Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ciki ha pórázon...

Szerintetek is ciki ha pórázon sétáltatom a keverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek,és itt elég furcsán néznek rám mikor elviszem sétálni a keverék kutyusomat.De szerintem minden kutya kutya,lehet az keverék vagy fajtiszta,és szerintem mindegyiknek ugyanúgy kijár a sétáltatás.Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is csak a fajtiszta kutyákat kell sétáltatni?
2010. júl. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, de én is hasonó helyzetben vagyok. Én nem viszem sétálni a keverék kutyánkat, mert szégyellem. Lehet, hogy megszóltok most ezért, de így van. És pont azért nem viszem, amit te leírtál a kérdésedben, mert megbámulnának meg kicikiznének az emberek. :S
2010. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
És mi bajod lesz ha kicikiznek? Miért van keverék kutyád ha szégyenled? Az emberek szerinted honnan tudják hogy keverék a kutyád? Sehonnan csak tippelnek... Minek van kutyád ha szégyenled?
2010. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Nem nekem kellett keverék, anyámék hozták. Én vettem volna fajiszta Rotit vagy Bullterriert, azt meg nem engedik.
2010. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Akkor is ciki vagy xD Ilyen butaságt. Minden kutyának beszólnak a buta emberek., A rotira is beszólnának hogy vadállat... Az agyaddal nincs valami rendben ha érdekel hogy más hülye is leszól...
2010. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért egy rotival szerintem sokkal szebb sétálgatni, mint egy keverékkel.
2010. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Persze mert a sétában az a lényeg hogy szép legyen... Egyáltalán milyen a szép meg a csúnya séta? Anyám, neked orvos kéne!
2010. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
A szépet nem a sétára értettem, hanem a kutyára, csak nem jól fejeztem ki magam. :D
2010. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Ha neked csak a kinézet, a külsőség a lényeg meg mások véleménye akkor semmilyen állat nem való neked... Mi lesz ha pl hasmenése van és mások láttára szrik otthagyod és főbe lövöd mert ronda és szégyent hozott rád?

Ne aggódj a roti miatt is ugyanannyian bántanának...

2010. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nyílván nem hagynám ott. -.-


Roti miatt miért is szólnának meg?

2010. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Hát pl azért mert félnek tőle, rámondanák hogy vadállat, húzzál innen vele meg ilyenek... A bulterrierre meg azt mondanák hogy milyen ronda. Az emberek mindenkit leszólnak. A kutyát meg nem fegyvernek kell venni hogy menőzz vele.
2010. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!