Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szívből mosolyognak?...

A kutyák szívből mosolyognak? Azt jelenti, amit nálunk is?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám fülét pucolni kell nyáron állandóan. Mindig rendesen mosolyog pucolás alatt. Ezt még nem vettem komolyan, mert csikizi is közben, mivel a hátsó lábával vakarózik pucolás alatt. De viszont megfigyeltem, hogy éjszaka,ha felébresztem ugyanúgy mosolyog. Nagyon szeretetbomba kutyus amúgy. Akkor nem csikizi semmi sem mégis mosolyog.
2018. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa értem, eljutottunk ide is. A macska az sokkal különlegesebb, mint a kutya, csak mer' neked sokat jelent. Értem. Kicsit sem egyetlen konkrét személyes élmény által befolyásolt, egyáltalán nem szubjektív vélemény...


A mamám utcájában meg volt egy idős nő, volt 2 macskája. Onnan vették észre, hogy meghalt, hogy a 2 macska napok óta 0-24 egy másik szomszédnál dekkolt, mert ott volt kaja. És abszolút gondtalanok voltak.


De egyébként a kutyák intelligensebbek, és erősebb érzelmi kapcsolatot képesek kialakítani. Ez általános tény, akkor is, ha a te egyéni eseted más.

2018. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
0%
Te most mégis mi a fenéről beszélsz? Ki mondta, hogy "különlegesebb"? Mivan? :D Leírtam egy lényeges különbséget a két faj között, ennek az ég világon semmi köze az én véleményemhez, ez egy tény. ;) Most a mamád utcájában élő valakinek a macskája nem tudom, hogy jön ide, vagy mi köze ehhez, de oké... illetve azt sem értem, hogy miért ismétled el, amit az imént mondtam, de mindegy. Szerintem olvasd át jó alaposan az előző kommentem.
2018. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%

Azt írtad, "ezek nem kutyák". Gondolom úgy érted, hogy egy macska nem bírna ki egy gazdaváltást. Ezt a saját egyéni példáddal próbáltad alátámasztani. Pedig de. Pár hét, és megszokja, kutya is, macska is. Eleinte nem könnyű nekik (sem), ezt aláírom, de alkalmazkodik.


Az általam említett eset pedig úgy jön ide, hogy személyes példát én is tudok hozni, ami ellentétes a tieddel.

2018. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom úgy érted, hogy egy macska nem bírna ki egy gazdaváltást. Ezt a saját egyéni példáddal próbáltad alátámasztani."


Nem, semmi ilyesmi nem történt. Azt támasztottam alá (nem próbáltam semmit) hogy a kutyák jó része észre sem venné az állítólagos "gazdaváltást".


"Az általam említett eset pedig úgy jön ide, hogy személyes példát én is tudok hozni, ami ellentétes a tieddel."


De azt mondom, hogy nem értem, ez hogyan ellentétes az enyémmel, vagy hogy az egész gazdaváltás témához hogyan jön. Az említett macskát nem az akarata ellenére szakították el a családjától, hanem ő költözött, mert valami nem tetszett neki. Senki nem tette ki.

2018. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám nevetni is szokott, de csak miután megver sakkban vagy pókeren :D
2018. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
0%

"a kutyák jó része észre sem venné az állítólagos "gazdaváltást"" Ellentétben a macskákkal, feltételezem így gondolod.


Megkérdezhetem, hogy ezt mire alapozod?

2018. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
0%
Olvass vissza és megtudod. Belefáradtam abba, hogy össze kell írogatnom mindent a válaszaimból, úgyhogy innentől nem teszem.
2018. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%

Visszaolvastam, egyéni példával próbáltad bizonyítani. Ami nem sikerült. A kutya intelligensebb, jobban háziasított. Erősebb kötelék kialakítására képes ÁLTALÁNOSSÁGBAN.


De még egy kutya is megszokja az új helyet rövid idő alatt. Ha ez neked mégis súlyosabb annál, mint ahogy leírtam, hogy milyen az állapota a gyereknek GYÓGYSZERREL, akkor meg én fáradtam bele a vitába, mert szerintem jó érzésű embernek ezt nem kell magyarázni. Az egyedüli megnyugtató dolog, hogy nem akarsz gyereket.

2018. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%
Amint már előtte kétszer leírtam, nem azt bizonyítottam, amiről te beszélsz, hanem valami teljesen mást, amire rájössz, ha figyelmesebben visszaolvasol. És igen, sikerült. :)
2018. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%
Az egyedüli megnyugtató dolog, hogy már rájöttem, csak egy troll vagy, és direkt próbálod húzni az agyam. Egy jóérzésű ember ugyanis elolvasná és értelmezné, amit írtam, ahelyett, hogy 3 kommenten át ismételgeti a magáét, ami még mindig teljesen független attól, amiről én beszélek.
2018. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!