Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ciki ha pórázon...

Szerintetek is ciki ha pórázon sétáltatom a keverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek,és itt elég furcsán néznek rám mikor elviszem sétálni a keverék kutyusomat.De szerintem minden kutya kutya,lehet az keverék vagy fajtiszta,és szerintem mindegyiknek ugyanúgy kijár a sétáltatás.Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is csak a fajtiszta kutyákat kell sétáltatni?
2010. júl. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem ciki.

Ez a normális.A te kutyusodnak is jár a séta,hiába keverék.Érdekes emberek lakhatnak abban a városban...

2010. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya szeret sétálni, ha csak az udvarban van, az nem jó neki, és kell a póráz. Ahol más emberek, autók, kutyák vannak, ott kell a póráz.
2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
94%
Milyen kisvárosban élsz? Debilfalván? A kutya az kutya. Az alapigények ugyanazok MINDEN kutyánál, az etetés, a sétáltatás, a törődés, stb...
2010. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy mindenki egyet ért velem:)

Egyáltalán nem szégyenlem a kutyámat,csak kiváncsi voltam a véleményetekre.Igy mostmár biztos vagyok benne,hogy nem kell figyelmet adjak az itteni retardáltaknak.

2010. júl. 6. 16:20
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
bocsi, a debilt nem rád értem, hanem, hogy akik ott laknak, azoknak, hogy jut iylen az eszébe
2010. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Nyugi értem én,amugyse venném magamra,mert nem érzem magam debilnek...:P

De itt tényleg sok a visszamaradott ember...

2010. júl. 6. 16:24
 17/45 anonim válasza:
100%
sztem se gáz.. :) én is kiviszem sétálni a kutyámat, és ő se fajtiszta.. labrador-vizsla keverék :) az a lényeg hogy te és a kutyád jót sétáljatok, mással pedig ne foglalkozz hogy mit mondanak :D
2010. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. NE te érezd magadat kellemetlen helyzetbe. Ő a TE kutyád és kész. Ha valakinek nem tetszik akkor ne nézzen rá(tok). NE szégyelld a kutyádat, szeresd!!!

És akár fajtiszta akár nem neki is joga van mindenhez amihez más kutyáknak. Sőt lehet h egy keverék kutya okosabb és intelligensebb mint akármelyik keverék!!!!

14/L

2010. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy értelmetlen kérdés.

Egy keverék kutyának nincs joga sétálni?

Akkor ezt a jogot a fajtatisztáktól is el kell vonni.

Egy keverék semmivel sem ér kevesebbet, mint egy fajtatiszta, max annyi, hogyha megszökik, még több esélyed is van arra, hogy megtaláld!

2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
75%
atyaisten...ez ugye nem komoly kerdes? meghogy nem kell a keverekeket setaltatni...
2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!