Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ciki ha pórázon...

Szerintetek is ciki ha pórázon sétáltatom a keverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek,és itt elég furcsán néznek rám mikor elviszem sétálni a keverék kutyusomat.De szerintem minden kutya kutya,lehet az keverék vagy fajtiszta,és szerintem mindegyiknek ugyanúgy kijár a sétáltatás.Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is csak a fajtiszta kutyákat kell sétáltatni?
2010. júl. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ó, mert tudják is ők, hogy vadállat-e vagy sem. Szerintem a bullterrier nem ronda, hanem igen is szép.
2010. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Annyi kutya fajta van...ha ennyire zavarj...találj ki neki egy fajta nevet és mondd oda a cikizőknek!Nyugi elhallgatnak majd!

A rotis keverékes válaszoló,linkeljen már be képet!Megnézném én az a kutyát!sztem sokkal szebb mint esetleg egy kínai meztelen kutya (bár a szemembe ő is szép a maga módján)

2010. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Nem is ronda de a közvélemény ezt gondolja! És hiába nem ismerik a kutyád attól még rámondanák a fajtájuk miatt.
2010. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ciki, én a helyedbe bezárkóznék, lehuznám a redőnyöket, és kitervelnék egy bosszút...

DEHOGY az. Aza ciki, ha bezárod a kutyát a kertbe/lakásba, és ott hagyod még megnem őrül!

2010. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Van egy idézet ami így szól: "Aki engem szeret az a kutyámat is szereti." Én teljes mértékben ehhez tartom magam. Van aki például az Angol bulldogot tartja rondának (pl.apám :/ ) meg minden ilyen "nyomott képű blökit"... Azért én is megnézném a rotis-keverékes emberke kutyáját hogy miért szégyelli annyira...

(16:00-ás Kaukázusi keverékes válaszoló voltam)

2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!