Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elöt beoltattam a kis...

Tegnap elöt beoltattam a kis cicámat, és kapott féreghajtót én azt mondtam az állatorvosnak h nem férges de azt mondta ezt bekel adni neki féreg hajtó gyogyszer de észre vettem hogy a kakájába féreg van ez baj? Ma vettem észre

Figyelt kérdés
A gyógyszer kihajtja majd belöle? a féreg nem él döglöt kellene agodnom?
2022. jún. 18. 22:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 A kérdező kommentje:
Fent vagyok vártam hogy írjatok nekem az enyém szürke. Már elaludtam 1szer csak felkeltem és most néztem meg hogy irtatok e nekem. De az állatorvos nem mondott ijet hogy ez meg történhet. Kérdeztem töle nem fog meg dögölni azt mondta nem. :'( bele döglenék ha bármi konolyabb baja lenne akkor tuti egy tapottat nem mozdulnék melőle. Anya nagyon meg ijedt amikor felvette a telefont ügye ki írja hogy az ithoni vezetékes számunk és egyböl azt mondta Vanda uton vagyok haza maradj ott ne menj sehova anya tudta én hívom. De jóviselkedtem mert felhívtam hogy ne idegeskedjen ha hívják a korházbol szoltam neki. Leragad a szemem holnap írok szeretlek jóéjt én nem merem meg mondani hol lakok mert azt mondták a szüleim itt az interneten nem szabad megmondani nekem facebookom sem lehet mert féltenek irok még hogy hívnak ?
2022. júl. 25. 23:18
 102/117 anonim ***** válasza:

#sok vagyok


Szia!


Nem haragszom én sem.

Igaza van anyukádnak, alapvetően ez a felelősségérzet... te is valami olyasmit érzel a cicád iránt, amit a szüleid is éreznek irántad - csak utóbbi sokkal erősebb dolog, amit igazán akkor értessz meg, ha neked is lesz majd gyereked... ezt mondta anyukád is neked.


Én is aggódtam miattad, de örülök, hogy épségben visszaértél...

...biztosan nagy riadalmat okozott a dolog mindenkinél (szüleid, ápolók, orvos) - alapvetően, ha bajod történik az úton, eléggé komoly következménye lenne a kórházi dolgozókra is, akár börtön szintjén... ők valószínűleg kaptak egy komoly leszúrást a főnöküktől.


Nekem volt olyan, hogy idős cicám nem evett, nem volt ismert az oka... doki adott neki valamiféle "koktélt" / gyógyszerkeveréket, amitől jobban lett...

Lehet, hogy kapott fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt meg még néhány egyéb dolgot... szerintem is az elkövekező néhány nap kritikus, de remélem, hogy nem lesz nagyobb baja... elég sokat ki tud bírni a cica, persze kérdés, mi történt pontosan belül...


Cica nagyon sok dolog miatt képes abbahagyni az evést... kellemetlen dolog, fájdalom, persze láz miatt is... idős cicám volt, hogy fogfájás miatt nem evett, délelőtt kapott fájdalomcsillapítót, és csak másnap délután kezdett enni...


Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és neked sem okozott gondot a mai napi kaland.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen és nem csalódtam, csak aggódtam, hogy ne legyen gond... most már megtettél mindent a cicádért, amit lehet, koncentrálj a saját gyógyulásodra is.


Cicát mikor kell visszavinni?

...vagy arra nincs szükség?


Írj majd, jobban lett-e holnap.

2022. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:

#sok vagyok


Remélem, hogy nem lesz baja - orvosnak több a tapasztalata, ő jobban tudja, általában mire lehet számítani ilyenkor.


Interneten tényleg célszerű nem túl sok információt kiadni magadról... Facebookon sem, akár azt az információt is felhasználhatja egy betörő, hogy nyaralásról teszel fel képeket, vagyis nem vagy otthon...

Idősebbek sem érzik sokszor, hol a határ, fiataloknak még nehezebb (tapasztalat nélkül).

