Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez a kérdés ebbe a témakörbe tartozik-e de most ide írom.

Ma reggel a 4 éves kisfiam a kis yorkinkal(5) játszott. 10 percre mentem ki a konyhába mert csörgött a telefon. Amikor visszaértem azt láttam hogy a fiam a kutya nyakát fogja és szorongatja. Odarohantam és rácsaptam a kezére. Már kezdtem volna a szidást és a magyarázást amikor, észrevettem hogy a kutyám nem mozdul. Nem lélegzett. Próbáltam lélegeztetni de nem reagált semmire. A fiam megölte a kutyámat. És én egyszerűen nem tudom neki elmagyarázni hogy most mit tett. Teljesen ki vagyok borulva. Van egy másik kutyánk is. Ő havanese és nem merem odaengedni a fiamhoz. Még úgy sem hogy ott vagyok mellettük. Nem tudom mit tegyek.


2010. máj. 28. 18:17
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus! :( Nagyon sajnálom ami történt! Lehetett féltékeny a kutyára? Mert akkor csinálhatta szándékosan is.. :S Viszont egy yorki olyan törékeny, hogy elég volt csak egy rossz mozdulat, hogy megtörténjen a baj. :S Az is lehet hogy már előtte kimúlt (ki tudja miért) és így próbálta felrázni?! Vagy akármi.. Ha viszont nem így történt akkor először próbálj vele beszélni, utána viszont én is elvinném egy gyerek pszihológushoz. :( A másik kutyádra pedig nagyon vigyázz!
2010. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
82%
A kutya nem tud nagy hangot adni a fojtogatják. Különben én is észrevettem volna hogy a kutyám felakadt a nyakörvére és fuldoklik anélkül hogy véletlenül kinéztem volna az ablakon. Inkább az lenne a fura hogy a kiskutya pont akkor hal meg magától két perc alatt csendben amikor a gyerekkel játszik.
2010. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim válasza:
100%
Vagyis 18:49-nak.
2010. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
84%
MAJD HA EGY ÓVODATÁRSÁT FUJTJA MEG, AZT HALLANI FOGJA VALAKI?
2010. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező beszéltél a kisfiúval? Meséld majd el,hogy hogy ment a beszélgetés,és mit mondott a kisfiú!
2010. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahúgom 5 éves, tavaly kapott egy kiskutyát, soha nem bántotta, még mondta is neki, hogy ne félj Mazsika, csak simogatlak. Hogyne tudná már, hogy fáj a kutyának, azért, hogy a kutya nem ad hangot miközben fojtogatják, néha hörög, meg mozgolódik, nem tűri nyugodtan végig. A kisfiú tudhatta, hogy fáj a kutyának. Szerintem én elvinném valami pszichológushoz. Én nagyon szeretem a kutyáimat, még nincs gyerekem, de, ha lenne, és ezt csinálta volna, hát nem tudom, utána nagyon meginogna bennem valami.
2010. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%
És kérdező, Te hogy érzed magad? Mit érzel? Mert erről nem beszéltél.
2010. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok segítséget. Beszéltem a kisfiammal. Azt mondta hogy a tévében látott egy rajzfilmet amiben a kutya a másik kutyát a nyakánál fogva rángatta. (nem ugyan ezekkel a szavakkal) Pszichológushoz fogunk menni. Mind a ketten. Biztos akarok lenni abban hogy tényleg úgy volt ahogy mondta e. Elmagyaráztam neki mit csinált bár nem sokat értett belőle mivel végig sírtam. Úgyhogy csak annyit vett észre az egészből hogy én sírok és engem vigasztalt. Este még egyszer elmondom neki. A kiskutyát még viszem boncolásra (bármennyire is fáj) mert 100%-ra akarok menni mindenben. Tényleg nagyon köszönöm ezt a sok segítséget. Jól esik hogy ilyen sokan próbálnak segíteni nekem.
2010. máj. 28. 19:23
 29/95 anonim ***** válasza:
20%

Csináltál volna gyerek helyett sámlit!

Arra legalább rá lehet ülni!

2010. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim válasza:
100%
Majd légyszíves írd le, mi lett a boncolás eredménye, és, hogy mi volt a pszichológusnál!:)
2010. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!