Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komolyan képesek egyesek...

Komolyan képesek egyesek megvenni a yorkit 60-100 ezer forintokért, ahelyett, h bemenne egy menhelyre és elvinne egy szerencsétlen sorsú, szeretetre éhes kutyát ingyen?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Mindenki odavan, h jaj yorki így, jaj yorki úgy (én speciel elve azt gondolom, h az NEM kutya, de nem akarok senkit megsérteni, ez vmi cuki kis házikedvenc, vmi hobbyállat, de nem kutya)

És az meg már teljesen elszörnyeszt, amikor vki agyon kényezteti a kis yorkiját, mert ruhácskákat aggat rá, és táskában hordja, szegény állat mit gondolhat? sztem az ilyen emberek gyermeket látnak ebben az állatban, esetleg egy gyermeket próbálnak pótolni vele...

na mind1, nem ez a lényeg, szal RENGETEG sanyarú sorsú korcs kutya lakik menhelyen, a legtöbb menhely már kénytelen visszautasítani a kutyákat, mert nincs se kaja, se pénz, se hely neki

nem lenne egyszerűbb bemenni oda, és legalább egyet kimenekíteni onnan, és hazavinni?

persze, megértem, h hozzám hasonlóan mások is lehetnek úgy, h bemennek egy menhelyre és legszívesebben az összes kutyát hazavinnék, mert sajnálják őket, na de mégis...

ha az a sok ember, aki kihajít az ablakon 100ezreket egy ilyen "kutyára", inkább bemenne egy menhelyre, és elvinne egy korcsot, sokkal jobban járna mindenki!

ez nem esik le senkinek?


2010. júl. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

figyelj cicám, nem rúgnál te hasba, ugyanis én a korcs szót nem bántásból írtam, akkor írok keveréket, így jobban tetszik?

és am nem, nálam a kutya nem "megdöglik" hanem meghal, és még mindig siratom egy KEVERÉK kutyusomat, aki kábé egy éve HALT MEG

na így tetszik?

és így is használom

a korcs szó sztem nem lealázó, keverék, nem fajtatiszta

am se tom, mit vannak egyesek elájulva a fajtatisztáktól, mikor elvileg mind a farkasból lett

sőt, nekem egy farkas kell, na erre mit léptek?

hoppá, amilyen csőlátó barmok vagytok, komolyan veszitek, és elkezditek ecsetelni a magatok hülyeségét

2010. júl. 6. 23:15
 32/79 anonim ***** válasza:
50%
de a kutyáknak adja ki a tiszteletet nem KORCSOK hanem keverékek!!!!!az voltam aki a sokat és utána is írtam persze nem mind de látszik a százalékon melyiket írtam gondolom én
2010. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

oké, keverék, de nemtom, mér kell ezen fennakadni, nem sértésből mondtam igazán

sajnálom

2010. júl. 6. 23:18
 34/79 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tény hogy egy keverék kutya jobb, hálásabb, jobban szeret! Aki ilyet mond az nem szereti a kutyákat. Az hogy egy kutya milyen, azon múlik, mit örökölt és hogy mire nevelik! Nem egy keverék kutyát ismerek aki szökik ahogy nyílik az ajtó és le se szrja a gazdáját! Ha majd ezt megérted akkor feljebb lépsz egy szinttel.
2010. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
10%
igaz hogy mineden kutya nem egy forma de ugyan olyan érzésekel amelyik kutya nem barátságos a menhelyen valakivel annak iszonyú sorsa lehetet és ha meg szokja és bizik az emberbe hogy nem bántja az is szelid aranyos kis macika lesz és ugyan ugy kijár neki a jó élet mint egy pedigrésre
2010. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:

persze, ha mindenki ivartalanítaná a keverék kutyáját, akkor nem lenne ez, de van, h észre sem veszi az ember, és halogatja, h majd elviszem ivartalaníttatni, majd egyszer, majd holnap...és ott tart, h nyolc kiskutya rohangál boldogan, akik persze senkinek nem kellenek, és menhelytöltelék lesz belőlük, hiszen keverékek

de van, h kidobálják őket, elüldözik, esetleg megszökik, akár tüzijáték, v akármi miatt.

és ott kötnek ki

2010. júl. 6. 23:21
 37/79 anonim ***** válasza:

Nekem Yorkim van és imádom!Ne bántástok ha nem ismeritek valójában a fajtát!Mert az hogy van az ismerősötök ismerősének egy agyonra szaporított yorkija aki idegbeteg az nem azt jelenti hogy az összes yorki olyan!PErsze terrier na de ...!

Nekem mellette van 2 menhelyes kutyám is!

Nem vagyok a menhelyes kutyák ellen de akkor más se legyen a fajtatiszta (nem szaporított) kutyák ellen!MEg amúgy is..mi lenne ha mindenki a koktél kutyákat fogadná örökbe?Mert valljuk be a menhelyeken 80%ban azok vannak?A fajtatiszták lennének a "sz@rok"?

Ha nekem a Yorki tetszik akkor hagy legyen már olyan kutyám!

Ivartalanítani kellene az összes kutyát aki nem tenyésztési "célokra" vannak!ÉS nem lenne baj!

2010. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

persze lehet, h ez így nem pont igaz, de ezk az eddigi tapasztalataim.

pár haver menhelyről vitt haza kutyát, ők rendkívül hálásak, szeretik nagyon a gazdájukat

akik pedig vettek kutyát, és még el is kapatják, na az ő fejkre szarik a kutya, és szökik, ahol tud

2010. júl. 6. 23:23
 39/79 A kérdező kommentje:
igen, ezzel egyet is értek
2010. júl. 6. 23:24
 40/79 A kérdező kommentje:

dejó, h kérdező vagyok, és nem tudtok lepontozni, he-he 8)

sok véresszájú XD :P

2010. júl. 6. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!