Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szívből mosolyognak?...

A kutyák szívből mosolyognak? Azt jelenti, amit nálunk is?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám fülét pucolni kell nyáron állandóan. Mindig rendesen mosolyog pucolás alatt. Ezt még nem vettem komolyan, mert csikizi is közben, mivel a hátsó lábával vakarózik pucolás alatt. De viszont megfigyeltem, hogy éjszaka,ha felébresztem ugyanúgy mosolyog. Nagyon szeretetbomba kutyus amúgy. Akkor nem csikizi semmi sem mégis mosolyog.
2018. aug. 30. 14:19
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%

Visszaolvastam. Lehet, hogy csak a felkúrás és a fáradtság együttese, de nem találtam az egyéni meséden kívül mást :)


"kutyák jó része észre sem venné az állítólagos "gazdaváltást""--> ez így nem igaz. A macskáknak pedig biztosan sokkal nagyobb része nem venné észre.

2018. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%

Akkor pihend ki magad, és majd ha képes leszel józan ésszel gondolkodni, akkor tárgyalhatunk, mert ennek így semmi értelme. :)


"ez így nem igaz"


Ez a te személyes véleményed, és amíg nem támasztod alá, addig csak vélemény marad, ami nekem is van, méghozzá ellentétes.

2018. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
0%

Nem személyes vélemény, de én azért elmondom többedjére is. Én nem burkolum elvont, pszeudointellektuális misztikumba a nemtudásomat.


A kutyák intelligensebbek. Ez eddig megvan? Vagy ezt sem vagy hajlandó elhinni (belátni inkább)..? Az intelligenciával pedig együtt növekszik az érzelmi készség. Gondolom, ezt sem kell magyarázni. És attól, mert te "macskás személy" vagy inkább, és nem "kutyás személy" és ez téged érzelmileg rosszul érint és nem tetszik, ez még tény marad már sok leírt dologgal együtt. Ez a szép a tényekben.


Nézz utána, (ha komolyan szükséged van rá), vagy csak gondolj egy kicsit bele inkább. A két faj közül melyik képezhető jobban? Melyik mutat több érzelmi reakciót, mondjuk etetésnél, sétaltatásnál, vagy a gazda viszontlátasánál? Aláírom, macskák is szoktak ilyen viselkedést mutatni, de kutyáknál sokkal prominensebb.


Tudom, ezt azzal magyarázzák mindig a macskások, hogy a macska nemesebb, önállóbb, meg kell hódítani stb. Ettől meg is kímélheted magad, ha esetleg ezzel kontráznál.


Intelligensebb faj a kutya, és mint ilyen, érzelemre is képesebb. Ennyi.

2018. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%
De, személyes vélemény, de akkor elmondom többedjére is. Én nem trollkodni és a fogyatékost játszani jövök ide. A saját kutyámról beszéltem. Ez eddig megvan? Vagy ezt sem vagy hajlandó felfogni? (vagy nem akarod, inkább) A saját kutyám pedig egy egyed, nem egy faj minden egyede. Gondolom, ezt sem kell magyarázni. Nem tudom, honnan veszed, hogy "macskás személy" vagyok, ugyanis pont ellenkezőleg van, mindig is kutyás voltam, soha nem volt előtte macskám, három kutyám van. :D És attól, hogy te idejössz szórakozni, helyretesznek és ez téged érzelmileg rosszul érint és nem tetszik, attól még nem kell elkezdeni az idiótát játszani, mert ennek még mindig semmi köze tényhez, ez egy személyes vélemény marad, a már sok leírt (és általad nem figyelembe vett) dologgal együtt. Ez a szép a tényekben. Kezdj el szöveget értelmezni, (ha komolyan szükséged van rá), vagy csak gondolj egy kicsit bele inkább. Ki kezdte el random összehasonlítgatni a két FAJT, miután én írtam egy EGYEDRŐL? Hasonlítsd össze a két nagybetűs szót? Így világos? Ha nem, akkor ettől meg is kímélheted magad és engem is, ha esetleg ezzel kontráznál. Ismétlem, külön egyedekről volt szó, nem fajok általánosításáról, te kezdtél el minden baromságot beleképzelni. Ennyi.
2018. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
0%

#39-es komment felhozom példának a fajt, hogy bemutassam a különbségeket, hogy egy arra érzékenyebb fajt sem visel meg.

