Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szívből mosolyognak?...

A kutyák szívből mosolyognak? Azt jelenti, amit nálunk is?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám fülét pucolni kell nyáron állandóan. Mindig rendesen mosolyog pucolás alatt. Ezt még nem vettem komolyan, mert csikizi is közben, mivel a hátsó lábával vakarózik pucolás alatt. De viszont megfigyeltem, hogy éjszaka,ha felébresztem ugyanúgy mosolyog. Nagyon szeretetbomba kutyus amúgy. Akkor nem csikizi semmi sem mégis mosolyog.
2018. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
37%

"Viszont ha szerinted "cica pár hétig depis, mert új gazdihoz kerül">"gyerek évekig szenved", az már nem melléhelyezés, hanem elé."


SZENVED. :D Egyébként a "kidobom a macskát, mert szegény picikém beteg" az elé helyezés, akármi is a következménye.


"Gyerekhez különben is egy nőstény bevonzása volna szükséges."


Nem. Tudod, hogy mi szükséges? Ivartalanítás. :) Nem tudom, hallottál-e már róla, de kötelezővé kéne tenni.


"Ivadékod neked maximum csak kötél és kloroform segítségével lesz és akkor is inkább csak mint melléktermék."


Ezeken amúgy nagyon jókat lehet röhögni, de ismétlem, nekem NEM lesz "ivadékom".

2018. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
41%
58%-os ha nem írod akkor is nagy tétben fogadtam volna hogy te 'vegán' vagy és ezzel a felsőbbrendű tudás birtokosa :D Azok ilyen félőrültek mind ,értelmetlenül harcolnak a semmivel :D De legalább te kihalsz ,utód nélkül ,ami dícséretes önkritikára vall .
2018. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
37%

Túlgondolod. Egy az, hogy normálisan mindenki a saját faját, és azon belül is különösen a saját rokonait (gyerekeit, családtagjait) helyezi előbbre. Ez egyébként minden fajnál így van. Alap fennmaradási ösztön. Tudom, hogy ez vegánéknál triggerelő kijelentés, de mielőtt azzal jönnél, hogy ez a hozzáállás teszi tönkre a bolygót, elmondom, hogy nem, és nem is a húsevés önmagában. Más hozzáállások teszik tönkre, amelyek ezzel párosulva felerősítődnek. Pusztán az ön- és fajfenntartás miatt nem kellene önvádat érezni. Európaiként pedig pont nem fogom a túlnépesedés kollektív bűntudatát a vállamra venni.


"Hát, annyira követendő, mintha a gyereket ajándékozná el." Nagyon nem :D Ezt vagy te sem hiszed el, vagy tényleg el vagy borulva. Mondjuk gyerektelenül könnyű okoskodni. Ti vegánok nem normális szinten emelitek az állatokat az ember mellé, és fölé. Próbálnál ezzel jogilag érvelni a világ kb. bármelyik bíróságán, hogy "dehát gyerek és állat ugyanaz, a jogi következménye is egyenlő kell legyen", nem jutnál messzire :D Habár azt vettem észre, hogy az ilyen nethülyéi hatóság előtt nyilvánosan már általában nem durrogtatják olyan bőszen az eszméiket.


Igen, az a gyerek szenved, hiába poénkodod el. Szájon át lélegzik hangosan és sokszor olyan az arca, mint akit lefújtak paprikaspray-vel. És ezt a szintet gyógyszerrel hozza. De persze ezt tűrni kell, mer' cedény szisza naaaon szarul vóna unokaöcsiéknél :( Ez a két dolog teljesen egyet nyom a mérlegen, sőt, a szisza többet! Szívesen megnézném ezt is, hogy hogyan magyaráznád bíróság előtt, hogy maradjon némi esélyed és ne nézzenek tök hülyének. De nyilván ők mind rosszul gondolkodnak, és csak te vagy helikopter.


Az protokoll, hogy az orvos javasolja, hogy szabaduljanak meg az allergéntől, ez a munkája... Ez pl. egy kozmetikum vagy egy szobanövény esetében nem nehéz, gondolom mindenki meg is lépi egyből. Persze egy szeretett házikedvenc esetében már bonyolultabb dolog, de ezért nem az orvost kell utálni :) Persze, váltogathatja az orvosait addig, míg végre a sok kellemetlen igazság után esetleg hall majd egy kellemes hazugságot. Ez a vallási fanatikusok egyik ismérve.

2018. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
7%
Itt egyedül te vagy a félőrült, és, mint gondoltam, te sem tudsz rá semmi értelmeset írni. Jejj! :D
2018. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
7%

"Próbálnál ezzel jogilag érvelni a világ kb. bármelyik bíróságán, hogy "dehát gyerek és állat ugyanaz, a jogi következménye is egyenlő kell legyen", nem jutnál messzire :D"


Te, én éppen erről beszélek! :D Legalább valami átjött.

2018. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
7%

"De persze ezt tűrni kell, mer' cedény szisza naaaon szarul vóna unokaöcsiéknél"


Óóhh, más is átjött. Ezazzzzz.

2018. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
32%
De neked az irónia nem. A macskának tök mindegy, hol kap enni.
2018. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
7%
Normál esetben a macska nem csak evéskor van a családjával. Akinél ez így van, annak soha ne legyen állata.
2018. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam, néhány hétig depis, aztán megszokja. Mi is kaptunk mástól kutyát, tudom.


Érdekes módon amúgy itt is megoldható volt, mert a korábbi gazdájának így hozta a szükség. Azóta pedig semmi baja, kedélyileg sem.

2018. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
0%
De ezek nem kutyák. :D Az egyik kutyám simán hazamenne egy idegennel, aki megtetszik neki az utcán, és szerintem eszébe sem jutnék. Most nyilván nem mondom, hogy minden kutya ilyen, sőt.
2018. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!