Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a kérdés ebbe a témakörbe tartozik-e de most ide írom.

Ma reggel a 4 éves kisfiam a kis yorkinkal(5) játszott. 10 percre mentem ki a konyhába mert csörgött a telefon. Amikor visszaértem azt láttam hogy a fiam a kutya nyakát fogja és szorongatja. Odarohantam és rácsaptam a kezére. Már kezdtem volna a szidást és a magyarázást amikor, észrevettem hogy a kutyám nem mozdul. Nem lélegzett. Próbáltam lélegeztetni de nem reagált semmire. A fiam megölte a kutyámat. És én egyszerűen nem tudom neki elmagyarázni hogy most mit tett. Teljesen ki vagyok borulva. Van egy másik kutyánk is. Ő havanese és nem merem odaengedni a fiamhoz. Még úgy sem hogy ott vagyok mellettük. Nem tudom mit tegyek.


2010. máj. 28. 18:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
62%

Én világéletemben állatbarát voltam, kicsiként is mentettem a vizesárokból és utak mellől a békákat, elengedtem őket balcsin a nádasba, felneveltem madarakat, befogadtam cicákat és gazdát kerestem nekik...

Kisebb koromban (olyan 6 körül) viszont én is csináltam rossz dolgot... mentettem gyíkot, de nem adtam neki elég eleséget (legyeket csapkodtam és molylepkéket gyűjtöttem, de nem eleget) és elpusztult... azóta is bánkódom.


Azt mondom a gyereket meg kellett volna kicsit suhintani, akkor megjegyzi egy életre. Nem kell ide pszihomókus.

Kap egyet a seggére, aztán túlkiabálva a gyerek hisztijét el kell neki magyarázni miért kapta.


Remélem a kutyust eltemetik, és nem egy szemeteskukában végzi.... a minimum amit megérdemelne, hogy eltemetik.

2010. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 Akiteki ***** válasza:
0%
Érdekes figyelni, ahogy egyre jobban felhergeled magad. Remélem, hogy az anyuka szegény nem olvassa, hogy ilyen iszonyú kegyetlen emberek léteznek.
2010. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem hergelem fel magam, csak a véleményemet írom le.

Nem kegyetlenség, ha a gyerek büntetést kap (nem túlzásokba esve).

Ha a te gyereked rosszat csinál, nem bűnteted meg? Ne mondd, hogy nem volt olyan, hogy erélyesebben szóltál volna rá, vagy elporoltad volna a fenekét, megszorítottad a karját.........

2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem vagyok plázamacska. Sosem lenne térdtől lejjebb érő kutyám és sportolok velük ami igencsak nem plázába illő tevékenység.

Én vagyok a kegyetlen??? Te nem fogtad fel hogy egy állat MEGHALT??? Vagy az mindegy? Komolyan nem vágom! Mindig azt szokás sajnálni aki rosszat tett és nem az áldozatát??

2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
82%

Az én másfél éves unokaöcsém már kb. 1 évesen tisztában volt azzal, hogy mit jelent simogatni, és ütni, vagy szorítani.

Ő a virágokat is megsimogatja, és a kutya felé is szeretettel nyúl.

A fiadat vidd el pszichiáterhez, mert ez tényleg nem normális dolog.

Nekem is yorkim van, nagyon sajnálom, ami a Te kutyusoddal történt.

2010. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!