Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
64%
Lopos cigány k*urva!
2016. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:

te szerintem beteg vagy , nem tudom olvastad e de történet :

az erdő mellett az országuton jöt velünk szemben a kutya majdnem elütöttük mivel merle szinű mikor meg akartam nézni a nyakörvét beugott a kocsiba láttuk hogy semmilyen medálja nincs, majd a doki közölte hogy csip sincs.akkor keztem el a lengyel oldalakon keresni a gazdát. aki egy 7 múlva el is vitte. hálás volt mivel imádta a kutyát igy mondta hogy a nópanziójukba szivesen várnak minket ingyen , egy hétvégére. mikor mondtam hogy ha lesz párosítva vennék egyet a kutyusokból erre azt mondta hogy csak természetes de nem fogadna el tőlünk pénzt.

persze ez nekünk magyaroknak szokásunk , utálunk minden embert és csak a rosszat látjuk , ha meg nincs beleképzeljük.

sajnálom az itteni hozzászólókat keserű avanyú emberek. é boldog vagyok ,és a kutyus is jólvan a gazdijával. és tavassza megbeszéljük hogy mikor lesz szaporulat mint kiderült nyáron lesz a kutya két éves.

2016. dec. 16. 18:27
 83/89 anonim ***** válasza:
83%
Tenyesz kutya és nincs chipje. Hagyjuk már.
2016. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:

jah és a bobtail az egy fajta IS és egy külső jegy ami rövid farkút jelent.

pont mint az aussie egy kutyafajta és egy rohadt drága sampon is egyben, vagy mint a szegedi, vagy kolbász vagy szegedről származó ember . ahhh stb

vagy mint az ég szó vagy égészt vagy az eget jelenti, stb

hú ebbe kezdek belejönni :D

2016. dec. 16. 18:33
 85/89 A kérdező kommentje:

lehet hogy nem tenyész eb, írtam is hogy nem épp show kutya ,viszont mondta hogy 2017 ben párosítást tervez.

akkor viszont egy rohadt szaporító ha legközelebb látom megkövezem a kislányával együtt :D

2016. dec. 16. 18:35
 86/89 A kérdező kommentje:

de szerintem a szegedi a legjobb hasonlat. olyan mint ha két angol ember azon vitatkozna hogy a szegedi az egy kolbász vagy egy származási utaló szó .

-te hülye hát az kolbász tegnap ettem

- nem nem a csajom szegedi és nem kolbász , hülye vagy te

ez akkor vicces ha hülye hangon olvasod :D

2016. dec. 16. 18:38
 87/89 anonim ***** válasza:
72%

Eddig még nem az volt, hogy beugrott a kocsiba. Nézd, azt látom:

*I*diota vagy (névtelenül kérdezel, de hazudsz a fajtarol meg úgy mindenrol, varialsz úgy is fogalmazol mint egy szellemileg vissza maradott, azt írtad, több nyelven is próbáltad utasítani, holott lengyelben voltatok. Nem az lenne az első?)

*Pénz éhes (csak azért akartad megtartani mert drága, írtál is valamit amiből kiderül, keverék kutyát nem mentenel meg. Meg amúgy is, milyen kérdés ez? Keveréket talán nyugodtan megtarthatnal?)

* Tudod hogy bűnös vagy, különben nem aggodtal volna rendőrök miatt

* Ha hálás is valaki, nem engedné idegen külföldit a nyaralójába és adna ingyen "drága fajtájú" kiskutyát. Kölyök kutya ára, magyarországon száz ezertol kezdődik.

*Nem volt benne chip? Drága kutya, a chip kötelezo, tenyészetre szánják. De még a bileta is eltűnt. Aha, hihető

*Ha csúnya kutya, nem tenyesztene, mert a tenyésztők célja, minél jobban tokelesiteni a fajtát

*Tegyük fel hogy szaporító. Azoknak nincs drága kutyájuk, penzehesek szóval nem adna kutyát és a nyaralojat kölcsönben


Nem ég le a po*fadrol a bőr? Remélem, ha lesz gyereked ,- de inkább kimeld meg ettől a világot- eltűnik és valaki megtartja magának mert nem adnak neki gyereket, nem lehet gyereke, vagy szimplán cukros bácsi.

2016. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 A kérdező kommentje:

1 korábban is írtam hogy beugrott , olvass vissza

2 féltem a rendőröktől mert tudtam hogy drága kutya

3 a nyaralóban panziót nyitottak így vendégek leszünk csal épp ingyen

4 több nyelven utasitottam a kutyát mivel mi szászországban élünk ahol cseh és lenygyel határ egymás melett van és nincs kerítés. de itt Szászországba sok a zorb nemzetiségű is, lengyelben meg az erdő menti fafeldolgozóba ukránok dolgoznak.

5 nem nem kötelező lengyelben a csip , de pl Ukrajnában sem , és nem show kutya gondolom a tulajdonosa nem vezet kennelt. mikor viszaadtam a kutyát nem kezdtem el faggatni hogy papirok törzskönyv stb. ki vagyok én neki ?

6 nem hiszem hogy szaporitásból élne. mindössze van egy családi kutyája amit párosítani fog 2017 -be. ha szaporitó lenne akkor 2 évesen már pároztatta vonlna de a doki akihez vittem azt mondta hogy ivaros de még nem volt vemhes

és ez az utolsó beírásom. nem érdekel a sok irigy szánalmas ember. csak mérgezitek a világot ezzel a hozzáálássas. én mentem dolgozni pá

2016. dec. 16. 19:23
 89/89 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok irigy. Képzeld, fajta tiszta boxerem volt, mindkét szülője nyert szépség versenyeket. Legjobb helyrol hoztuk el, több krnel látogatása után. Ő is volt versenyen. De én nem loptam, hanem becsületesen megvettük.

Ki is a szánalmas? Szerintem az, aki ennyire ostoba, hogy egy ilyen oldalon hazudozik, fogalmazni nem képes, láthatóan h*ulye, akinek az számít, mennyit ér a kutya pénzben. Nekem most egy keverék kutyám van, nem érdekel , hogy hány ezer forintot ér, számomra megfizethetetlen. Nem szeretné jobban, torzskonyvel a szájában, őt pedig nem szeretném versenyekre vinni. Bár hozzá teszem, mindenki dicséri hogy milyen szép. Utcán, idegenek, akik megakarjak simogatni.

2016. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!