Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elöt beoltattam a kis...

Tegnap elöt beoltattam a kis cicámat, és kapott féreghajtót én azt mondtam az állatorvosnak h nem férges de azt mondta ezt bekel adni neki féreg hajtó gyogyszer de észre vettem hogy a kakájába féreg van ez baj? Ma vettem észre

Figyelt kérdés
A gyógyszer kihajtja majd belöle? a féreg nem él döglöt kellene agodnom?
2022. jún. 18. 22:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:

#sok vagyok


Szia!


Nagyon örülök, hogy jobban van a cicád, az már nagyon jó jel, hogy elkezdett végre enni.


Florida az Amerikai Egyesült Államok egyik állama (amolyan országot képzelj el).

Alapvetően nem akkora gond, ha nem tudod a nyelvet, az angol könnyen tanulható... az elején persze furcsa és nehéz tud lenni egy idegen környezetben, viszont éppen idegen környezetben lehet gyorsan tanulni (ha olyanok vesznek körül, akikkel angolul kell kommunikálni).

Szüleid, de főként apukád tud angolul?


Én úgy tudom, hogy lehet állatot szállítani (bár a módjáról és áráról nem tudok semmit), de neki is külön intézni kell "útlevelet", nem csak simán viszed magaddal (szimplán autóval utazva is) - és kérdés, légi közlekedésben milyen módon lehet szállítani.

...de megoldhatónak kell lennie.


Kopasz csak addig leszel, amíg megy a kemo, utána szépen lassan a hajad is vissza fog nőni... és valóban lehet, hogy profibb kezelést tudnak ott adni, bár nagyon más az egészségügyi rendszer.


Feltételezem, hogy szüleid részéről ez egy jól átgondolt lépés és okkal szeretnék meglépni, ennek hátterét távolról elég nehéz megítélni...

Ami biztos, hogy angol tudás szüleid részéről mindenképpen szükséges, vagy legalább egy nagyon közeli segítség, ezért is remélem, hogy át van gondolva rendesen a részükről.


Jó lenne, ha le tudnál ülni szüleiddel és átbeszélni, miért van erre szülség és mit várnak a költözéstől... vagyis mi a céljuk vele.


Igen, vízum kell az országba belépéshez.


Szellemekről én sem tudok mit mondani, de Boglárkának elég élénk lehet azért a fantáziája. Lehet, hogy ő úgy érzi, igazat mond, közben azért megtréfálja a fantáziája is, esetleg valamelyik gyógyszerének is lehet hallucinogén mellékhatása.

Ne félj mindenesetre, nincs mitől félned a sötétben sem, vihartól sem kell félni.


Szerintem a virsli fele már egész jó mennyiség a cicának egy étkezésre, eszerint hatott a kezelés és gyógyul már, ez nagyon jó szerintem.

2022. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 A kérdező kommentje:
Anya jogász perfekt angol meg német nyelven beszél meg cseh ük én csak németül tudok. Apa régen járta a világot kamionos volt őis tud perfekt angolul most apukám motor szaküzletbe dolgozik ahol motorokat hoznak és eladás rá kerül.
2022. júl. 27. 07:06
 113/117 A kérdező kommentje:
Majd még írok még alszok. Semmi baj hogy kis nagy betűvel írsz én még helyesen nem tudok írni :) majd szeptembertől megyek 7.be és megtanulok
2022. júl. 27. 07:09
 114/117 anonim ***** válasza:

#sok vagyok


Az jó, akkor "nem tudják őket eladni" (alapvetően meg tudják értetni magukat).


Remélem, cicád ma is eszik rendesen és van/lesz már normális széklete is.

2022. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 ide írok... Vanda vagyok másik emailcímet kellet csinálnom töröltek a gyakori kérdésröl.
2022. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki lett irva, hogy szeptemberben hányadikos leszel.
2022. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:

#sok vagyok


"Nagyon jó" :(


Mindegy, jelezd az elején valamivel, hogy ki vagy, a lényeg, hogy itt vagy és jól vagy.

2022. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!