Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Megbántam, hogy...

Mit tegyek? Megbántam, hogy kutyát hoztam a portára.

Figyelt kérdés
Terhességem utolsó hónapjában gyönyörű roti németjuhász kiskutyát hoztunk haza, merz olyan helyen lakubk ahol csak idősek vannak, nem volt társságom. Két hétig ő volt a figyelem középpontjában, aztán megszületett a lányom és csak esténként tudok foglalkozni vele egy kicsit. De megbántam, hogy idehoztam! Csinálja a károkat! Valamelyik nap 100000 forintos kárt csinált.. mit csináljak? Kidobni nem fogom, mert egy kutya addig szól amíg él, nem addig amíg én gondolom. Minden egyes alkalommal, ha valamin rajtakapjuk, nevelve van, de nem használ neki... kössem ki? Minden nap takarítom az udvart és másnap, mint a disznóól..
2017. jún. 16. 12:54
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom szegényt! Annyira jó volt, mikor idekerült, annyira édes! Annyira jó volt, hogy volt társaságom. Most is, ha már nagyon fáradt vagyok, mert mondjuk 4-5 órán keresztül ringatom a babámat, kimegyek és játszok vele egy kicsit. Nem azért nem foglalkozok vele, mert nem akarok.
2017. jún. 16. 15:51
 12/43 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is keress új gazdát neki. Ilyen életképtelen nőnek nem valló kutya. Fel nem foghatom egy kisbaba mellett miért nincs estig időd szinte semmire. És ez sok ún. mai anyára vonatkozik. Mi a francnak kell egy gyereket órákig ringatni ?

És mielőtt kikérnéd magadnak : anyunak 2 kisbabája van rajtunk, a nagyobb gyerekein kívül. Van még 3 macskánk, 2 kutyánk és egy nagy kertünk külön a kertesházon kívül. Tehát egy telek. De ne hidd anyu szuperanyu. Nagymamám 7 gyereket látott el + egyedül házimunka + kert + állatok. De nemcsak a rokonaim ilyenek. Szóval láthatod, hogy a hiba benned van és nem a kutyában. Nem kell egy csecsemőt egész nap dajkálni. Bele sem merek gondolni milyen elkényeztetett hisztigép lesz így belőle. Ami azért is baj, mert a válások egyik fő oka ez. Az apa nem bírja elviselni az állandó hisztit úgy, hogy reggel kel dolgozni kialvatlanul.

2017. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, inkább a mobilod nyomkodtad volna az unalmas utolsó hónapjaidban!!


Bele sem gondoltál, hogy egy kutya nem kis felelősség, főleg gyerekkölyök mellett? Keress neki törődő, vele foglalkozni tudó gazdit! Tedd fel facebookra - sok gazdit kereső csoport van - jófogáson is hirdetheted! De válogasd meg a gazdijelölteket, jó helyre add csóri kutyát!

2017. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
No de kérdező, könyörgöm, már meg ne bántódj, de annyi eszed van, mint egy pár gumicsizmának! Azt írod utolsó hónapos terhes voltál, mikor odakerült. Mégis mire számítottál, hogy bent marad a gyerek? Tökéletesen tisztában voltál vele, hogy amint megszületik a pici, nem lesz időd rá, de olyan fene nagyon unatkoztál, hogy kölyökkutya kellett, aztán azt várod tőle egy hónap után, hogy viselkedjék rendesen, minden nemű törődés, foglalkozás, nevelés nélkül, mert lebabáztál? Az isten áldjon meg, tudtad jól, hogy egyedül leszel, ahogy addig is voltál és időd sem lesz. Minek kellett ez? Ezek szerint be van kötve a net, inkább sorozatokat néztél volna online, vagy mit tudom én. Azt tervezted egy hónapig szórakoztat a kutya, aztán ellesz a sarokban? Mi volt a terved szülés utánra? Hogy soha többé nem viszed el sétálni a kutyát és este méltóztatsz egy kicsit labdázni vele? Ennyi ésszel szabadlábon, már megbocsáss. Sürgősen keress új gazdát neki, mert ennyi fogalakozás és a szocialalizáció totális hiánya mellett, nem lesz olyan vicces történet egy majdan kifejlődött nj-roti kombó a gyerked mellett, totálisan neveletlenül. Ebbe véletlenül nem gondoltál bele? Pláne, ha még kikötni is tervezed, ha eddig nem lenne elég frusztrált az eb, majd utána tuti az lenne. Pedig nem a kutya hibája lenne ha történne valami szerncsétlenség, hanem kizárólag a tiéd, akinek annyi sütnivalója sem volt, hogy nem visz egy kölyök,energiabomba munkakutya-keveréket utolsó órás terhesen haza, mikor a napnál is világosabb volt már akkor is, hogy se idő, se energia nem lesz rá. A passziánsz nem volt elég jó, vagy a barátok közt végetelenítve, mindenképpen kutya kellett? Istenem, add, hogy troll legyen...
2017. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Én nem ringatom órákig a gyerekemet, de mikor fáj a hasa, nem fogom hagyni sírni és van, hogy fáj - órákig. Amikor nem fáj, akkor tudok haladni a munkával, de először a kertet csinálom, utána a benti munkát.
2017. jún. 16. 17:27
 16/43 A kérdező kommentje:
Meg mi az, hogy hiszti, könyörgöm? A babák nem hisztiznek, sírnak! Így tudatjáj, hogy mi bajuk fáj - ha a hasuk és sírnak, az nem hiszti. Ha a férj ezt nem tudja, megérteni, rossz embernek szült a nő.
2017. jún. 16. 17:29
 17/43 A kérdező kommentje:
Az enyém sose morog, ha fáj a hasa a babának, mert ő akarta. És tudja, h munka mellett itthon van egy babája akinek fáj a hasa és nem hisztizik. Három helyen dolgozik és, ha hazajön, ő veszi át sokszor tőlem, mert fáj a
2017. jún. 16. 17:32
 18/43 A kérdező kommentje:
szíve, ha a babának fáj vmije. Én vagyok a hülye de ti meg érzelmi analfabérák vagytok felőletek órákig sírhatna egy hasfájós baba mi? Mert csak hiszti??? Ez az oldal is megéri a pénzét.
2017. jún. 16. 17:34
 19/43 anonim ***** válasza:
72%

De most már megint ki kérdezett a babáról? Oké, forogjon a világod körülötte felőlem, de akkor annak a szerencsétlen kutyának keress már egy normális gazdát amíg még ilyen fiatal kölyök, mert később egy neveletlen, megkötött esetleg agresszív felnőtt kutya senkinek sem fog kelleni.

Utána aztán felőlem annyit dajkálgathatod a hasfájós kölködet amennyit akarod. Senki sem érzelmi analfabéta, egyedül te, mert ha nem vennéd észre mindenki szerencsétlen kutyán akar segíteni aki nem szólhat magáért hogy egy sz@r helyre került ingerszegény környezetbe egy felelőtlen és alkalmatlan gazda mellé. Halld már meg ami mondunk és ne azon az egy mondaton legyél fennakadva ami a kölyköt érinti.

2017. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Azért beszéltem a babámról, mert azt mondta itt vki, h nem kell ringatni. Én csak akkor ringatom, ha nagyon fáj vmije. Sógornőm első lánya is hasfájós volt, felváltva rringatták hónapokig..
2017. jún. 16. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!