Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elöt beoltattam a kis...

Tegnap elöt beoltattam a kis cicámat, és kapott féreghajtót én azt mondtam az állatorvosnak h nem férges de azt mondta ezt bekel adni neki féreg hajtó gyogyszer de észre vettem hogy a kakájába féreg van ez baj? Ma vettem észre

Figyelt kérdés
A gyógyszer kihajtja majd belöle? a féreg nem él döglöt kellene agodnom?
2022. jún. 18. 22:27
 61/117 A kérdező kommentje:
Sziasztok itt vagyok énis öllellek mond ketötöket hát ez nem az én napom hisztis voltam és sírrtam is. Rossz kedvem van elmondtam Keresztapámnak mert ö megértö meg az apjának is elmondtam nem mondják meg hogy én mondtam anya is tudja meg Zsófi annya is. Nem fognak elárulni Zsófi szülei meg köszönték hohy elmondtam mert az anyukája azt mondta hogy akkor most már sejti hogy hova tünt a has hajtó meg hogy mért van a kukába az étel. Nem árulnak el de addig ott fognak ülni melette míg meg nem eszi de nem szólnak róla neki csak annyit mondanak hogy edmeg nem a kukába fözök. Nem árulnak el engem. Ez nem az én napom annyit sírtam hisztis voltam mag utálom a kemót kise engedtek majd csak hétvégére szerintem. ❤❤❤❤❤❤énis ölelek beneteket alig várom vége legyen ennek a napnak
2022. júl. 4. 17:55
 62/117 anonim ***** válasza:

Szia!


#59 vagyok


Örülök, hogy beszéltél velük, a legjobbat tetted, amit lehet unokatestvéred érdekében. Eszerint valamit már ők is sejtettek, de most előrébb vannak egy független forrásból származó információval, és ebben van egy fontos újdonság számukra.

Ők látták, hogy kaja van a kukában, de nem tudták, mennyit evett belőle --> semmit(!) - és ez fontos, a 14 nap is fontos (mióta tart).

...és már biztosak a hashajtó fogyása felől is.


Azért fontos, hogy elmondtad, mert emiatt előbb kapcsoltak, és nem lesz egyszerű jobb belátásra bírni, addig viszont tovább fogy, így kicsit több idejük van megoldást találni, amíg még van ereje.


Ez alapján biztos, hogy nem akarják elárulni, honnan az információ (én sem tenném), és segítettél ezzel unokatestvérednek. Arra készülj fel azért, hogy, ha neked szegezi a kérdést, hogy beszéltél-e róla, akkor jól tudj reagálni (ne áruld el magad)... esetleg mondhatod, hogy rákérdeztek és nem sikerült hazudnod pl.


Sajnálom, hogy rossz napod és rossz kedved volt ma, nem csodálom, hogy nem szereted a kemót vagy úgy általában a kórházat... csak jobb otthon mindenkinek... gondolom, megfigyelnek kicsit (és kezelik a kemó mellékhatását), és akkor engednek el majd, amikor jobban leszel a kemó után...

Fel a fejjel, remélem, minél hamarabb újra otthon leszel.


Osztálytársad hogyan boldogul a cicával, minden rendben van velük?


Én is ölellek téged és szorítok, hogy hamar hazakerülj.

...és büszke vagyok, hogy el merted mondani unokatestvéred problémáját, hogy ne tudjon nagyobb kárt tenni magában - ez egy okos döntés volt tőled.


Holnap már kicsit jobban leszel szerintem, legkésőbb hétvégére remélhetőleg otthon már.

2022. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nem jól érezted magad. Nem hisztis voltál, hanem rosszul érezted magad. Ez nem hiszti. És sírni akkor szoktunk, amikor fáj valami, érzelmileg vagy fizikailag. És, ha tehetetlennek érezzük magunkat valamilyen speciális esetben. Ez nem hiszti. Remélem, anyud a közeledben van és megölelt, megvígasztalt.

Szerintem is a lehető legjobban oldottad meg az uncsitesód esetét. És ez nagyon szép tőled, hogy észreveszed és foglalkozol mások egészségének a megőrzésével. Az egészséget csak azok tudják igazán értékelni, akik betegek. Amig egészségesek vagyunk, addig sokszor előfordul, hogy csinálunk hulyeségeket. Jól döntöttél, hogy elmondtad.

Holnapra jobban leszel. És ne aggódj, az nem hiszti, ha rosszul vagy a kemotól. Nem tudom, ki mondja, hogy ez hiszti, mert ez nem igaz. Csak rosszul vagy, csak leírhatatlanul rossz a közérzeted. Ez nem hiszti. Ez a mellékhatása a kemonak. Sirj, ha a sirás megkönnyebbülést hoz. Aztán sóhajts egyet, és írj nekünk. Holnapra jobban leszel, reméljük. ♥♥♥

2022. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 A kérdező kommentje:
Sziasztok itt vagyok. Bocsi h nem írtam nagyon fáradt vok fáj a hasam ráment a vakbelemre a tumor vagy rák vagy mi ez és mütötek. Aszszem jobb lenne ha meg halnék kivették a vak belemet mert csak így tudták eltávolítani. Majd írok még tö bet . alszok puszillak titeket irni fogok
2022. júl. 8. 19:16
 65/117 anonim ***** válasza:

Hiányoztál, örülök, hogy itt vagy. A vakbeledet ne sajnáld, nekem sincs. Nekem 9 éves koromban vették ki, majdnem kilyukasztotta a gyulladás a belemet. Az a lényeg, hogy el tudták távolitani ami rossz volt. Nekem is, utána sokat fájt. Beletellett vagy tiz napba vagy két hétbe, mire jobb lett. Te is jobban leszel, remélhetőleg a gyógyszerek segítenek. Ne akarj meghalni, a cicád vár rád.