Sőt, olyannal is találkozhatsz, aki teljesen szimpatikusnak tűnik, látszólag érdekli a sorsod, mégis hátsó szándéka van...

...mindig vigyázz arra, hogy ne add ki magad idegeneknek, privát üzenetek kapcsán is érdemes óvatosnak lenni általános szabályként.


Próbálj kicsit megnyugodni és aludni, remélem, holnap tudsz mondani némi pozitív dolgot a cicádról.

2022. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jól alszol a kirándulás után.

Így van, ne adj ki magadról infót- én a várost kérdeztem csak, de már az is elég, hogy már tudom, hogy melyik megyében vagy, és így be tudom határolni hogy kb melyik kórházban kezelnek. És így nyugodtabb vagyok ❤️.

A nevemet megirtam priviben - nem igazán szeretném nyilvánosan kiadni, hamis nevet pedig nem akarok hazudni. Igen, priviben vigyázni kell - de én pl priviben, sőt, a normális email cimemmel több mindent mondanék magamról neked, mint így. Képeket is, pl nem fejeztem volna le a férjemet a képen 🤣

De kérlek, ne vedd magadra, teljesen megértelek, és tényleg jobb, ha szót fogadsz anyudnak. Nekem egyébként Facebook oldalam sincs, hasonló okokból.


Remélem, reggel jó hírekre ébredsz, olyanok lesznek, hogy hazaengednek, és Rozi is jobban lesz. Én is szeretlek téged, virtuálisan ölellek, szeretettel gondolok rád. 😺🌷😺🌷😺

2022. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:

Remélem, jól alszol, és szépeket álmodozó. Hogy van a cicát, és mit mondtak a doktorok, hazaengednek a héten?

Ezt a képet meg júniusban fotóztam, egy kiránduláson voltunk és ez a fickó odajött hozzánk és szemtelenül lopkodta a mogyorót meg az egyéb rágcsálni valókat. Elküldöm neked, hátha mosolyogsz egyet.

[link]

2022. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 A kérdező kommentje:

Jaaaaajjj de cuki. Hogy kell ide képeket küldeni én nem tudom. A cicám már eszeget anya mondta nem sokat de eszeget. Most estére vislit kapot enni egy rúd visli felét meg ette az már jó..



Most jön a rossz rész. Régen apukám kamionozott, és nagyon sok külföldi barátja van ezért az egyik külföldi barátja egy állást ajánlott apának és ha apa elválalja akkor anyának nem fog kelleni dolgozni. A házunka eladlyuk rokonnak. És veszünk egy házat floridába az amerika államba van aszthiszem. Na az a lényeg hogy nem tudok angolul egyáltalán annyit hogy hav are you. Mi very got xD nem megy hahahahahahaaaaaa irni sem tudok angolul nem hogy beszélni hahahahaaaa. Nem akarok költözni tudom hogy anyának nem kellene akkor dolgoznia meg akkor velem lehetne ezt szeretném nagyon. De nem akarok idegen országba idegen korházba menni. És repülővel megyünk majd több mint négyszáz ezer lessz a repülő jegy. A cicámat hozhatom a repülöre??? Nyaralni mennék floridába de lakni nem. Kizárt ja és a báttyám meg ideges hogy apáék költöni akarnak mivel öt meg a családját itt hadlyuk de a báttyám is csak 19 még fiatal nem szabadna magára hagyni olyan mint egy gyerek kerekes feje van még tizen éves hiába van gyereke meg barátnője. Nem tudom mi legyen én nem akarok költözni kopasz vagyok az ottani suliba majd lehet piszkálni fognak és aszt sem fogom érteni mit mondanak. Hogy áljak ehez hozzá. Én azt mondtam anyának hogy nem költözök a nyelvet sem tudom és nem lessz jó nekem. Mi az a vizum? Az az engedély a belépésre az országba?

