Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi...

Nagyon kéne a SEGÍTSÉG! Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy Labradorom, és úgy tűnik h vemhes lett. Mi lenne a legjobb döntés?? Beadni neki egy vagyis kettő 15-20 000 ft-os inekciót amitöl megszakad a vemhessége, vagy megvárni amíg ellik. Egy állatpatikus azt mondta, hogy ha meg ellik akkor max. kettő kiskutyát tartsunk meg (anyámék aztán elajándékoznák de ha még is ez a variáció lenne és ragaszkodnék nagyon hozzájuk) és a többit altassuk el... TÉNYLEG NEMTUDOM MELYIK LENNE A HELYES DÖNTÉS... SEGÍTSETEK LÉGYSZÍÍÍ!!!!



.egy kétségbe esett 13 éves lány.


2010. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
25%

Az elmúlt jópár évben mintegy 6700 keverék kiskutyát ajándékoztunk el, és a gazdik rendszeresen jönnek vizsgálatra, így meg tudom állapítani, hogy egyikük sem adott túl az állato(ko)n. Nagy részük igaz, hogy elpusztult, de nem kölyök, hanem idősebb korukban, és egyik gazda sem azért tartotta őket, hogy megedzi az állatokat a sintértelepre. Csak a Ti felfogásotok, hogy én a sintértelepre gondoltam. Meg sem fordult a fejemben, mindaddig, amíg el nem olvastam, hogy mennyire félre szeretnétek érteni az álláspontomat. Persze, szép dolog okoskodni, meg tenni a fejünket, főleg a másik rovására, igaz?! Remélem elégedettek vagytok a lelketekkel. Ha igen a válasz, akkor meg is érdemlitek, ennyi.

Doki

2010. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám,melyik szervezet az,ami 6700 kutyát tudott örökbe adni?
2010. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem szervezet, hanem hirdetések. Naponta többet is beadnak, és egy hirdetésben nem csak egy, hanem van, ahol 8-10 kölyök is szerepet kap. Sok tenyésztő is tőlünk visz kiskutyákat, amelyeket kiképez(tet)nek, és beteg emberek számára, vagy iskolákba, gyógyítóként (gondolom értitek) adják el.

Doki

2010. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes,mert komoly szervezetek nem tudják ezt a mennyiséget hozni,komoly háttérrel,Ők is hirdetik a kölyköket,vannak külföldi partnerszervezetek stb.

Ha nem született volna meg ez a rengeteg,általatok örökbeadott kölyök,kevesebb már sintértelepen lévő kutyát kellett volna elaltatni.

Nem tudom,milyen stupid állatorvos az,aki arra bíztat gazdikat,hagyjanak megszületni keverék kiskutyákat,mert majd lesz gazdájuk.

Hát sajnos igen kevésnek lesz.

2010. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

"Naponta többet is beadnak".Ez pontosan mit takar?

Hol tartjátok addig őket,míg gazdit nem találnak?

Hol lehet megnézni ezeket a hirdetéseket?

2010. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%

6700 kutya?

kamu ...

2010. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
0%

A rendelőnkben. Besétálsz, kérsz prospektust, és választasz. Ne hidd, hogy a keverék kutya egyenlő a korccsal. Persze ez is felfogás kérdése, kíváncsi vagyok, a ti keverék kutyáitokat hibernálták, vagy mi?

Persze nem kérem, hogy gondolkodjatok, hisz az milyen megerőltető már... :)

Doki

2010. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:

Melyik rendelőről van szó?

Én is azt mondom,hogy kamu az egész.

2010. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
49%

sztem én voltam már ott

hát elég szép a rendelő, Pesten van, de h hol azt igazából nem tudom mert nagynénémet kellett elkísérnem oda a kutyája miatt

tényleg sok kutyakép van a falon, és egy csomó újság róluk meg minden

de nem csak keverék, hanem faj tiszta kutyákkal is foglalkozik a doki, és mikor mi ott voltunk akkor is vittek 3 kutyát, és azt mondta h ezek milyen szép kutyák pedig keverékek, az ember nem is gondolná

ugye maga volt az?

2010. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ivartlaníttassátok a kutyát. Akkor is lehet, ha vemhes. Így nem lesz többet gondotok vele és nem kerülnek a kiskutyák sintér telepre. Lehet, hogy a kölykök aranyosak, de sajnos az ilyen véletlnül sikerült kutyáknak legtöbbször hányattatott sorsuk lesz felnőtt korukban, amit te sem akarhatsz ha felelős állattartó vagy. Nézz szét az alapítványoknál, az ország több pontján szerveznek ivrtalnításokat a piaci árnál sokkal olcsóbban!
2010. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!