rajtuk" !

6700 ember közül 1 sem halt meg , 1 sem lett olyan beteg hogy a kutyát kénytelen legyen más helyre adni , 1 sem mondta azt "nem tudom tovább tartani , inkáb odaajándékozom valakinek ahol jobb helye lesz? "

Érdekes, akkor valyon a menhelyi kutyák felét miért dobják ki ugyan úgy? Vagy viszik vissza ?

Hmmm elgondolkodtató , mert kedves "Doki" te ezt írtad....

Na mindegy igen is nyugot szível alszom el este , mert vagy 10 kommentet írtam a "kislánynak" és még azt is felajánlottam hogy elmegyek hozzá , pedig nagyon messze lakik , és sikerült jobb belátásra bírnunk hogy a kutyájának is ez a megoldás lesz a legjobb !

Ahogy velem együtt mások is sokan írták .... Tudod kedves "Doki" , nekünk még ez is nagy Öröm hogy legalább 1 embert sikerült rávennünk az ivartalanításra , és bár nagyon sok kutya fog elleni még , SAJNOS , de 1 alommal mégis kevesebb lesz !!!!!

2010. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem,hogy 6700 kutya sorsát nyomon lehetne követni.A gazdfi elköltözhetnek,odaadják másnak a kutyát,más rendelőbe hordják stb.

Könnyen lehet,hogy ezen kutyák egy része állatvédő szervezetnél vagy sintérnél végezte,csak a "Doki"nem tud róla.

2010. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
Ez a 6700 kutya a pedigree örökbefogadás lehet, ők írják a 6700 örökbeadást 14 év alatt. Csak azt felejti el a hozzászóló, hogy az egy országos szervezet, nem egy rendelő és így már nem olyan szép a helyzet, hiszen 500 kutyát tudtak örökbe adni egy év alatt. Nem hiszem, hogy a Pedigree örökbefogadást azért találták ki, hogy a munkatársak arra bíztassanak gyerekeket, hogy fellőtlenül szaporítsák a kutyákat...
2010. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
0%
Javaslom várd meg míg megszületnek a kölykök azokat ajándékozd el és aztán ivartalaníts és kész ez a legideálisabb megoldás
2010. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Nagyon eltűnt Doki,a mai napig nem tudjuk,melyik rendelőről van szó.

Aki írta,hogy járt nála,kérem írja meg PÜ,hogy kiről van szó.

Komoly állatvédők sem hallottak ilyen állatorvosi rendelőről.

2010. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

szia utolsó

hát már írtam h nem tom mert nagynénémet kísértem oda mert már kissé nehezen jár+ hát eléggé nagy a kutyája szal 1edül nem tudná vinni

de mondom eléggé tágas meg nagy, sok a poszter a falon meg van 1 vcsomó katalógus és elég sokat kellett várni mert nagyon sokan vltak

meg tök rendi volt a doki de mondom nem bizt h 1re gondolunk ezt tőle kell +tudni

2010. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

Kedves Doki! Megkérdezhetném, miért pusztult el nagy részük? (mint írod...) Csak nem azért, mert TE láttad el őket, hatalmas tudásoddal?

Egy menhelyről mentett keverék gazdája

2010. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 Akiteki ***** válasza:

Nem látjátok a lényeget?

A 6700 kutya mind oda jár vissza oltásra, műtétre, aztán szülni. Naná, hogy hülye lenne rábeszélni a gazdikat az ivartalanításra. Oda a biznisz!

2010. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!