Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a kérdés ebbe a témakörbe tartozik-e de most ide írom.

Ma reggel a 4 éves kisfiam a kis yorkinkal(5) játszott. 10 percre mentem ki a konyhába mert csörgött a telefon. Amikor visszaértem azt láttam hogy a fiam a kutya nyakát fogja és szorongatja. Odarohantam és rácsaptam a kezére. Már kezdtem volna a szidást és a magyarázást amikor, észrevettem hogy a kutyám nem mozdul. Nem lélegzett. Próbáltam lélegeztetni de nem reagált semmire. A fiam megölte a kutyámat. És én egyszerűen nem tudom neki elmagyarázni hogy most mit tett. Teljesen ki vagyok borulva. Van egy másik kutyánk is. Ő havanese és nem merem odaengedni a fiamhoz. Még úgy sem hogy ott vagyok mellettük. Nem tudom mit tegyek.


2010. máj. 28. 18:17
 51/95 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha kiderülne hogy ez az egész kamu..
2010. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
76%

Ez az anya nem fogja elverni a gyereket, inkább egy életreszóló papucsa lesz a saját gyerekének, aki majd bármit megtehet!

ENGEM AKKORIBAN ÚGY ELVERTEK MINT A LOVAT, PEDIG ÉN GYEREKET BÁNTOTTAM! AZÓTA NEM IS BÁNTOTTAM SOHA SENKIT AMINT MEGTUDTAM MI AZ HOGY FÁJ!


24/F

2010. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak kamu lenne....de sajnos a mai világban könnyen megeshet az ilyen...:(
2010. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
66%
nem olvastam el a válaszokat, de én úgy megverném, hogy azt megemlegeti!!!!!
2010. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 Akiteki ***** válasza:
37%

Gratulálok!

Szegény anya így is kétségbe van esve és még folyamatosan leordítjátok.

Aki ilyeneket ír, egynek sincs gyereke.

Kicsit felborultak itt az értékrendek. Nálunk mindenki imádja a kutyáinkat, meg általában a kutyákat, de soha eszembe nem jutna összehasonlítani a gyerekemmel.

Azért mert előfordult egy szörnyű baleset, még nem kéne kapásból elvetemült gyilkosnak kikiáltani egy 4 éves kissrácot.

2010. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért, ez nem egy véletlen baleset volt. Én nem mondtam, hogy bántsa a gyereket, vagy verje meg, de én sem hagynám szó nélkül. Ő sem tette, írta, hogy beszélt vele.
2010. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
33%
sztem tarts németjuhászt,vagy valami harcikutyát,ami már nem kicsi,de brutál örzö-védöt,hogyha odamenne és elkezdene ilyet csinálni akkor rendezze le a gyereket,
2010. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
67%

Attól hogy a gyereked szerinted felsőbbrendű még nem szabad megölnie egy állatot. Gyerekkorban az állatok kínzása egyik jele a beteg léleknek és ha megkérdezik a bűnözőket, nagyrészt azt mondják ők is megtették...

Anyuka meg ne csodálkozzon, ide kutyaszerető és TISZTELŐ emberek járnak, talán a gyerekes topicba kellett volna írni és ott akkor majd mindenki megvígasztalta volna hogy milyen édes a gyereke és hogy nem kár a kutyáért mert az csak egy állat. Akinek fáj az igazság az ne olvassa. Ez a gyerek egy gyilkos. Ha egy láthatatlan sejtcsomót kiszedni gyilkosság, akkor egy érző, felnőtt, okos lényt még jobban az!

2010. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
39%
hát én útjára küldeném a kölköt
2010. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
34%

13:48

Előrebocsátom, hogy 4 gyerekem van, és van egy helyes kicsi vizslánk is, 7 hetes.

Te egy beteg lelkű ember vagy, ha egy magzatot szemétrevaló sejtcsomónak gondolsz. Ha édesanyád így gondolkodott volna, most nem kommentelgetnél itt, ugye? A gyerkőc hibázott, de semmit sem tudunk a történetről. Nem ismerjük ezeket az embereket. Egy 4 éves gyerek ember, az a szegény yorki pedig kutya. Mi emberek vagyunk, nem kéne gyerekvért inni.

2010. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!