Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szívből mosolyognak?...

A kutyák szívből mosolyognak? Azt jelenti, amit nálunk is?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám fülét pucolni kell nyáron állandóan. Mindig rendesen mosolyog pucolás alatt. Ezt még nem vettem komolyan, mert csikizi is közben, mivel a hátsó lábával vakarózik pucolás alatt. De viszont megfigyeltem, hogy éjszaka,ha felébresztem ugyanúgy mosolyog. Nagyon szeretetbomba kutyus amúgy. Akkor nem csikizi semmi sem mégis mosolyog.
2018. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
36%
A kutyák nem tudnak mosolyogni. Mi indokoltunk, most az hozzon fel ésszerű érveket aki lepontoz.
2018. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
0%
Rotiból tudok kiindulni ,azoknál van egyfajta teli nagy szájas hangosabb kilégzéssel járó lihegésfajta amit akkor adnak elő ha boldogabbak valamiért éppen simogatjákőket vagy dícsérik . Alap lihegés az halkabb és kevésbé hátrahúzott a száj .Lehet más fajta is csinálja ezt .Ezt nevezhetjük mosolynak is.
2018. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
10%
Akkor turbópapi, teljesen mindegy. Nem kell, hogy gyereked legyen, sőt, a legtöbb ilyen gyerekfanatikusnak nincsen.
2018. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
0%
Kicsim, apámnak egyáltalán nincsen testvére, úgyhogy ez nem jött össze. ^^ Belőled meg sok is az egy.
2018. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
10%

Pft, inkább turbópapi, mint turbóallattartó.

Mert neked is túl sok lesz az az egy gyerek, meg neki is te, ha a macskát elé helyezed ilyen kérdésekben ^^

2018. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy valaha is lesz gyerekem? :D Amúgy ki helyezte bármelyiket is a másik elé? ^^ Mindkettő marad, ez azt jelenti, hogy egyenrangúak. Neked pedig soha ne legyen állatod, ha elé helyeznéd a gyereked.
2018. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
41%

Egyenrangú egy ember és egy állat - ez a tipikus turbóállattartó megjegyzés.


Félreértés ne essék, én szeretem az állatokat, nem azért írom ezt, mert bajom van velük. De azért ne essünk már át a ló túloldalára, hogy az állat egyenrangú egy emberrel, mert ez a civilizációnkat kérdőjelezi meg.


Természetesen engem nem zavar, ha valami egyenrangúként kezeli az állatát. Csak azért amikor egy gyerek azért van szarul, mert a szülő a kis egyenrangú macskáját nem hajlandó elajándékozni, akkor felvetődik, hogy ez már nem csak az adott ember magánügye. (Hasonló példa, hogy engem az sem zavar, ha valaki oltásellenes, amíg magát nyírja ki vele, csak ha a gyerekét, illetve másokat veszélyeztet egy kis járvánnyal, akkor megint csak nem magánügy.)


De sokszor az egyenrangúság is azért csorbát szenved a fanatikusok körében, mert mindig csak 1-1 állat lesz egyenrangú, pl. amit levágnak a húsáért, azért nem kár. Persze, lehet vega valaki, de gondolom a macskáját nem szoktatja át vega életmódra, az attól még más állatokat eszik meg.

2018. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
10%

Ha melléhelyezed, az épp olyan baj.


Viszont ha szerinted "cica pár hétig depis, mert új gazdihoz kerül">"gyerek évekig szenved", az már nem melléhelyezés, hanem elé.


Gyerekhez különben is egy nőstény bevonzása volna szükséges. Ivadékod neked maximum csak kötél és kloroform segítségével lesz és akkor is inkább csak mint melléktermék.

2018. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mivel mosolyogni se tudnak.
2018. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
0%

Na, turbómamik és papik, akkor legyetek okosak. Miben több egy gyerek egy állatnál? :D Akárhány embernek feltettem eddig ezt a kérdést, egyszer nem kaptam rá választ, mindegyik elkezdte terelgetni a témát. :"D Na ugye. Hogy semmiben? Azti...



"Csak azért amikor egy gyerek azért van szarul, mert a szülő a kis egyenrangú macskáját nem hajlandó elajándékozni, akkor felvetődik, hogy ez már nem csak az adott ember magánügye."


Persze, akkor inkább legyen szarul az állat, hogy a szülő a kis felsőbbrendű gyerekét erre tanítsa. Erre a baromságra, hogy az ember uralja a bolygót, és mellékesen tönkre is teszi, akkor persze, többet ér, fontosabb mindennél. Igazából már rájöttem, hogy miért van ennyi ilyen öntelt ember. Mert mikor ők gyerekek voltak, a szüleik kitették az állataikat, azért, mert a drága kis gyermekük allergiás, ezért azt hiszik, hogy ez teljesen normális, követendő példa. Hát, annyira követendő, mintha a gyereket ajándékozná el.


"De sokszor az egyenrangúság is azért csorbát szenved a fanatikusok körében, mert mindig csak 1-1 állat lesz egyenrangú, pl. amit levágnak a húsáért, azért nem kár."


Ebben viszont egyet kell értenem, vegán vagyok, de a macskámat nem fogom nyúltáppal etetni, ugyanis igényli a húst, ha tetszik, ha nem, ez egy ragadozó állat.

2018. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!