Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albérlet mellett 2 kutya...

Albérlet mellett 2 kutya költségekre mire számítsak, ti hogy oldjátok meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyenlőre elméleti kérdés.

Jelenleg egy kistestű kutyusom van,viszont ha albérletbe költözök (kertes) akkor rövidesen egy nagytestű kutyát is szeretnék.


Fizetésem nem eget rengető sok 160-200 ezer ft körül mozog,sajnos változó,de tavasztól nyár végéig több, kevesebb október-november, decemberben nagyon jó, január február ami necces.. akkor 150-160 körül keresnék.


Úgy néz ki van egy lehetőség,mehet kutya az albiba, jövőhéten hívom a tulajt,pontos bérleti díj és rezsi ár miatt.

Úgy gondolom 100 ezer ft az amit kitudnék fizetni,de ettől egy fttal sem többet és ha ezt kifizetem havi szinten maradna 50-60 ezer ft rosszabb hónapokban is. Jobb időszakban nyilván több is.



Kérdésem az lenne,hogy hasonlóan hogy oldjátok meg a kutya tartást ahol több kutya van ott a fontos nekem,hasonló fizuval bérleti díjjal.


Jelenlegi kutyám 7 éves,foresto van rajta, ismerősömék által forgalmazott, hidegen sajtolt olasz tápot kap ami jó árban van. Ezzel etetném a jövendőbeli kutyát is mivel nagy kiszerelésben is kapható 25 kg-os zsák 14-15 ezer ft.


Kiegészítésként real nature konzervet kap havonta 1x ami 4 napig elég neki.


Jövendőbeli kutya ismerőstől lesz,tenyésztő,mindenre szűrve a szülők stb, részlet fizetés megoldott szóval nem lenne a a kutyavétel ára sem így egyszerre megterhelő.


Ha beteg lenne húgomtól és a szüleimtől is tudnék pénzt kérni ha egyszerre sok lenne a kezelési ktg volt sajnos rá az évek alatt hiába itthon lakok, volt mikor szar melóhelyem volt és nem futotta egy nagyobb műtétre.


Jól bánok a pénzzel,nem szórom,spórolós vagyok,kivéve ha a kutyámról van szó :D :D



Tapasztalatok érdekelnének,nem laktam még külön,szóval ezért is érdekelne ez,hogy kutyatartást hogy oldjátok meg, vagy jobb időszakban többet bevásároltok pl tápot,több zsákkal,hogy rosszabb időszakban legyen?


2018. nov. 25. 21:19
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Aham,értem már az is baj,hogy több pénzt akarok keresni.



Igen mindenben csak a hibát látjátok.

2018. nov. 28. 20:50
 42/44 A kérdező kommentje:

Ti szerintetek ragadjak meg ezen a szinten, éljek örökre anyámékkal,mert ne költözz el,maradj otthon,mert nem fogsz kijönni a fizetésedből... ok. De hogy az is baj,hogy szeretnék plusz pénzt keresni az már nonszensz :D :D


Én itt le is zártam.

2018. nov. 28. 20:54
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ez a baj:D az a baj, hogy irreálisan látod a világot:D nem elégszel meg azzal, hogy elköltözöl külön esetleg egy szobába, félre is tudsz tenni mellette mégis önállósodsz. Nem neked egy kertesház kell két kutyával:D nem elégszel meg azzal, hogy maradsz a fenekeden és keresel egy jobban fizető állást, neked rögtön saját cég kell nulla tapasztalattal e téren meg ezzel a primitív beszűkült látásmoddal.


Remélem meggazdagodsz..:D

2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Egyébként egy hete sincs, hogy pont te írtad le magad egy életre, most meg saját cég:D..


“Saját lakásom sosem lehet,mivel mai világban nem divat 8 órára senkit sem bejelenti,ha meg bejelentenek 8ra akkor a fizetésed lóf...

Ha nincs meg x összegű nettó jövedelmed a bankszámlán szintén nem kapsz hitelt.


Felesleg önerőt gyűjtenem,ha 3-4 év múlva sem fogok tudni a fenti oktokból hitelt felvenni,sajnos.

Én is inkább a sajátot törleszteném,de sajnos nem tudok mit tenni.”


Kislány vagy még:)) arany középút neked nem létezik.

2018. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!