Teljesen megértem, ha nem tudsz írni, mert fáj és fáradt vagy. Írj majd akkor, amikor tudsz. Virtuális ölelés neked, virtuálisan fogom a kezed, és valóságosan gondolok rád sok szeretettel.

2022. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:

Szia!


#62 vagyok


Gondoltam rá többször, hogy érdeklődöm, de valószínűsítettem, hogy okkal nem írtál még.

A hasad gondolom, most leginkább a műtét miatt fájhat.

Nem jó, hogy ráment a vakbeledre, de ne sajnáld nagyon, nem kell az senkinek. Nekem ugyan megvan, de nagyon sokan járnak úgy felnőtt fejjel is, hogy rosszul lesznek és mehetnek műtétre (ekkor kiveszik nekik)...

Innen nézve még jó, hogy olyan résszel volt gond, amire tényleg semmi szükség.


Remélem, most csak azért vagy rosszabb hangulatban, mert műtét után vagy, és remélem, hogy hamarosan jobban leszel és a kedved is jobb lesz - ne akarj meghalni, sokan számítanak rád; a szüleid, a cicád is.


Kitartást, én is lélekben veled vagyok és szeretném, ha minél hamarabb felépülnél.

Ölellek én is, fel a fejjel!

2022. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Itt vagyok énis ölelek benneteket és jó hogy vagytok nekem. Nem akarok meg halni csak nemis tudom mért írtam. De már tudjuk hogy mért fájt othon álandóan a hasam. De nem volt be gyulladva a vak belem anyáék nem hibásak ebbe vizsgálatokon derültki egyböl toltakis a mütöbe. Mi az a valami ami rá ment? Bocsi nem vagyok bolond csak nem tudom a nevét elfelejtettem ez gáz. Nekem is hiányzik a cicám. Ti jól vagytok monden rendben veletek? Hogy telik a napjaitok? Irok még. Én nagyon kába vagyok szédül a fejem és hányingerem van. De ez majd elmulik az orvos szerint
2022. júl. 9. 22:51
 68/117 anonim ***** válasza:

Szia!


#66 vagyok (a szokás / megkülönböztethetőség miatt :)


Remélem, ezzel el is múlik a hasfájásod (amint a műtéti sebek begyógyulnak).

...viszont akkor a gyomrod most úgy tűnik, jelenleg rendben van?

Én azt hittem, amiatt fáj a hasad.


Értető, ha rosszabb hangulatodban írsz olyat, amit azért nem gondolsz komolyan, a lényeg, hogy ki tudj mászni a rossz hangulatból és próbálj örülni valaminek.

Nem könnyű, amíg kórházban vagy, de valamikor hazaengednek majd és azért otthon sokkal jobb, szüleiddel és a cicáddal együtt.


Nem hibás senki, ez nem kifejezetten vakbélgyulladás volt nálad, de szerencsére ez a rész abszolút nem lényeges és lényegében vakbélgyulladás esetén is valami ilyesmit csinálnak.


Gondolom, a kábulás / szédülés és hányinger még a gyógyszerek miatt lehet, feltételezem, ahogy gyógyul a műtét helye, úgy kapsz majd kevesebbet belőlük és múlnak a mellékhatásaik.


Én köszönöm, jól vagyok.

Kicsit nagy most a sürgés-forgás körülöttem, meg be kell fejeznem egy munkát, de hétfőn barátokkal elmegyünk kicsit kikapcsolódni, ha egy napra is.


Szorítok, hogy minden rendben legyen nálad és minél hamarabb otthon lehess.

Ölelés, veled vagyok lelkiekben.

2022. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
Kerdezo, en nagyon drukkolok neked!
2022. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök, hogy jobb kedved van! Persze, előfordul, hogy az embernek rossz kedve van, de én majdnem elbőgtem magam, amikor olvastam, hogy mennyire kétségbeesett vagy. De örülök, hogy már jobb a kedved. Ez már fél gyógyulás ❤❤❤

Persze, hogy nem vagy még topon, gondolom a műtét utáni fájdalomcsillapítók egy kicsit álmosabbá tesznek. De ahogy gyógyulsz, úgy lesz jobb. Hát persze, hogy senki sem hibás ebben, ez teljesen nyilvánvaló, mert senkinek sincs röntgenszeme, hogy lássa, mi folyik a hasi környezetben. De most jobban leszel majd. Gondolom pár nap, és hazaengednek majd.

Én köszönöm, most elég jól vagyok, de itt őrült meleg van most, úgyhogy hiába van hétvége, inkább itthon vagyok egész nap, itt legalább megy a légkondi.

Pihenj, gyógyulj. Írj, ha van kedved. Virtuális ölelést küldök, virtuálisan fogom a kezed, és valóságosan sok szeretettel gondolok rád.

2022. júl. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!