Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan képesek egyesek...

Komolyan képesek egyesek megvenni a yorkit 60-100 ezer forintokért, ahelyett, h bemenne egy menhelyre és elvinne egy szerencsétlen sorsú, szeretetre éhes kutyát ingyen?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Mindenki odavan, h jaj yorki így, jaj yorki úgy (én speciel elve azt gondolom, h az NEM kutya, de nem akarok senkit megsérteni, ez vmi cuki kis házikedvenc, vmi hobbyállat, de nem kutya)

És az meg már teljesen elszörnyeszt, amikor vki agyon kényezteti a kis yorkiját, mert ruhácskákat aggat rá, és táskában hordja, szegény állat mit gondolhat? sztem az ilyen emberek gyermeket látnak ebben az állatban, esetleg egy gyermeket próbálnak pótolni vele...

na mind1, nem ez a lényeg, szal RENGETEG sanyarú sorsú korcs kutya lakik menhelyen, a legtöbb menhely már kénytelen visszautasítani a kutyákat, mert nincs se kaja, se pénz, se hely neki

nem lenne egyszerűbb bemenni oda, és legalább egyet kimenekíteni onnan, és hazavinni?

persze, megértem, h hozzám hasonlóan mások is lehetnek úgy, h bemennek egy menhelyre és legszívesebben az összes kutyát hazavinnék, mert sajnálják őket, na de mégis...

ha az a sok ember, aki kihajít az ablakon 100ezreket egy ilyen "kutyára", inkább bemenne egy menhelyre, és elvinne egy korcsot, sokkal jobban járna mindenki!

ez nem esik le senkinek?


2010. júl. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
10%
nekem is van egy szökös kutyám 3 évesen hoztam ki az illatos utról de mivel szeretem és bizok benne 3-4 hónap alatt kb 7 x szököt el de nem is akárhogy hanem a 17 ben laktunk de volt már a 15be a 16 a 14be a 5 be a 12be és nem tudtuk hogy ment ki oda na mindegy aztán 2 hónap alat le szoktatam róla szeretettel meg türelemel és 1 hónap múlva a lábamnál jött poráz nélkül és nem érdekelte se macska se kutya se emberek csak én teljesen az elenkezöje volt és mégis egészséges vidám kutya és még a lányok után semm megy mikor nem volt ivartalanitva mikor meg kaptam de most már ivartalan és nagyon szeretem öt de kb 1 éve ellopták pedig este meg nap közbe ki be járkálhatot egyedül este nem és mikor suliban voltam anyum meg dolgozni mire haza mentem nem volt a kutya és a kendöje a kapunak a felsö részén volt valószínű át emelték mert nem volt nagyon nagy kapu
2010. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
38%

yorki, westie és a hasonló puncinyaló kutyákat általában a kedves gazdáik kisbabának hiszik és ilyenkor lesz belőlük idegesítő kis terrorista. én se rajongok ezekért a kutyákért, de bajom sincs velük, csak ezekkel a neveletlen kis sárkányokkal és sajnos a 90%uk igen (amiről ők nem tehetnek).

nekem van egy fajtatiszta kutyám tenyésztőtől és menhelyi is. nem érzem magam rossznak azért, mert sok pénzért vettem törzskönyves kutyát, nagyon szeretem a fajtát és ez volt az álmom. de a menhelyi kutyámat ugyanúgy szeretem és lesz is mindig keverékem.

2010. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
Hát ez az, azért rosszak azok a kutyák mert elkapatják. Nekem eddig csak fajtatiszta kutyám volt, és mindegyikről legendákat tudnék mesélni milyen hülyéges volt. De ez azért volt mert kivételesen jó kapcsolatunk volt és nem azért mert ilyen vagy olyan fajta. Ez így van már csak azért is mert abból a pár kutyából amir ismersz nem fog következetést levonni mert még sok millió másik kutya van akit nem ismersz.
2010. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
*hűséges
2010. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
na de ha nem lenne keverék semenyi akkor aki szegényebb az ne is tartson kutyát vagy rossz gazdi ahogy sokan mondják?valakinek nem telik még 20-30 ezresre sem nem hogy 100-200ezresre,de az iagz hogy ivartalanitani kéne öket de nem mindet.és gondolom a madám nem fog ingyen adni pedigrés kutyust vagy igen?hát nem hiszem anyira nem jó szívüek a mádám aszonyság meg úraság ugyhogy akkor sokan nem vennék meg amit a fajtatsizták is adnak jó pénzért kölyköket akkor sok embernek nincs barátja társa,
2010. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudsz te semmit a Yorkikról!Nézz kérlek utána az eredetének lehet nem egy pitbull de hidd el igazi kis terrier!

Bár..Kutya sem való neked...ha bármelyik fajtáról is ez a véleményed!PErsze sajnálom én is a menhelyes kutyákat..de Elegem van már abból hogy mindenki menhely függő!Akinek van pénze fizesse meg a jó ,minőségi kutyát!Akinek nincs pénze ne a szaporítókat pénzelje hanem fogadjon örökbe!

Rossz a vita tárgya!

2010. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:

am nekem egy husky az álmom, majd egyszer lesz.....

de ő akkor sem 100ezrekbe kerül...

nekem ő az álmom, de ...áh mind1, nem is mondok már semmit

2010. júl. 6. 23:35
 48/79 anonim ***** válasza:
89%
És nem félsz hogy utálni fog meg nem lesz hűséges csak mert fajtatiszta? :D :P
2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
92%
Ajj kérdező ellent mondasz magadnak!Ha Te 100 alatt akarsz huskyt akkor nem lesz törzskönyvezett!Egy szaporítót akarsz gazdagítani?Ettől már azis jobb ha örökbe fogadsz "korcs" kutyát valahonnan!
2010. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
49%

Rendben édesem, így tök-kéletes. :) :D

Am. meg szerintem a korcs igen is lealázó, még akkor is, ha te másképp gondolod...

2010. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!