Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ciki ha pórázon...

Szerintetek is ciki ha pórázon sétáltatom a keverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek,és itt elég furcsán néznek rám mikor elviszem sétálni a keverék kutyusomat.De szerintem minden kutya kutya,lehet az keverék vagy fajtiszta,és szerintem mindegyiknek ugyanúgy kijár a sétáltatás.Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is csak a fajtiszta kutyákat kell sétáltatni?
2010. júl. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem ilyen szekálós kommenteket kértem,mert nem én gondolom ugy h ciki,szoval ne támadjatok.Nem szégyelem a kutyámat,és szoktam sétáltatni,szoval ne támadjatok.Inkább a véleményetekre vagyok kiváncsi,nem arra hogy én milyen hülye vagyok hogy ilyen kérdéseket teszek fel...-_-
2010. júl. 8. 14:31
 22/45 anonim ***** válasza:
83%

Aki ezt cikinek tartja...na azt hagyjuk :)

Biztosan édes kutyusod van, és az a legfontosabb, hogy szereted őt és törődsz vele:)

2010. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki hogy ez a kérdés egyesekben felmerül.Közben az emberek nagy része is mind keverék. Nincs aki vissza tud menni úgy a családfáján hogy valahol ne lett volna egy ember legalább aki nem magyar. Akkor ő se menjen ki az utcára:) Én ezt mondom.
2010. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is keverék kutyám van, én is pórázon sétáltatom. Rám senki nem néz furán. Nem tudom miért csinálják ezt veled, de a kutyának akármilyen fajta kell a séta, szóval HAJRÁ!!!:D
2010. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
ez egy elég idióta kérdés. persze hogy nyugodtan sétáltathatod a kutyádat. ha keverék ha fajtatiszta jár neki a séta. a kertes házas kutyáknak is!
2010. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyan kutyatulajdonost akinek egy roppant csunyácska keverék kutyája volt, de imádta és mindenhová vitte magával. És nagyon kedves kis állat volt, a kinézete ellenére. Miért lenne ciki egy keverék kutya? Az a ciki, hogy ha emiatt bárki is lenéz.
2010. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki,nekem is keverekemvan es imadom:D nem tudom te merre laksz ,hogy ilyen sznob emberekkel vagy korulveve,engem midnenki leallit hogy ez milyen kutya mert vannyira gyonyoru.Es mikor mondom h HAvanese es westi kevereke ,sokan mondjak h sokkal szebb mindkettonel.De tenyleg az:D
2010. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed ha nem engem pl Yorkiem miatt gúnyolnak ki!:S Megszólnak hogy az nem kutya,meg vigyázzak elne vigye egy macska!:S Ja meg haragszanak mert a többi kutya ugatja..de mondjuk pont nem érdekel!

Nem tudom miért ilyenek az emberek...de talán nem az én problémám h hülyék;)

Ha megszól valaki téged is csak nevess egyet rá...és ne mondj semmit!Csak megbántani akar nehogy lássa hogy sikerült akár egy picit is!

Csak nyugodtan menj a kutyusoddal sétálni:)

2010. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is keverék és még a Balatonra is elvittem .

Ha valaki kinevet vagy ilyesmi ne is törődj vele.

Mert lehet , hogy neki még kutyára se telik!

2010. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
nem is értem, hogy ez a kérdés hogy merülhet fel... amúgy nem, nem ciki, ez a normális, az emberekkel meg ne törődj.
2010. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!