Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szívből mosolyognak?...

A kutyák szívből mosolyognak? Azt jelenti, amit nálunk is?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám fülét pucolni kell nyáron állandóan. Mindig rendesen mosolyog pucolás alatt. Ezt még nem vettem komolyan, mert csikizi is közben, mivel a hátsó lábával vakarózik pucolás alatt. De viszont megfigyeltem, hogy éjszaka,ha felébresztem ugyanúgy mosolyog. Nagyon szeretetbomba kutyus amúgy. Akkor nem csikizi semmi sem mégis mosolyog.
2018. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
55%
Na, pár kutyafan, aki emberként gondol a kutyákra idejött és lepontozott mindenkit, aki azt írta, hogy nem tudnak mosolyogni... Szégyen hová süllyedt ez a téma is. Régebben az értelmes válaszok itt mindig 100%-on álltak, nem tudom mi történt azóta. :\
2018. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
40%

sok ember "emberként" tekint a kutyára (emberpótló a számára) és beleprojektálja saját elképzeléseit


az ilyennek aztán beszélhetsz mert dezilluzionált :D

2018. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
60%
Véletlen kattintottam a kérdésre, de a pontozásokból látszik, hogy nem csak turbóanyukák léteznek, hanem a turbóállattartók is, akiknek sértés leírni, hogy a kutyák nem tudnak mosolyogni :D
2018. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
27%
A kutyák NEM TUDNAK mosolyogni. Mi, emberek értelmezzük annak maximum.
2018. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
33%

Ohh, turbóállattartók valóban vannak. Kész agyrémek. Főleg, mikor turbóanyával párosul.


Ismerek egyet, alapvetően intelligens, tanult nő. Sokat poénkodik az oltáselleneseken például. Aztán nemrég orvost váltott, mert javasolta neki, hogy a macskájukra full allergiás gyerekre tekintettel esetleg adják oda valamelyik családtagnak, barátnak a macskát. Szóval doki repült, macska maradt, gyerek meg olyan, mint akit letámadtak mustárgázzal :D


A turbóállattartók az egyik legfanatikusabb faj, főleg a macskások. Sok közülük vérvegán is.

2018. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
37%
A kutyák nem mosolyoknak
2018. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
0%
A kutyák nem tudnak mosolyogni
2018. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
41%
15-ös, és ez miért baj? Nyilván nem fogják a macskát elajándékozni azért, mert a gyerek allergiás. Szerintem ebben a helyzetben a legtöbben orvost váltanának. Én is macskák, kutyák és lovak mellett nőttem fel, mindegyikre allergiás voltam, de egész nap velük voltam, még akkor is, ha aztán majd' megfulladtam. És? Egy normális szülő nem paterol el egy élőlényt a háztól azért, mert nem fér meg egy másikkal.
2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként mindenkivel egyetértek, nem jó, ha valaki túltolja, de ennek az esetnek speciel semmi köze turbóállattartókhoz, akiknél egyébként nem vagy jobb, 15-ös, ugyanis te pedig turbóanyu vagy.
2018. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
10%

18-as gyógyszerekkel kezelve is súlyos allergiáról van szó. Persze, hagy szenvedjen a gyerek. Nem kipaterolásról volt szó, hanem elajándékozásról.


19-es, hm, férfi vagyok, és nincs gyerekem, de oké.

2018. aug. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!