Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
17%
Az uszkar mióta ritka?
2016. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
100%

Nézess benne chippet!!!

Azzal jársz a legjobban

2016. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
Nyírva van a bundája? Ha már rájöttél hogy uszkár és nem nézted komondornak akkor nem lehet annyira elhanyagolt és valószínűleg gazdája is van.
2016. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
90%
Mesélek egy lazán kapcsolódó sztorit: a húgomék véletlenül kizárták a kapun havanesejüket és mire nem sokkal később rájöttek, már eltűnt a kutya. Nyilván megtalálta valaki. A kutya chipelve volt persze, de állatorvoshoz nem vitte az illető, viszont kicsivel több, mint egy évvel később eladta a piacon valakinek. Az új tulaj elvitte az állatorvoshoz, aki persze közölte vele, hogy a kutya be van jelentve elveszettként és ő addig hozzá nem nyúl, amíg ez nem tisztázódik. Így került vissza tesómékhoz több, mint egy év után.
2016. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:

egy óriás uszkár kicsit le van nőve a szőre de nem vészes, nem is volt lefogyva amikor ráleltünk csak koszos volt de az nagyon.

utánanéztem há olyan 1000 eurónal kezdődik egy kölyök ugyhogy mondhatom hogy drága fajta. ha csippes mivel minél hamarabb be akarom jelenteni nyilván viszem állatorvoshoz. de várok egyik állatorvosra akit legalább ismerek. és tudja hogy sosem lopnék kutyát. félek ha máshoz viszem nekem nem mond semmit de rendőrt hiv rám vagy ilyesmi. csütörtökön lesz itt a másik doki.

2016. nov. 8. 09:00
 26/89 anonim ***** válasza:
79%

Külföldön minden fajtatiszta kutya 1000 eurónál kezdődik...


Ez meg mi, hogy attól félsz rendőrt hív rád? Miért tenné? Miért fordul meg ilyen egyáltalán a fejedben? Remélem nem azért, mert el akarod sunnyogni...

2016. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
53%
Te egyre gyanúsabb vagy. Miért hívna rendőrt, ha valóban vissza akarod juttatni a gazdájának?
2016. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
Add vissza a gazdájának... munél tivább vársz annál gyanusabb leszel. Mi ek jell ismerős orvoshoz vinni? Elviszed megmondod hogy találtad nézze meg a chip-et és kész.
2016. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

Na ok bevallom sokkal dragabb fajta mint egy uszkar . Azert delek a rendőr miatt. Higy lehet elsunnyogni egy kutyat ? m9stantol a szekrenybe tartsam. A vadaskodôknak mondom hogy mindenki magábol indul ki. csippleolvasara mennek a kutyaval.ezt hogy lehet elsunnyogni ?

Es hogy adjam vissza agazdanak mikor semmit nwm tudok rola mig nem olvastak le a csippet ? A kedves gazdi kitepte a igazolo érmét. És valamiert a kutya fél minden hirtelwn zajtol. pl kávéfőző bekapcsolasa stb

2016. nov. 8. 13:59
 30/89 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben kicsit sok az ellentmondás és furcsaság, nem gondolod?


"Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt"


Találsz Lengyelországban egy kutyát, de először magyarul mondod neki a vezényszavakat, csak a sokadik próbálkozás a lengyel.


"Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?"


Az első kérdésed, hogy megtarthatod-e, majd 3 oldalon keresztül győzködsz minket, hogy az előző gazdája, akiről semmit nem tudsz, rosszul bánt vele. Egyáltalán nem biztos, hogy ő vette le a bilétát, lehet, hogy leszakadt, lehet, hogy ellopták a kutyát és leszedték, majd a kutya megszökött onnan. Az sem jelent semmit, hogy félős, lehet, hogy mentett kutya, lehet, hogy rossz idegrendszerű stb. Az enyém is zajérzékeny, pedig tejben-vajban fürdetjük, ki van ny.lva a segge.


Aztán először sovány és elhanyagolt, aztán nem is az, csak koszos.

Előbb uszkár, aztán nem uszkár.

Állítod, hogy nem vagy bűnös, de mégis rettegsz a rendőrtől.


Miért van olyan érzésem, hogy ha egy sima keverék lenne, nem aggódnál ennyire a kutyáért?

2016. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!