Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:

miért hazudnák ? :O

tenyészteni mindegyiket lehet amelyi megfelel a standardnak nem kell show kutyának lenni.

pl németjuhszból van a csapott show kutya de a munka németjuhászokat is tenyésztik.

gondolom a negtiv komentek azoktol a hozzáértő irigyektől származik aki azt sem tudja hogy mire mondják kutyák esetében azt hogy bobtail

2016. nov. 13. 20:52
 72/89 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztéshez kell törzskönyv (nélküle csak szaporítás) a tk-hoz pedig kell chip...
2016. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
30%
Össze, vissza hazudsz... Gondolom még nálad van a kutya, csak félsz a bírságtól, így kitalaltad ezt a kedves kis sztorit. De ez már beteges.
2016. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan milyen bírságtól kellene félnie, ha így lenne?
2016. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:
Jah mi féle birsag lenne ha nalam lenne csip és könyv nélkül hivatalosan csak egy erdei kóborkutya......
2016. nov. 15. 11:15
 76/89 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon lehet kell chipp a tk hoz de nem magyar a kutya. Es hamarabb volt törzskönyv a vilagon mit chipp. fogalmam nincs lengyelorszagban ez hogy megy
2016. nov. 15. 11:17
 77/89 anonim ***** válasza:
80%
A chip előtt a fülükbe tetováltak egy számot, és de nagyon is kell valami azonosító ami bizonyítja hogy az a tk a kutyához tartozik...ez mindenhol így megy.
2016. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
30%
Az aussie meg a bobtail 2külön fajta...
2016. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
70%

Hazudik. Értem én, hogy hálas lenne a gazda, de idegeneknek egy hétre oda adni a nyaralót és ingyen egy fajta tiszta, drága kölyköt...ilyen a mesében sincs.

Undorító vagy, mocskos kutya tolvaj! Keveréket bezzeg nem "mentetted" volna meg.

Ahogy írsz és amilyen hibákkal (csipp), egyértelműen mutatja hogy műveletlen paraszt vagy, akinek annyi esze sincs, hogy hihető hazussagot találjon ki.

2016. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 A kérdező kommentje:
na nem érdekel ti mit hittek mi májusba megyünk egy hétvégére, elhiszem hogy sokan irigyelnek, amugy annyira nem nagy dolog amit ad, őszintén kevés ember adta volna vissza a kék szemű szörnyeteget mert ámulatszép kutya , de rossz mint az ördög :D
2016. dec. 16. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!