Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
Ja, és titkolod a fajtát. De nem, biztosan csak mi vagyunk túl gyanakvóak.
2016. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nem savazlak, tényleg. Akár az is lehet, hogy megmentetted a kutyát egy gázolástól azzal, hogy elhoztad, ez mindenképp pozitív. Nézesd meg, van-e benne chip, ennyi, a többi utána kiderül. Ha nincs, gyakorlatilag megtarthatod a kutyát, ha van, akkor érdekes lesz :) Nem tudom, mit szólnék, ha felhívna valaki azzal, hogy megtalálta a kutyámat, mehetek érte két országgal arrébb :) Persze örülnék, de azért furán néznék, az biztos.


Elsunnyogni úgy lehet amúgy, hogy egyszerűen otthagyod az állatorvost azzal, hogy visszaadod a kutyát a gazdájának, aztán többet felé se nézel.

2016. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:

50 km re vagyunk mivel mi nemetben élunk és itt azonnal be kell helenteni amihez vinnu kell az orvosi papirt.

Tehat aki azzal vadol higy el akartam valaki kutyajat lopni annak irom hogy amikor a kodben beugrott a kutya azonnal tudtuk hogy ha csippes bem tarthatjuk meg de ott nem hagyhattam mi is majdnem elütöttük

2016. nov. 8. 14:41
 34/89 A kérdező kommentje:
Es igen titkolom nert a kerdes jellege nem követeli meg hogy leirjam. Es tudom hohy sokak válasza csak az irigység álltal lenne vezérelve
2016. nov. 8. 14:43
 35/89 anonim ***** válasza:
73%
Na, ez az 50 kilométer máris jobban hangzik :) Sok sikert.
2016. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
Vidd már orvoshoz te marha... mire vársz csodára?? A biléta lényegtelen a chip a kutyában van és azt csak az orvos tudja megnézni. Ha annyira ritka és drága akkor jobvan teszed ha visszaadod mielőtt a gazdája talál rád
2016. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
100%
Négy oldalt végigolvasva én már nem feltétlenül hiszem el, hogy beugrott a kutya a kocsiba és nem elloptad :) Add vissza a gazdájának!
2016. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:

ma mikor délelőtt bejelentkeztem az állatorvoshoz mondtam hogy találtunk egy kutyát szeretnnk megnézetni van csippje. és 17:00 ra volt időpontom. mikor meglátott vle lesápadt . azt mondja ezt találtátok mondom ja :).

le szkennelte nincs csipp, nem hittük el igy hozott eg y másik szkent azzal sem talált semmit.

2016. nov. 8. 18:41
 39/89 A kérdező kommentje:

és mégegyszer annak aki azt hiszi hogy loptam németországba a kutyatartás :

orvosi igazolás az oltásokrol és arrol hogy nincs még csippje vagy ha van akkor adásvételi szerződés csippszámmal majd orvosi igazolás hogy a csipp szám stimmel , azzal elvonulni a rendészetre ahol kap beiktatási számot bilétt a nyakába és az okiratokat majd 100 eu adó minden éven.

ha a sárga nyakmedáll nélkül a rendészet meglát a kutyával azonnal több 100 eus bírság.

és mivel városban élek muszáj sétáltatni 3-4 x napota.

ez nem a balkán itt nem lehet városi tartásra kutyát lopni.

2016. nov. 8. 18:45
 40/89 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ez is megvolt :) Akkor most már leírhatnád, mi ez a csoda :)
2016. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!