Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:
kékszemú blue merle aussie
2016. nov. 8. 19:03
 42/89 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mégis volt állatorvos? :D Bocsi, én ezt már nem hiszem el, délelőtt még a rendőrtől féltél, nem mertél bejelentkezni ismeretlen állatorvoshoz. Elég vicces, hogy most meg úgy alakultak a történések, ahogy neked az kedvez :D

Keresd meg a gazdáját annak a szerencsétlennek.

2016. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval!
2016. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 A kérdező kommentje:
ok
2016. nov. 8. 20:59
 45/89 anonim ***** válasza:
39%

Múltkor még péntekre volt az év időpont.

Na mindegy, meglehet keresni hogy elveszett aussie aki csak kicsit tud németül vagy lengyelül.

Aztán értesíteni és feljelent lopás miatt és lenyomozzak a IP címed :))

2016. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 A kérdező kommentje:
super alig várom
2016. nov. 8. 21:37
 47/89 A kérdező kommentje:

csak nem tudom kitől loptam el egy csipp nélküli cédula nélküli erdőben kóborló kutyát amit még csak elveszett ként sem hirdetnek sehol lengyelországban. ha gy korcs lenne a sintér telepen kötött voln ki mint a többi kóbor kutya. vagy az utszélén kivasalvi mivel éjszaka ködben az uton a szembe a forgalommal sétált.

Lopás kicsit mást jelent

2016. nov. 8. 21:43
 48/89 A kérdező kommentje:
de most hogy igy rámijesztettetek meg bűntudat meg minden holnap le is adom a sintértelepre biztosan jobb dolga lezs mint nálunk , majd a gazdija meg biztosan megtalálja a sintértelepen....
2016. nov. 8. 21:46
 49/89 anonim ***** válasza:
86%
Rakd ki aussies csoportokba, hogy találtad hátha
2016. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 A kérdező kommentje:

ma egész nap lengyel oldalakat olvasok googi forditóval leforditottam azt hogy elveszett kutya vagy elveszett auszt. juh. semmi.

nekem sem érdekem több 100 eurot kifizetni a regisztrációért meg mindenrt ha valaki keresi. nem fogom dugdosni a kutyát.

felháborító hogymindenki csak a rosszat keresi még az simeretlen emberekben is.

délelőtt szolt barátnőm hogy az ő dokija szivesen leszkenneli a kutyát és hgynem kell rendőrtől féljek és ezért lett mára időpontom.

és a végén én vagyok a hbás mert a kuytának se csipje sem bilétája nincs.

ha kiteszem a fotóját 100 ember is irna hogy az övé

teljesen átlagos bobtail kutya semmi jellemzővel

2016. nov. 8. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!