2022. júl. 26. 20:49
 107/117 A kérdező kommentje:
Ja a vislit nem tudom kimondani azért írom így a manyonézt sem tudom kimondani de ciki :D logopédushoz kéne járnom 6.ba jártam tavaj de a kacát már kitudom mondani hogy kacsa azt sem tudtam
2022. júl. 26. 20:53
 108/117 A kérdező kommentje:

Az a kislány aki velemeik nap kimenöt kapot ma kellet kemóra jönnie és bent maradt olyan fura dolgokat mondot nekem hogy kezdek kocsit félni napközbe nem féltem de most kezdek föleg hogy kint vihar van.



Szellemekröl beszélt nekem. Elmesélte hogy mikor othonvolt akkor a nővére elvitte magával egy nénihez akinek a lánya műkörmöket készit és amíg várta a nővérét fura parfüm szagot érzett de csak elöször 1hejen érezte a szobába utána elment wc-re és ottis érezte. És meg kérdezte Boglárka így hivják bogi meg kérdezte ki halt meg a családbol? Mert érzem az illatát és az illat vándorol így a lélek még itt van és a postás lánya meg mondta boginak biztos a konyhábol érzed a kaja illatot anyukája zsütöt bogi meg rávágta a wc-be érzi a kaja illatot? A konyhába nem éreztek és mondta neki bogika be kapcsolhatod a tv-t nyugodtan mesézhetel. És a bogi növérének mondta hogy 4 napja halt meg a papája hallota bogi és mikor végeztek akkor a nővérét a kocsiba meg kérdezte hogy jol hallotam hogy meg halt a papája a nővére meg azt mondta már idős bácsi volt és biztos nem az ő illatát érezte. Szerintetek csak kitalálja vagy igazat mond?

2022. júl. 26. 21:16
 109/117 A kérdező kommentje:
Anya vislit adot vacsorára a cocának meg ette a visli felét az már jó
2022. júl. 26. 21:23
 110/117 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de örülök, hogy eszik a cica!

Szellemekről nem tudok nyilatkozni 😂😇😊 Én apukámmal szoktam álmodni, ő már régen meghalt. Az ágyam mellett van egy karosszék, amikor rendetlen vagyok, oda dobom le a ruhámat 😇, de legtöbbször ott ülök és olvasok valami könyvet, a lábamat még felteszem az ágyra. Amikor álmodokapukámmal, akkor apu ebben a karosszékben, és beszel hozzám. Nem menj ide, ne csináld azt, mintegy tanácsot ad, amikor sokat rágódom. De ő nem szellem, csak én álmodom ezt.


Florida hatalmas. És nagyon meleg, páradús. Az északi terület szerintem lakhatóbb. Az amerikai iskolákban a gyerekek sokkal kevésbé csúfolódnak, mint a magyarok, mert ott más az oktatás szellemisége. Tudok mesélni róla.

Ami nagyon de nagyon fontos, hogy apukádnak legyen egy olyan cége, ami alkalmazza őt, hogy a cégén keresztül megkapja a munkavállalási engedélyt.

Egyébként az USA-ban korszerűbb gyógyszerek vannak a rák kezeléshez, mint Magyarországon. Az angoltól ne félj. A bevándorló iskolásoknak van egy külön program, hogy megtanuljanak angolul. Szerintem imádnád, annyira más a módszer, mint a magyar sulikban.


Képet úgy lehet ide feltenni, hogy elmész erre az oldalra

[link]

Kiválasztód a gépeden a Képet, és feltöltöd. Kiválasztód, hogy a rendszer mikor törölje majd a Képet (Én egy hetet szoktam adni), és kimásolod a linkjét - fogod látni a képernyőn. Azt a linket kell ide bemásolni.

Most bocsánatot kell kérnem úgy tűnik, hogy megőrült a rendszerem, állandóan kijavitgatja amit irok. Nagybetűk meg szavak.

Írok egy privit.

2022. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!