#40-es komment: te felhozod a te kutyádat. Teszed ezt totál értelmetlenül, mivel teljesen irreleváns. Ha nem akartál vele semmit bizonyítani (nem is lehet általános dolgot egy példával), akkor minek hoztad ide? Kit érdekelnek az egyéni sztorijaid? Mondjuk a kommentek sorrendjének keverése után nem csodálkozom rajtad. Hozod a csoportotok általános koncentrációs képességét. Vagy csak simán te vagy troll, vagy fogyatékos. Játszani sem kell.


Az, hogy a kutya intelligensebb, több szempontból egyszerűen bizonyítható tény. Komplexebb, nagyobb agy, bonyolultabb feladatokra képezhető. De egy macskáknak való akadályversenyt szívesen megnéznék, ha mutatsz.


Bárkinek a kiosztástól pedig nagyon messze vagy, de álmodozni persze szabad. Akkor már nem lennék itt talán..

2018. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
35%

Baromira félrement itt a kérdésre adott válaszhalom..

Az intelligencia mérése és módszertana Iq mérés ,még az embereknél is nagyon vitatott dolog nem hogy állatoknál.A kutya nem intelligensebb, csak egyszerűen más az öröklött ösztönkészlete és a viselkedésformája .Almát körtével nem lehet összevetni . Egyik falkaállat, kb megdöglik egyedül, és bele van égetve a falkavezér iránti hűség,a valahová való csapódás igénye , az alárendelődésre való hajlam ,a parancskövetés.Ezért lett jó háziállatalany és évezredekig lett szelektálva erre.


A macskaféle állatok egyedül boldogulnak,nem szorulnak segítségre nem tekintenek vezérnek senkit ,ha találkoznak, akkor megküzdenek vagy elkerülik egymást.Ez nem kevesebb intelligenciát jelent ,csak eltérő ösztönkészletet.Ezért nem is motiválhatók vagy csak igen nehezen megfélemlítéssel és rengeteg kajával. Teljesen értelmetlen cirkuszi mutatványokat akadályversenyeket labdavisszahozósdit amit az 'intelligensebb' kutya unásig ismétel kvázi értelmetlenül két buksisimiért ,a macska unottan szabotál és otthagyna a francba. Nem azért mert hülye, hanem mert nem falkaállat és ezért a saját érdekeit nézi,nem azt hogy a 'gazdi' mit szól és örvendezik e . Nem véletlen ,hogy az emberek nem is mertek a 2 kilós házimacskánál nagyobb macskaféléket komolyan háziasítani, mert hamar cafatokra marva ,nagymacskaeledelekké váltak volna :D

2018. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
0%
Jó, te ezt már direkt csinálod. Kiszálltam, kezdek fáradni, ennek pedig semmi értelme. Bárkinek a kiosztástól pedig nagyon messze vagy, de álmodozni persze szabad.
2018. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%

Szia, öröm volt "vitázni"! :)

Bár egy vegántól nem tudom, mit vártam. A fanatizmusuk kb. a Hit Gyülisek szintjén van, a gondolkodásuk általános tisztasága pedig egy deliriumosén.

2018. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és mellesleg én sehol egy szóval nem állítottam, hogy kiosztottalak volna, de nem baj, komoly koncentrálási problémákat okoz a B vitamin hiány, tudom :)


Az is már fejlődés, ha vissza tudod mondani, amit leírtam. Ezzel pont a kutya és a macska UTÁN és a papagáj előtt vagy.

2018. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
0%

Egy állatgyűlölőtől nem tudom, mit vártam. :) Kb. a beszűkült látőkörű szellemi fogyatékosok szintjén van, a gondolkodásuk általános tisztasága pedig itt meg is mutatkozott.


"Ja, és mellesleg én sehol egy szóval nem állítottam, hogy kiosztottalak volna"


És mikor volt szó bármi ilyesmiről? :D Na de nem baj, komoly koncentrációs problémákat okoz a stressz, ha nincs kin levezetni, tudom. :) Az is már fejlődés, hogy legalább igyekszel értelmezni, amit írok, így tovább! Ezzel pont egy fogyatékos UTÁN és egy troll előtt vagy.

2018. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!